Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

OK, ale co to ma do tego? Inni producenci nie mają chrapki na moją kasę. Tylko microsoft się musi wyrywać. Jakoś Ubi i inne firmy nie chcą kasy za 1 gre 2 razy. Idę do sklepu, kupuję grę i robię z nią co chce czy to przez multi czy to przez singla. Sony jakoś potrafi bez tego żyć.

A abonament za MMO? Nie tylko Microsoft bierze kasę za granie przez neta, tyle że z Live jest o tyle dobrze że kupujesz dość tani abonament, i możesz grać cały rok. W przypadku np. World of Warcraft płacisz dużo więcej i to za tylko 1 grę, to dopiero zdzierstwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze polece ci Premiuma

Co do XBL.

To nie sa jacys darczyncy ze beda za darmo utrzymywac wszystko.Za PS3 placisz wiecej, troszke droższe sa tez gry.Wiec oni maja z tego wiecej zysku

A DLC???.Choćby najnowszy CDA dział o konsolach.Każde DLC jest na x0.

Wiec masz dodatki do gier czego na PSn nie zastaniesz.

A nie ukrywajmy to polepsza jakosc grania

A i cena Golda jakas duza nie jest.

Zamiast chlać piwo czy inne alkohole kupcie Gold i tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, te wszystkie moje piraty zajmują spoooro miejsca :tongue: (dla niekumatych, joke)

Zainstalowane gry "pudełkowe", dema, gry arcade, ogólnie sporo rzeczy. Przynajmniej nie muszę się bawić w usuwanie części plików i oszczędzanie miejsca, chociaż do czasu do czasu jakieś porządki na dysku robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Premium i 60gb. Ani razu nie musiałem jeszcze oszczędzać miejsca na dysku. Wrzuciłem 2 gry na dysk AC i Mass Effect (narazie wystarcza, przejde wywale i wrzuce na dysk cos nowego) do tego sporo dem (ok 10) i mam nadal wolne prawie 40gb. Nie wiem po co Ci Dives te 120 giga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives: mówiąc o mobilności (chyba użyłem złego słowa) miałem na myśli, że PS3 ma bezprzewodowe łącze internetowe. OK, może i przesadziłem. To nie jest może aż takie ważne.

SzczurekPB: nie chodziło mi o to, że X nie powinien wygrać tylko o to że 5 min to za mało żeby wszystko omówić. Po to właśnie teraz gadamy. Wszystko było zbyt powierzchownie opisane.

Dajcie mi już spokój, bo uważam że Live! jest gorszy bo płatny. Czuję się zaszczuty. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to regułą. Mój pamięta czasy Quake 4 i Kameo , natomiast nie pamięta żadnego serwisu, a podobno najbardziej awaryjna konsola jaka powstała.

Oczywiście najlepiej kupić te najnowsze modele (z czwartego kwartału ubiegłego roku, lub z początku tego). Chodzi o chłodzenie, co zapewnia dłuższą żywotność sprzętu - są również przy tym nieco cichsze.

Ogólnie jeśli chcesz kupić x0, będziesz zadowolony, bowiem jeśli nie masz mocnego PC/PS3, to spokojnie na bardzo dobre tytuły przeznaczysz sporą gotówkę. Wystarczy wymienić takie pozycje, jak choćby : GoW2, Ninja Gaiden 2, Eternal Sonata, Street Fighter IV, i wiele innych. A przecież gro wspaniałych gier nadchodzi - Dead Space 2, Final Fantasy XIII, Bioshock 2, nowy Colin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie mam pojęcia czemu niektórzy ludzie z tematu w którym aktor pyta się czy warto kupić xbox'a robią temat x360 vs ps3 (czy Live vs PSN). Przecież pytanie nie było co jest bardzie opłacalne, lepsze itd. tylko czy warto kupić wybraną już konsolę. Koniec offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo proste Dives, ponieważ pytanie "czy warto kupić 360 ?" zawiera w sobie, niespodzianka, pytanie ! Nie wiem czy wiesz, ale z reguły ludzie polecają, doradzają w oparciu o pewną wiedzę, porównując elementy określonych produktów i nie polega to na tym, że ktoś napisze "tak, warto", czy "nie, nie warto". Alternatywą dla 360 jest PS3, niezależnie czy akcentujesz owy fakt, czy też nie, więc nie należy oczekiwać, że w tego rodzaju tematach nie pojawi się zestawienie owych sprzętów. Live! jest integralną częścią 360, więc rozmowa o nim, nie jest żadnym offtopem. Zamiast bawić się w moderatora, zrób coś pożytecznego i napisz np. dlaczego warto i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale z reguły ludzie polecają, doradzają w oparciu o pewną wiedzę, porównując elementy określonych produktów i nie polega to na tym, że ktoś napisze "tak, warto", czy "nie, nie warto". Alternatywą dla 360 jest PS3.

Tyle że można napisać warto ponieważ... lub nie warto bo.... Autor nigdzie nie prosił o ewentualną alternatywę, a co do tego offtopu, to chodziło mi o mój post^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam jeszcze XboX'a 360 ale dziekuje za wszelkie odpowiedzi ale przejde do rzeczy kiedyś kumpel mi powiedział że jak chce grać przez neta np GTA IV na Xbox'ie to musze jakieś punkty wykupić czy to PRAwda?[Wycięto 78 pytajników - Kagex]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...