Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sarcastic

Rozwiązany: iPad

Recommended Posts

Przepraszam że Was tak męczę tymi pytaniami, ale mam jeszcze jedno (miejmy nadzieję że ostatnie). Czy warto kupić iPada? Jako takiego netbooka? Do pisania, oglądnięcia filmu, posłuchania muzyki, czy ewentualnie zagrania w jakąś grę z AppStore. Interesowałby mnie model 64 giga z 3G. Czy jest to rzeczywiście tak mobilne? Bo potrzebuje również urządzenia, którego w każdej chwili mógłbym użyć... Jakie są wasze opinie o iPadzie?

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie NIE do pisania, do krótkiego posta na forum jest ok, ale już do dłuższego tekstu się to nie nadaje. Filmy, gry? Sorry, ale ja stawiam na iPhone, nadaje się do wszystkiego tak samo, poza książkami, bo akurat czytanie jest wygodniejsze na większym ekranie.

Link to comment
Share on other sites

Akurat iPhone'a posiadam i dłuższe przed nim siedzenie wygodne nie jest. Aczkolwiek, telefon pierwsza klasa ;]. Co do pisania - jest do niego pewien wygodny gadżet. A właściwie dwa. Pierwszy to bezprzewodowa klawiatura, a drugi coś w rodzaju takiej stacyjki dokującej. Wsadzasz iPada do klawiatury, klawiaturę podłączasz do kontaktu i masz mini laptopa (iPad się ładuje). Wygląda to tak:

ipad-apple-tablet-accessories.jpg

Link to comment
Share on other sites

iPhone i iPad to dwie różne bajki, choć podobne.

Do pisania, okej jest klawiatura, ale trzeba ją osobno dokupić, za jakieś 200 zł, ale raczej przy kupnie iPada to nie jest duży wydatek, tyle że wszędzie jej nie weźmiesz. Pisanie na samym iPad do wygodnych na pewno nie należy, chociażby dlatego że nie masz o co oprzeć rąk, więc posta na forum napiszesz, ale nic dłuższego.

@Gofer - Co do filmów, okej na iPhone nie jest źle, ale ekran jednak jest mniejszy, więc na iPadzie na pewno lepiej wyglądają, a gry? iPhone się wygodniej trzyma, ale już teraz na iPada powstają gry dedykowane, bardziej rozbudowane, chociażby dlatego że ma większy ekran a to daje sporo.

Co do muzyki, tu wygrywa iPhone/iPod Touch ze względu na wielkość. A mobilność? Porównywalna z netbookami, ale dłużej trzyma :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli rozumiem, że mi go polecasz :D? Tak, filmy na iPhone to nic dobrego. Teledyski, ok , ale nic dłuższego. dosyć niewygodne. Oczywiście, nie wezmę wszędzie klawiatury, ale mimo to jest bardzo mobilny.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak... Jeśli masz pełno kapuchy, nie masz co z nią zrobić to bierz IPada.

Dla mnie to kolejny Iphone, tyle, że większy. Nie polecam, proponuję czekać na Iphone 4, przynajmniej wprowadzi trochę nowości :)

Po za tym co do filmów, najpierw je musisz ściągnąć z Itunes by je oglądać, na laptopie możesz mieć zwykła płytkę, jest jeszcze sporo wad, parę zalet.

Wszystko zależy od pieniążków, reszta należy do Ciebie.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

@Sarcastic - Polecam i to gorąco, co do filmów, polecam oparcie go o coś i już jest wszystko dobrze, trzymanie tego przez półtorej godziny to musi być męczarnia ;)

Co do filmów, nie musisz ściągać z iTunes wystarczy że np. zgrasz z płyty i skonwersujesz, wtedy tez spokojnie będzie działał.

proponuję czekać na Iphone 4

iPad i iPhone to dwie różne bajki, podobne, ale różne.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki James, widać że się na tym znasz ;D. Co do iPhone'a - masz 100% racji, ale jako że kończy mi się umowa również wezmę 4. Dzięki wszystkim za rady, problem został rozwiązany, także można zamknąć wątek.

Chyba że ktoś chce jeszcze dodać swoją opinię na wyżej wymieniony temat ;].

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...