Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Huh, sporo tematów ostatnio :)

Radio => cóż, najwięcej słuchałem MP3 Radio, a właściwie Metal Radio ;] No, skoro nie ma mojego ulubionego gatunku muzycznego w standardowych stacjach to musiałem zrobić własne. Dobrze mi się z tym grało, więc dość rzadko zmieniałem. Ale bądź co bądź trzeba sprawdzić, co autorzy przygotowali i całkiem nieźle się słuchało Bounce FM (Funk), K-DST (rock i rock'n'rolla trochę) i nawet Radio X (nowszy rock + trochę alternatywnej muzyki). Oprócz tego bez pewnych odruchów mogłem słuchać Master Sound 98.3 i jeszcze może CSR 103.9. A reszta, no cóż...powoduje pewny odruchy :) Czyli hiphop (Radio Los Santos i Playback FM), reggae (K-Jah West), country (K-Rose) i house (SF-UR). A Talk Radio oczywiście wymiata, tak jak w Vice City, o ile się zna angielski ;]

A ja po cichu liczę, że w następnych częściach będzie wreszcie stacja metalowa ;)

Ulubiona postać => myślę, że byłoby tu kilku kandydatów, każdy za całokształt. Hm, pewnie Toreno, Woozie i Ryder. Ale trudno mi powiedzieć, który...

Tekst => zdecydowanie moment, gdy Big Smoke jednym tchem jedzenie w knajpie, a także późniejsze rozmowy podczas gonitwy (nie pamiętam dokładnie, ale coś w stylu "najpierw zjem, a potem będę strzelał, zimnego nie można jeść " XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catalina u mnie odpada, bo, prostolinijnie mówiąc, wkurza mnie. Same problemy z nią, wrzeszczy bez sensu (najczęściej :P ), robi z CJ'a szmatę (że tak kolokwialnie się wyrażę ;) ). Zdecydowanie nie mój typ - bye bye Catalina.

No i wiedziałem, że o kimś zapomniałem wcześniej, o Woozym właśnie. Ślepy bossem mafii - już sam ten motyw jest zabawny, a co dopiero jego rozmowy z CJ'em (wyżej wymienione w postach przedmówców). Pozazdrościć takiego przyjaciela ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie--> Tak jak już wymieniliście poprzednio tak samo jest u mnie no może poza Cataliną. Jak dla mnie trochę za szalona latynoska, ale dawała poewien smaczek do rozgrywki i była dośc ciekawą postacią :). Oprócz niej oczywiście Woozie wymiatał, tak samo jak wspaniałe postaci to Ryder (Eazy-E jak dwie dwie krople wody), Big Smoke, OG Loc oraz Sweet. Oczywiście w pewnym momencie się zraziłem do Rydera i Big Smoke'a, ale ich teksty na poczatku gry są doskonałe. Big Smoke zamawiający jedzenie, Ryder i ten jego luzacki styl no i głos jak Eazy-E, Woozie za całokształt no i przecież CJ też był bardzo dobrą postacią i przyjemnie mi się nim kierowało.

"No s**t" podczas rozmowy z Woozie'em to chyba najlepszy teks całej gry, ale inne wymienione przez Was też powodowały śmiech i rozbawienie na długi czas. Nie ma co - jak Rockstar robi grę to nie bata musi być wspaniała ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie bawi rozmowa jakakolwiek - zauwazcie jak komicznie podczas rozmowy postacie wymachuja recami :D Za pierwszym razem poskladalem sie doslownie gdy ktos tam rozmawial i oczywiscie wymachiwal raciczkami na lewo i prawo, rozmowa juz skonczona a kolo dalej freesajluje (my own pisownia) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait, wait... Nie zapomnieliśmy o kimś? Mike Torreno? Gość lekko stuknięty, ale bardzo sympatyczny. Teraz za cholerę sobie nie przypomnę, ale pamiętam, że jak strzelił gadkę o Hitlerze do CJ'a, to się długo potem z podłogi zbierałem. Pamięta ktoś ten cytat?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem tu czegoś... czemu niekt nie wymienił Cataliny???

Złe wspomnienia się wymazuje z pamięci :P Ileż to razy miałem zastosować wobec niej zasadę "drzwiową": "mocno trzaśniesz, to się zamknie" 8) Za to w fajnym miejscu mieszkała i fajnego fajansa sobie potem znalazła :) (główny bohater GTA3, który tradycyjnie nic nie mówi xD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobała u Cataliny ta chatka na wzgórzu. jeszcze autko gdybym nie miała. (może ten samochód jest troche kiczowaty ale zawsze coś) lubie "red county" więc często bywam w tych okolicach.

dla mnie takich bardzo ciekawych rzeczy w wojsku w los venturas nie ma. tylko jakieś wojsko. podoba mi sie jak we mnie strzelają! najlepiej jest uciekać w kaimś pojeździe ,bo inaczej zginiesz.

czy ktoś z was miał randke w domku i...robił to? ja tak 8) często mi sie udaje uszczęśliwić dziewczyne. na www.gtasite.pl jest post o właśnie dziewczynach ,co lubią ,gdzie lubią przebywać itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio => U mnie, tak samo jak u Igla, królowało MP3 radio zdominowane przez Metal ;) a jak w kolejnym GTA dadzą raperskie radio a nie dadzą Metalowego, to się na nich srogo obraże :P (nie no żart oczywiście, ale miło by było, gdyby Rockstar w końcu o tym pomyślał :)) Ale tutaj ciekawa rzecz mi sie przytrafiala... mianowicie , ilekroc gralem w jakas cholernie trudna misje i za nic nie moglem jej przejsc, to kiedy wlaczalem K-Rose i lecialo "Oh my Ex is living in Texas" to zawsze mi sie udawalo wygrac... dziwne, ale prawdziwe :D

Ulubiona postac => Woozie :) Slepiec, ktory sie sciga i ma wieczne szczescie... czy mozna nie lubic takiego poczciwca? :)

Ulubiony tekst (dialog) => tutaj zwycieza CJ&Ryder za dialog, czemu Ryder nie chodzil do szkoly :) Dobre pol dnia sie z tego smialem

Ps => przepraszam, ze w polowie tekstu nagle przestalem uzywac polfontow, ale cos mi sie powalilo z klawiatura a nie chcialo mi sie posta od nowa pisac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to wlasne mp3 u mnie rzadzilo, ale ogolnie sluchalem wszystkich stacji, szczegolnie jak w Radio X lecieli Depesze, Gunsi czy RAGE.

Z ulubionych postaci to najbardziej lubie CJ. Jakos inni mnie nie pociagali :P , a do postaci wlasnej w grze przywiazuje sie najbardziej.

Jesli chodzi o tekst, to bez przerwy mialem zgoon...ale najbardziej mi zapadla w pamiec prostytutka, ktora musialem gdzies tam zawiesc. to byla misja w San Fierro dla takiego goscia, ktorego potem trzeba zalatwic, ma chate pod mostem. CJ cos do tej baby gada, a ona mu "Whatever, puta". Tekst nie byl najsmieszniejszy, ale najbardziej mi zapadl w pamiec i chyba od pol roku, jak gadam z kumplami, to ten tekst czasem pada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jedynie zatrzymałem na etapie gdzie trzeba z motoru powystrzeliwać tych wszystkich baranów na pociągu. Jak nie mogłem kilkanaście razy przejśc to sie wkurzyłem i odinstalowałem. Ale graficznie to w cale nie jest taka zła

A to taka mila misja byla :)

A wyobraź sobie, że taka była. :D Chyba po tej misji odblokowywało się następne miasto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobała u Cataliny ta chatka na wzgórzu. jeszcze autko gdybym nie miała. (może ten samochód jest troche kiczowaty ale zawsze coś)
Że jak :shock: ? Przecież tam stał Buffalo (realna nazwa Chevrolet Camaro Z28, rocznik 82-90)! Toż ja bym cały miesiąc bez przerwy odmawiał modły dziękczynne gdyby mnie było stać na posiadanie (a bardziej utrzymanie ;) ) tego auta.

Choć w sumie nie wszyscy muszą się znać na samochodach, tudzież lubić legendy amerykańskiej motoryzacji.

Mi się bardzo spodobały te dwa usypane kopce ziemi obok domku Cataliny. Jak myślicie, co to może być, mi się wydaje, że to poprzedni kochankowie :D .
Zaraz, gdzie ja to miałem tą łopatę. Poszukamy, znajdziemy :) . Czy kochankowie? Też możliwe, chociaż bardziej obstawiałbym poprzednich właścicieli tejże chatki (nie chcieli sprzedać, wynająć, itp. :P ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, to chyba miejsce pierwsze jest wiadome z mojego poprzedniego postu :) . A więc, w kolejności od "the best":

Buffalo - amerykański muscle car, ach :roll:

Buccaneer - niby niczym specjalnym się nie wyróżnia, ale mi się po prostu podoba :)

Euros - za to zwłaszcza, że na ulicy okaz rzadki 8)

Remington - idealny lowrider, chciałoby się takim potoczyć w realnym życiu

jeden z ciągników siodłowych (ten z kratą na masce) - a co, trucks rulez :P

I jeszcze jeden, choć to nie wozik:

FCR-900 - milusi basowy odgłos silnika :twisted: , w moim odczuciu lepiej się prezentuje niż NRG-500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden, choć to nie wozik:

FCR-900 - milusi basowy odgłos silnika :twisted: , w moim odczuciu lepiej się prezentuje niż NRG-500

Taaaaak ten motorek jest najlepszy :D Najlatwiej mi na nim wlasnie robic wszelkiej masci wheelie oraz ine wygibasy :D

Z wozow to brakuje mi smieciary - ja przynajmniej nie widzialem :shock: ;)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffalo wygląda raczej głupio w grze, w przeciwieństwie do prawdziwego Camaro. Fajne wózki wg. mnie to:

-infernus (zdaje się, że to Honda NSX)

-cheetah (chyba jakieś Ferrari)

-manana (super bryka z GTA3 :) )

-bullet (Ford GT)

-super gt (nie wiem co to, ale to chyba najładniejszy wóz w grze chociaż handling ma do niczego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffalo wygląda raczej głupio w grze, w przeciwieństwie do prawdziwego Camaro.

-> Zgadzam się po części, trochę niefajnie jest w grze zrobiony przód tego auta, ale to już jest spowodowane (najpewniej) brakiem licencji. Jako całość jednak auto jak marzenie ;).

Fajne wózki wg. mnie to:

-infernus (zdaje się, że to Honda NSX) -> Honda/Acura NSX

-cheetah (chyba jakieś Ferrari) -> Testarossa dokładnie :)

-manana (super bryka z GTA3 :) )

-bullet (Ford GT)

-super gt (nie wiem co to, ale to chyba najładniejszy wóz w grze chociaż handling ma do niczego) -> Toyota MR2, konkretnie jej starsza wersja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...