Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

Co do GTA SA mam małe a raczej wielkie zastrzeżenia.

1.Gra zajmuje ok 4.7 GB

2.Samochady po dachowaniu dach mają nie naruszony

3.Za wodą niema nic(a gdzie Libery City???Przeciż była misja)

4.Widać sztuczną inteligencję aż za bardzo

I to było by na tyle :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, nie wiem, skąd kolegom przyszło na myśl porównywanie gta.site ze stroną CDA? Co ma piernik do wiatraka? Chyba że cda ma własną stronę o gta, o której nie wiem. Pewnie też prowadzoną przez smugglera, bo i jego ksywka padła w jednym z postów :).

Do komentarza zawsze mam prawo, choć specjalnie na nim mi nie zależało. Ktoś akurat wspomniał o tej stronie i mnie tym zainspirował :).

Nie chodziło mi o ten duży dwusilnikowy samlot, który znalazłem, ale o ten duży czterosilnikowy (chyba że mnie pamięć myli). Widać go z okazji dwóch misji. W jednej masz za zadanie wjechać do niego motorem, a w drugiej lecisz nim do Los Santos odzyskać willę Mad Doga. Jest wielki i biały i chcę się nim przelecieć :).

Co do modów, to jest to idea fajna, ale nie chcę sobie nimi zaśmiecać gry. Dla mnie to jak dopisywanie przez fanów np. Tołstoja fragmentów do "Wojny i pokoju" lub modyfikowanie jej treści :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA SA mam małe a raczej wielkie zastrzeżenia.

1.Gra zajmuje ok 4.7 GB

Gra oferuje gigantyczny świat więc trochę miejsca zajmuje.

Jest wielki i biały i chcę się nim przelecieć .

Był kiedyś taki trainer GTA-SA + 108 (poszukaj na gtasite) w którym można było sobie spawnować dowolny pojazd, ten samolot to chyba był androm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Rockstar Games poinformowała, że podpisała umowę z NaturalMotion - twórcami silnika Euphoria. Na jej mocy technologia ta zostanie wykorzystana w GTA 4.

Euphoria to stworzony przez NaturalMotion silnik, umożliwiający generowanie realistycznych animacji w grach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery PC. Według twórców zapewnia on niespotykany dotychczas stopień interaktywności i realizmu. Czy rzeczywiście jest on tak dobry będziemy się mogli przekonać za jakiś czas m.in. za sprawą GTA 4.

Jak bowiem ogłosiły firmy Rockstar Games i NaturalMotion, silnik Euphoria zostanie wykorzystany w pracach nad kolejną odsłoną słynnej gangsterskiej serii. A właściwie nie tyle zostanie, co już jest wykorzystywany - twórcy GTA od kilku miesięcy blisko współpracują z zespołem odpowiedzialnym za Euphorię, a efekty ich pracy są już podobno bardzo dobrze widoczne.

"Euphoria zapewnia doświadczenia niespotykane nigdy wcześniej. Mamy teraz moc obliczeniową potrzebną do symulowania ludzi [sic!], a możliwości, jakie daje to w grach, są nieograniczone" - powiedział Torsten Reil, prezes NaturalMotion. Strach się bać. ;)

gram.pl

Filmik pokazujący możliwości gry można pobrać z tąd http://www.naturalmotion.com/euphoria.htm

Nasuwa mi się tylko jedno słowao WOooooWW. Świetnie to wygląda i w CDA się w końcu grafiki nie doczepią. No...chyba, że wymagań. Te na pewno bedą ogromne :roll: ale za takie cuda trzeba płacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się tylko jedno słowao WOooooWW. Świetnie to wygląda i w CDA się w końcu grafiki nie doczepią. No...chyba, że wymagań. Te na pewno bedą ogromne :roll: ale za takie cuda trzeba płacić.

Holy crap! To ja chyba pozostanę przy GTA:SA - może grafika nie jest zbyt piękna, ale gierka całkiem przyjemnie śmiga na moim wiekowym GF2 :P

A ten wielki odrzutowiec w hangarze jest wspaniały :) Jest tylko jeden problem - wsiąść do niego da się jedynie w owym hangarze, tak myślę, bo potrzeba podestu żeby zasiąść za sterami :P Ja osobiście brdziej wolę dwusilikowy turbośmigłowy samolot z misji na tamie - fajnie się nim lata, a jak przesadzisz ze wznoszeniem zaczyna mu tchu brakować i nie jest zbyt różowo :D Oczywiście zawsze da radę się uratować jakoś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się tylko jedno słowao WOooooWW. Świetnie to wygląda i w CDA się w końcu grafiki nie doczepią. No...chyba, że wymagań. Te na pewno bedą ogromne :roll: ale za takie cuda trzeba płacić.

IMO jeżeli Rockstar zamierza ulepszyć grę graficznie to będzie musiał zmniejszyć obszar gry jeżeli wymagania nie mają być kosmiczne, niemal na równi z Crysisem. SA była niemal trzykrotnie większa od VC ale co z tego skoro grafa była o klasę gorsza. Jeżeli mamy otrzymać grę lepszą graficznie kosztem jej rozmiaru to ja nie narzekam. Mafia jest przykładem, że można stworzyć grę w doskonałej grafice i o dużym obszarze, a wyszła w tym samym czasie co GTA3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he :D Jeszcze trochę czasu pozostało do tego trailera...Ciekawe jaki poziom on zaprezentuje...I czy dużo się dowiemy...A przede wszystkim-gdzie będzie się toczyć akcja gry?

Apropos silnika Euphoria-nie jest nigdzie powiedziane, że zostanie on użyty do robienia silnika gry...Może...ale nie musi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos silnika Euphoria-nie jest nigdzie powiedziane, że zostanie on użyty do robienia silnika gry...Może...ale nie musi :P

:? :? :?

Firma Rockstar Games poinformowała, że podpisała umowę z NaturalMotion - twórcami silnika Euphoria. Na jej mocy technologia ta zostanie wykorzystana w GTA 4.

Aj jojok, jojok. Nie czytasz ze zrozumieniem :]

A co do trailera, to myślę, że jedyne co się z niego dowiemy, to : Kim będzie główny bohater i w jakim mieście/miastach będzie toczyć się akcja, no i ofkoz, jak będzie się prezentować Euphoria i cała reszta enginu. Na jakieś pokazanie gameplaya bym się nie nastawiał - nie chce się zawieść - i Wam też to radze, żeby nie było postów typu:

"Łeee myślałem, że będzie coś fajniejszego, a tu tylko kawałek terenu gry pokazali i jakiegoś koksa". To pierwszy trailer. Fajerwerków nie bedzie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

:D

Oczywiście dzielnie czekałem na trailer

:D

Oczywiście równo o północy serwer Rockstara padł, niczym wiara w obietnice przedwyborcze

:D

Czyżby naprawdę aż tylu ludzi naraz chciało zobaczyć pierwsze materiały z gry, która ma sporą szansę wytyczyć standardy na następne kilka lat? :scratch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni vidi vici :D GTA IV :!: Jezzzzzzzzu widziałem ! Boże te dni w nie pewności ale jednak było warto! Grafa jest naprawdę nieporównywalnie lepsza od poprzedniej , jesteśmy w Nowym Jorku i gramy Rosjaninem? :D

Czekam gorąco na ten tytuł! :D

Screeny http://gtasiteftp.free.fr/kuchcik/gta4/2.png

http://gtasiteftp.free.fr/kuchcik/gta4/3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoah, to BĘDZIE COŚ! A BIG THING IS COMING!!! :D

Mi raczej wygląda on na araba....ale akcencik ma faktycznie taki trochę...wschodni :) No, NY z przyległościami...będzie co zwiedzać, BTW. zauważyłeś w tym trailerze PIERWSZY JOKE TWÓRCÓW? :)

Ja się dopatrzyłem, można go wyłowić na tym screenie (własnej roboty :) )

http://img465.imageshack.us/my.php?image=justxm3.png

Aż sie boję wymagań......Ladies and Gentelman, nowe GTA może porządnie wymieść....:cheers:

BTW. twórcy nie rezygnują z tradycji - ja dopatrzyłem się takich marek jak Sprunk czy Cluckin Bell, znanych z SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany...grafa naprawdę jest wypaśna, czy ja dobrze przyuważyłem, a że w końcu w GTA będzie jakaś fizyka? Bo samochody tak ciekawie jechały. A co do hero, to zgadzam się z tym, że kolo gada jak rosjanin.

Jeżeli ktoś nie może obejrzeć nadal traliera GTA IV na oficjalnej stronie to zapraszam tu.

Mam nadzieje, że wymagania nie będa zbyt gigantyczne : | i jak już żeby panowie z R* się zlitowali i nie robili gry only for vista...żeby w ogóle zrobili wersje PC :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrwały byłeś że oglądałeś z oficjalnej stronki... Heh smaczki z poprzednich cześci nadal są z nami :) Akcent jest taki ,że to mur beto angielski łamany słowiańskim akcentem... Ale lokacje bardzo ładne. Jak na tak początkową wersję jestem zadowolony. A wymagania raczej spox żadnych wodotrysków narazie nie widać żebym się bał o mojego kompa ( C2D E6600 2GB RAM i Radeon Xt 1900XT :) )

P.s jak robisz screeny z filmików? Bo ja mam czarny screen po zapisaniu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony nie jestem, bo właśnie czegoś podobnego oczekiwałem. Trochę szkoda, że N.Y... Chciałoby się zobaczyć coś bardziej egzotycznego, ale i tak z tego co widziałem, to lokacje są ciekawe. W grafice też postęp... Wiadomo było, że zajdzie w niej diametralna zmiana co do poprzedniej części. Wiele osób już narzekało zresztą na oprawę San Andreas. Zresztą cyfra 4 już to dawno przepowiedziała. Nic więcej chyba nie można powiedzieć jeśli widziało się tylko krótkiego trailera... Czekamy na więcej wieści o GTA IV :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste Nowy Jork. Prawdziwy Nowy Jork. To zapowiada się naprawdę niesamowita akcja. Tylko ten ruski akcent nie wiem czemu mnie....denerwuje xD <joke> Dobrze przynajmniej że jest z "naszych stron". Ale już się nie mogę doczekać na jakieś nowe wieści o IV. To będzie hicior!! Tyle że patrząc na grafike pójdzie mi na średnich albo na minimum :( Chociaż jestem pewien że mi pójdzie :D)

PS. Wielki rekin w rogu ekranu. Czyżby nawiązanie do GTA:VC :D Myth Busters:reaktywacja. My działamy nawet bez właściwej gry xD ( Plec, Archdevil, Bialy, nadszedł czas....:D)

PPS. Jednak Liberty City popatrzcie na logo na łodzi w porcie oraz na Statue Wolności trochę bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wielki rekin w rogu ekranu. Czyżby nawiązanie do GTA:VC :D Myth Busters:reaktywacja. My działamy nawet bez właściwej gry xD ( Plec, Archdevil, Bialy, nadszedł czas....:D)

Dokładniej chodziło mi o.....postać Rico z Just Cause na jednym z billboardów, jest to reklama jakiejś firmy X- Weapons. Rockstar nigdy nie rezygnuje z zadrwienia z potencjalnych konkurentów...:lol:

PPS. Jednak Liberty City popatrzcie na logo na łodzi w porcie oraz na Statue Wolności trochę bliżej.

:shock: RANY Czajnik, możesz mieć rację...Jeden budynek faktycznie wygląda mi znajomo, a w jednym miejscu można rozpoznać centrum Staunton Island. Mythbusterskie oko Cię nie zawodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To siem napalił na nową odsłonę ;]. Mam nadzieję, że będę mógł bez większych zgrzytów ją na swoim sprzęcie odpalić(Oblivion działał...Nie z wszystkimi efektami, ale chodził płynnie i ładowanie lokacji trwało chwilę). Nie mogę się doczekać...

A co do SA...Singla ukończyłem(dopiero niedawno, zmusiłem się praktycznie). Teraz raczej nie gram, chyba, że na tym modzie do multi - zabawa przednia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie czy nasz bohater ma elegancki, wyjsciowy, niedzielny dresik rodem ze stadionu^^?? No to teraz sie zaczna wnikliwe analizy trailera:D Mnie bardzo zaskoczyly modele ptaków (np te siedzace na pomniku gdy pojawia sie nasz bohater). Ogolnie to moim zdaniem jest pozamiatane:] Konkurencja wymięknie czy tego chce czy nie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krótkim trailerze już można wyłapać wiele żartów twórców np. Wieżowiec GetaLife Bulding" (parodia MetLife Bulding), billboard "Top Hooker", "Heart Stopper Burger" i "Me TV Theater" a pod spodem "All About Me", to z Just Causem, nazwa statku "Platypus". Pewnie jest tego więcej ale nie chce mi się szukać. A i jeszcze plakat filmu "I slept with your mom" stylizowany na plakaty burackich komedii romantycznych. Miasto to Liberty City, nawet na radiowozie jest LCPD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...