Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

ale jeszcze z tego co wiem na wersji konsolowej gra będzie używać tych super nowych płytek z pojemnością 60GB

:rotfl: te super-nowe-płytki nosza mistyczną nazwę blue-ray disc :lol: i zanosi się na to że będą następcą formatu dvd, to raz. A dwa myslisz się Ośle (jak to brzmi) i gra będzie na dwuwarstwowym 12 gb dvd, gdyż oprócz PS3 ukaże się także na X360, informacja ta jest przeciez znana od 6 maja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze z tego co wiem na wersji konsolowej gra będzie używać tych super nowych płytek z pojemnością 60GB

:rotfl: te super-nowe-płytki nosza mistyczną nazwę blue-ray disc :lol: i zanosi się na to że będą następcą formatu dvd, to raz. A dwa myslisz się Ośle (jak to brzmi) i gra będzie na dwuwarstwowym 12 gb dvd, gdyż oprócz PS3 ukaże się także na X360, informacja ta jest przeciez znana od 6 maja...

Ja zaś czytałem, że nośniki Blue-ray mają pojemność: 25 GB (jednowarstwowy), 50 GB (dwuwarstwowy) lub 100 GB (czterowarstwowy), 200 GB (ośmiowarstwowy). Może to jedynie konsole mają ograniczenia co do pojemności w porównaniu z późniejszymi możliwościami napędów do PeCetów? Nie znam się na konsolach, ale może być to bardzo możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co waszym zdaniem powinni zmienić/dodać/usunąć (można wogule nie skreślać) w nowym GTA?

Moim zdaniem powinni... hmmm... wymyślić kilka nowych typów misji (bo stare już się troszkę zbyt często powtarzają), ulepszytć strzelanie z pojazdów (bo trochę kiepawe) no i ulepszyć AI pomocników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłbym chętnie jakieś świeże pojazdy :D Wiem że większośc już była ale np. deskorolka by się przydała :wink: Dodałbym również możliwość podróży kosmicznych (wiem, wiem po co to jak nie dalej niż na księżyc) kilka misji ze statkami kosmicznymi by się przydało (w końcu co to za gangsta jeśli nigdy nie był w kosmosie?? :wink: ) Widziałbym też trochę większe urozmaicenie broni... ( a jeśli nie to chociaż poprawienie stosunku AK do M4 bo strzela się tak samo, odrzut taki sam, i zero (0) urozmaicenia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, baz żartów. Jeszcze przez lata żadna gra nie zajmie więcej niż 15GB na dysku. To jest raczej niemożliwe, bo musiałaby być wielka jak Daggerfall i robiona na conajmniej Source. Skoro GTA:SA przy swoim ogromie zajmuje 4.7, to nowe nie zajmie więcej niż 6-7. No, może 8GB. Ale tak czy owak- nowe "super-płytki" czyli blueray jeszcze przez lata nie będą wykorzystywać 100% swoich możliwości- bo i po co?

LOL! Ten film jest genialny!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbroił mnie ten link :D

Swoja drogą coś podobnego mnie spotkało gdy leciałem samolotem (tym wiejskim z rozpylaczem) i miałem kamerkę filmową i też nagle mi samolot wyskoczył, ale ledwo go drasnołem.

EDIT: do postu wyżej (nie mówię po nicku z obawy żeby źle nie odmienić! :P

Nie byłbym taki pewien bo juz brzydkie jek diabli Metal Gear Solid 2 zajmuje coś koło 11GB (o ile dobrze pamiętam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w GTA: SA jeszcze tyle rzeczy do odkrycia... na przykład to: http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=1193 . W jakiej innej grze by się mogło stać coś takiego? ;] AWESOME

O lol! Piękne po prostu! Pamiętam jak ja miałem tak nie miło na początku gry (znaczy się dla zabawy od nowa grałem i spasiłem CJ bym miał większy ubaw). No to jedziemy, idę na komisariat, rozwalam policjantów, robią mi się cztery gwiazdki. Hardcorowy grubas wyłazi z komisariatu, a tam mundurowi już ustawieni. Wszystko fajnie tylko zaraz jak stałem jeszcze pod drzwiami spadł na mnie prosto samolot :D. Nie przeżyłem ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro GTA:SA przy swoim ogromie zajmuje 4.7, to nowe nie zajmie więcej niż 6-7. No, może 8GB. Ale tak czy owak- nowe "super-płytki" czyli blueray jeszcze przez lata nie będą wykorzystywać 100% swoich możliwości- bo i po co?

ekhem, a ile zajmuje 'mały przy GTA' Tomb Raider Legends? (nie mówie o tym syfie i żałości co w Polsce rozprowadzają tylko o wersji next gen) -no właśnie! GTA4 może lekko zająć 25 gb na płycie (chociaż nie zajmie o czym juz pisałem- gra będzie również na X360).

I warto sobie przypomniac sytuacje z PS2, na poczatku właściwie większość gier wychodziła na CD by po dwóch latach spotykać już tylko płytki wypalane na DVD

PS niko14 o cztero i ośmiowarstwowych Blue-ray discach jeszcze nie słyszałem, daj źródło tych wiadomości bo nie wiem jak mi mogło umnknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niko14 o cztero i ośmiowarstwowych Blue-ray discach jeszcze nie słyszałem, daj źródło tych wiadomości bo nie wiem jak mi mogło umnknąć

potwierdzam. Przeczytałęm w Chipie, że 8-warstwowy dysk blu-ray ma być w okolicach 2009 roku i ma mieć pojemność nawet 300GB !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader

Udało mi się znaleść informacje o GTAIV. Ma być wydane w USA 17 października (2007) a w Europie 19 października(tego samego roku). Po 9 mięsiącach będzie na PC. O Bleu Ray nic się nie dowiedziałem, ale na wszelki wypadek warto odkładać kasę na nowy nośnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader
blue ray nie będzie bo gra wychodzi na X360 a ten ma tylko 12gb dvd- nic innego nie odczyta (tzn jest wstecznie kompatybilny) więc nie ma sensu... proste? mam nadzieje że rozwiałem wszelkie wątpliwości co do docelowego nośnika gta4, dziękuje :wink:

Zawsze można będzie wersje na X-pudło odchudzić :) . Temat nadal nie zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darekader wyobrażasz sobie że ludzie z rockstar będą się rozdrabniac przy tak gigantycznym projekcie? i robić różne wersje tej samej części GTA? bazą będzie wersja X360, której idealne konwersje (jak zawsze w sadze R*) trafią na PS3 (równocześnie) i PC (pół roku później?). Nie powstaną różne wersje GTA4! -będzie jeden nośnik, poza którego pojemność nie będą wychodzić dla uzykania idealnych konwersji... blue ray nie wchodzi więc w grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Blueray.Nie wierze ze ktos to u nas kupi.Cena bedzie kosmiczna i naraznie na pc sie nie przyjmie.

jeżeli mówiąc 'u nas' masz na mysli pc to masz racje, jeżeli europe to nie masz racji :wink: . Wyląduje ps3 i się wszystko zacznie na dobre, ale i tak gta4 nie wyjdzie na blue rayu 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Blueray.Nie wierze ze ktos to u nas kupi.Cena bedzie kosmiczna i naraznie na pc sie nie przyjmie.

jeżeli mówiąc 'u nas' masz na mysli pc to masz racje, jeżeli europe to nie masz racji :wink: . Wyląduje ps3 i się wszystko zacznie na dobre, ale i tak gta4 nie wyjdzie na blue rayu 8)

-Ta, PS3, już teraz w branży pojawiają się głosy, że to może być największa klapa ostatnich lat :) I ta wcale nie wygórowana cena xD Mam nadzieję, że wiadomy koncern zacznie wreszcie myśleć, a R* pomyśli tym bardziej i przestanie się przylizywać wiadomemu koncernowi :P;) A co do samego GTA4- według mnie kolejne GTA są coraz słabsze i niedługo może się okazać, że pc'towcy nie będą musieli żałować opóźnienia premiery pc :P Przykładem niech będzie absurdalne GTA:LCS- nowa fabuła, kilka nowych pomysłów, nowych( a właściwie zmodyfikowanych )bryk jest mniej niż na dowolnej stronie GTA z downloadem i to wszystko. Zdaje się, że nawet latania nie ma... Oceny dostało to nawet wysokie, ale tylko ze wzgledu na fajną fabułę, bo jest właśnie kilka fajnych i nowych pomysłów. Ale jak chcecie się dowiedzieć to sami zagrajcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...