Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

sorry za te pytajniki ale ma jezcze jedno pytanie Czy Opłaca sie przerabiac XboX'a 360

// Nie opłaca się. A ode mnie dostajesz ostrzeżenie za złamanie regulaminu działu konsolowego. Dives, dostajesz ode mnie ostrzeżenie ustne za odpowiadanie na tego typu pytanie. - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon - 2005; 203W; CPU: 90nm GPU: 90nm

Zephyr - 2006; 203W; HDMI; CPU: 90nm GPU: 90nm

Falcon 2007/8; 175W; HDMI; CPU: 65nm GPU: 90nm

Opus - (płyta montowana w serwisowanych Xenonach, po ukazaniu się Falconów. Nie do kupienia w sklepie) Brak HDMI; 175W; CPU: 65nm GPU: 90nm

Jasper 2008/9; 150W; HDMI; CPU: 65nm GPU: 65nm

Plotki mówią o pojawieniu się kolejnej wersji, tzn. Valhalla. Ponoć ma posiadać CPU i GPU w 45nm. Powyższe dane pisane z głowy i raczej bez błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem się nie opłaca, lepiej dozbierać przynajmniej na premium. Z wersją arcade jest się zbyt ograniczonym, nie można grać w dodatki do gier (DLC i pudełkowe), testować demek, grać w gry arcade, instalować gier na dysku (!!!) robić filmików i screen shotów z gier itd. Nawet miejsca na save i avatary zbyt wiele nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że X360 warto kupić choćby dla Halo 3... To bezapelacyjny hit, którego Microsoft pożulił na inne konsole i oczywiście zarobił na tym :P Halo 3 wyszło już stosunkowo dawno, ale nie braknie graczy na Xbox Live!, tego możesz być pewien,,, :D Co do kampanii, na którą narzekano, ja grałem tylko jedną misję (tą fajną), ale z kolegą na legendarnym poziomie było lajtowo! Gra razem jest o wiele przyjemniejsza, wystarczy 2 pad... A jeśli już kupować X360 to na pewno nie w Suturnie, bo w supermarketach jest najdrożej, najlepiej wejść na CENEO albo na Skąpca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami wyżej. Pozbieraj jeszcze troche kasy i kup Premium.

Polecałbym kupić X'a na allegro.pl. Daję głowę, że za nowego z odrobiną szczęścia zaoszczędzisz nawet 200 zł. Sam tak zrobiłem i to był dobry wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadacie, xbox'a 360 elite (HDD 120GB) z 2 grami kupiłem w saturnie za 1050zł, był też premium za 960 ł z 3 grami i 2 padami. Oczywiście wszystko nowe i orginalne, gdzie w necie znajdziecie taką ofertę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam xboxa360 i chwale sobie i gram do upadłego. Przyjemny elegancki wygodny. Z tym szumem to zależy od podzespołów maszyny (dużo wersji tego samego jest). Mnie się podoba :O

jeśli chodzi o dysk, to najmniejsza wersja spokojnie wystarczy. chyba że muzyka i filmy wchodzą w gre to 120gb musowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kryzys. Konsole drożeją, czego najświatlejszym przykładem są ceny gier konsolowych (wcześniej i dziś) oraz ceny samych konsol. Nie liczył bym na szybki spadek wartości, w dobie kryzysu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak. Gdy w styczniu kupowałem swojego premiuma to przeglądałem pilnie allegro, i było koło 6-ciu ofert w równej cenie do mojej (620 zł używane, ale bez dysku), a teraz takie jak sie trafią to są po 750-800 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jedna przygoda z allegro: nie lubię piractwa, krew mnie zalewa jak widzę aukcję typu "xbox arcade, przerobiony!!!!!!!!". Pewnego razu postanowiłem sobie jednego takiego sprzedawcę podpuścić. Wysyłam wiadomość o mniej więcej takiej treści: Jestem zainteresowany kupnem xbox'a, ale nie wszystkie z tego co widzę są przerobione, o co z tym przerabianiem chodzi?

Odpowiedź: dzięki temu będziesz mógł odpalać kopie zapasowe gier.

Ja: Ale po co mi kopie zapadowe (głupa rżnełem [jak to się właściwie piszę?]) zamierzam szanować płytki, dbać żeby się nie zniszczyły itd.

Odpowiedź: dzięki temu nie będziesz musiał kupować gier, będziesz mógł je sobie ściągać i grać za free :pirate: .

Ja: Czy takie coś jest legalne?

Odpowiedzi nie dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię piractwa, krew mnie zalewa jak widzę aukcję typu "xbox arcade, przerobiony!

Tyle, ze samo przerobienie konsoli nie oznacza automatycznie piractwa. Traci sie gwarancje, ale sam proceder jest legalny, podobnie jak korzystanie z kopii zapasowych. Czytalem pare wypowiedzi osob posiadajacych nowego XBoxa, z ktorych wynika, ze konsola rysuje plyty. W takim wypadku, nie warto ryzykowac utraty oryginalnej plytki i skorzystac z jej kopii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem pare wypowiedzi osob posiadajacych nowego XBoxa, z ktorych wynika, ze konsola rysuje plyty. W takim wypadku, nie warto ryzykowac utraty oryginalnej plytki i skorzystac z jej kopii.

Z tym, że płytki rysowały tylko pierwsze partie konsol, ze starym napędem (bodajże Hitachi). Reszta pracuje jak należy. Oczywiście, jak ktoś jest na tyle sprytny, żeby przestawiać pionowo/poziomo Xboxa, w czasie kiedy płytka jest w czytniku, to nie ma bata, ona się pochlasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że płytki rysowały tylko pierwsze partie konsol, ze starym napędem (bodajże Hitachi). Reszta pracuje jak należy. Oczywiście, jak ktoś jest na tyle sprytny, żeby przestawiać pionowo/poziomo Xboxa, w czasie kiedy płytka jest w czytniku, to nie ma bata, ona się pochlasta.

Tak, o tym tez czytalem, ale to nie zaprzecza legalnosci korzystania z kopii, ktore to uniemozliwi zniszczenie napedu oryginalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jest pewien mankament. Wykonana kopia gry, aby nie została "wykryta" (brednie, i tak łapią 80-90% piratów) na live! oraz żeby się w ogóle uruchomiła - wymaga jej patchowania, czyli ingerencji w obraz, a to już nie jest zgodne z prawem. Gdyby oryginalnie przegraną grę, można było bez patchowania uruchomić spokojnie i grać, to nie miał bym nic przeciwko, i przyznał bym ci 100% racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonana kopia gry, aby nie została "wykryta" (brednie, i tak łapią 80-90% piratów) na live! oraz żeby się w ogóle uruchomiła - wymaga jej patchowania, czyli ingerencji w obraz, a to już nie jest zgodne z prawem.

Gdyby oryginalnie przegraną grę, można było bez patchowania uruchomić spokojnie i grać, to nie miał bym nic przeciwko, i przyznał bym ci 100% racji.

Innymi slowy, Microsoft uniemozliwia w X-Boxie 360 wykonanie kopii zapasowej, na ktorej mozna bezproblemowo grac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...