Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

A-Data wkracza na rynek zasilaczy

Polecane posty

Gość luq92

A-Data, czyli firma, która trudniła się przeważnie produkcją pamięci i dysków planuje zadomowić się na dobre na rynku zasilaczy.

Pierwsze zasilacze będą należały do serii Horus o mocy 550W, 650W, 750W, 850W i 1200W. Zasilacze charakteryzują się 82-procentową niezawodnością, więc otrzymały odznaczenie 80 Plus Bronze. Producent chwali się wskaźnikiem MTBF wynoszącym 100 tysięcy godzin. Dodatkowo zasilacze posiadają modularne kable oraz są przystosowane od obsługi SLI. Ponadto maszyny są zgodne ze standardem ATX 12V v2.3 oraz EPS 12V 2.92.

Zasilacze o mocy 550 - 850W posiadają fajny bajer. Na 130-milimetrowym wentylatorze umieszczono kolorowe podświetlenie, które zmienia kolor w zależności od obciążenia. Małe, a cieszy.

Wszystkie modele posiadają jedną linię +12V, natomiast najmocniejsza ma ich dwie. A-Data chwali się wykorzystaniem najwyższej jakości kondensatorów pochodzących z Japonii.

Producent daje 3-letnią gwarancję na sprzęt. Nie wiemy jeszcze na ile został wyceniony.

Osobiście jestem bardzo ciekaw debiutu A-Daty na rynku zasilaczy. Jeśli jej nowe produkty będą miały dobry stosunek ceny do jakości, to zasilacze powinny szybko zyskać na popularności. Poczekajmy na pierwsze testy tych "zasilatorów". Miejmy nadzieję, że nie trafią na czarne listy :P Szkoda wyrzucać na śmieci taki ładny sprzęt.

post-53741-1275335550_thumb.jpg

Źródło: twojepc.pl, TCMagazine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie dla mnie :) Ale jak będę sobie kompa nowego sprawiał, to może zainwestuję w ten zasilacz :) Jestem ciekaw jak wypadną testy. W końcu zasilacz wygląda na porządny. Z resztą... Xilence też tak wygląda. Przynajmniej mój :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-Data, czyli firma, która trudniła się przeważnie produkcją pamięci i dysków planuje zadomowić się na dobre na rynku zasilaczy.

Kolejny producent pamięci chce się bawić w zasilacze?

LOL

Patrząc na specyfikacje (i wygląd) dostawcą OEM będzie (chyba? mało danych) CWT - to dobrze.

http://www.adata.com.tw/?action=aa_main&am...amp;news_id=270

http://www.cwt.com.tw/english/2_product/1_detail.php?ID=1164

http://www.cwt.com.tw/english/2_product/1_detail.php?ID=1159

Producent daje 3-letnią gwarancję na sprzęt.

Taki z nich "producent zasilaczy", jak ze mnie hurysa :P

Cena może być kosmiczna, bo widzę że wybrali takie "lepsze" modele z oferty CWT. Ale nie "najlepsze" (czytaj: najdroższe), jeśli nie dadzą wysokiego narzutu za "firmę" to mamy szanse na niezłe zasilacze w przyjaznej cenie (ale nie "tanie", nie ta klasa produktu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł i pozamiatał :P

Z resztą co z tego, że firma, która robi pamięci bierze się za zasilacze? :) Przecież ich maszyny nie są chłamem, a te wyglądają co najmniej dobrze. Poczekajmy na testy i się okaże co w trawie piszczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-Data, czyli firma, która trudniła się przeważnie produkcją pamięci i dysków planuje zadomowić się na dobre na rynku zasilaczy.

Kolejny producent pamięci chce się bawić w zasilacze?

LOL

W sumie, jeśli wejdą na rynek tak jak Corsair, to ja nie mam nic przeciwko temu. Zawsze to jakaś kolejna porządna konkurencja. Tylko mam nadzieję, że ceny będą bardziej przyjazne niż te Korsarzy. W przypadku "słabszych" modeli jest jedna, mocna linia +12V, a w przypadku tego mocniejszego potworka dwie bardzo mocne. Nawet fajne wyjście, bo nie ma problemu z równomiernym rozłożeniem obciążenia na wszystkie linie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...