Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matilwsk2234

Black & White 2 PL v1.2

Polecane posty

Witam mam problemy z grą Black & White 2 jest do gra z polskimi napisami oraz w wersji 1.2 po pierwsze to gdy po wyborze danego chowańca w moim przypadku wilka w 3 karainie sam zmienia mi się na lwa z czego nie jestem zadowolony drogim problemem jest nagla zmiana w statystykach chowanca w 5 krainie mialem go wyrosnietego na 62% gdy nazajutrz wczytałem grę to był w 100% a gra była napewno wyłączona moze i bylbym z tego zadowolony gdyby nie fakt iz po przejsciu do danej krainy resetuje sie jego status na 0% dobra czy zla 100% wysokosci 0 wieku 50% sily 50% sprawnosci i 50% ostyłosci nie wiem co robić mam system Windows 7 Ultimate 64bit Intel Core 2 Quad CPU Q6600 RAM 4GB nVIDIA GeForce 8800 GTX DirecX 10 z lutego wiec nie wiem w czym problem z gory dziekuje i mam nadzieje na pozytywne rozwiazanie tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zawzse brałem lwa ale skoro masz 100% wzrostu powinieneś się cieszyc a nie płakac.Ale do rzeczy.Popróbuj z administratorem albo zainstaluj (jeżeli jest)nowszy patch(co do patcha to jednak jest ten problem że ci savy usówa :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coniektórym przypomnieć, że język polski ma pewne reguły i prawa, a ich przestrzeganie jest na tym forum obowiązkowe.

Xysiu - mógłbyś zapoznać się z regulaminem forum? Takie rzeczy należy nam zgłaszać, a nie bawić się samemu w moderatora. Ciesz się, że nie oberwałeś ostrzeżeniem za syndrom moderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...