Skocz do zawartości

Zasilacz i karta graficzna.


OberstPrymas

Polecane posty

Mam taki sprzęt:

Dual-Core E5300

Geforce 9400GT

2 GB RAM

Procomp 400W

Chcę zmienić w nim grafikę i zasilacz. Mam na to około 400-500 złociszy. Szukam czegoś na czym nie będzie problemów z nowymi grami (uściślając chodzi mi tylko o Mafię II i Wiedźmina nowego :smile: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sprzedać co masz i kupić coś tańszego, a mocniejszego? Jeśli już, to możnaby brać Fortrona GHN 400W za 169 zł + Sapphire Radeon HD4670 1024MB DDR3 za 299 zł. Ale podaj jeszcze jaki masz monitor.

PS. Napisz jeszcze jaką masz płytę główną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor ma 19 cali, tak? Jeśli nie zamierzasz go zmieniać na coś większego, to możesz brać tego Radeona w wersji 512 MB, a jeśli możesz dołożyć do tej co podałem, to możesz go śmiało brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Jak postępować ze sterownikami do karty którą będę zmieniał. Chodzi mi o to czy usunąć je przed wyjęciem karty czy wtedy gdy będę miał nową na pokładzie? Szukałem na necie odpowiedzi, ale nigdzie nie ma tego przejrzyście opisanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak będziesz miał starą kartę. Wchodzisz w Dodaj/usuń programy i usuwasz każdy sterownik po kolei (sterownik główny, PhysX). Następnie ściągasz DriverCleaner i odpalasz kompa w trybie awaryjnym (przy odpalaniu kompa wciskasz F8) i wybierasz w programie sterowniki nVidii. Wyłączasz kompa, zamieniasz grafy i instalujesz świeże stery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...