Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Gość Eagle
Nie grałem w głupszą i bardziej prymitywną grę niż Gta . Nawet Vice City było lepsze. Brak jakiej kolwiek interakcji z otoczeniem. Okropna fizyka przykład? samochodem jak jeździsz to przewraczasz nawet drzewa. Jedyną grywalną rzeczą jest rozwijanie postaci. Ocena moja 4+/10

Aha nie grałeś w tak prymitywną grę jak seria GTA, ale Vice City było od niej lepsze. :twisted: Dobra - wiem, że chodziło o San Andreas (tak przynajmniej wnioskuję z tego skrótu myślowego). Vice City było lepsze ? Tam też interakcji z otoczeniem nie było, fizyki tym bardziej...No pewnie, że gra, która jest nastawiona na zabawę, nie próbująca symulować prawdziwego życia powinna od razu lądować w kaszance...To jest zamierzona wada - twórcy nie chcieli robić ultra realistycznej gry. Jedyną grywalną rzeczą jest rozwijanie postaci ? No pewnie - dlatego wszyscy w to grają - dla rozwoju postaci. Czyli Vice City kompletnie nie było grywalne - nie było tam rozwijania postaci. I za to się zbiera świetne oceny w prasie i uzyskuje wysoką sprzedaż. Nawet nie chcę wymieniać wszystkich rzeczy wpływających dobrze na grywalność - każdy, kto grał w to dłużej niż godzinę wie dobrze o czym mowię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eagle==>W pełni Cię popieram, gdyby ta gra była realistyczna to dopiero wyszedłby shit.

RedWolf==> Uważam że ta gra jest gorsza, ale sterowanie nie ma tu żadnego znaczenia. Jak pogrzebiesz trochę w controls to można grać bardzo komfortowo. Ja po prostu sądze, że twórcy gdzieś przekombinowali, chcieli dodać za dużo nowych elementów, i gdześ zgubili grywalność. Oczywiście gra jest znakomita mimo to, ale przy vice city siedziałem, póki nie zobaczyłem 100% w statsach. W san andreas doszedłem do jakichś 80% i odpuściłem sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w głupszą i bardziej prymitywną grę niż Gta . Nawet Vice City było lepsze. Brak jakiej kolwiek interakcji z otoczeniem. Okropna fizyka przykład? samochodem jak jeździsz to przewraczasz nawet drzewa. Jedyną grywalną rzeczą jest rozwijanie postaci. Ocena moja 4+/10

ty to pewnie chciałbyś zeby było jak w Colinie 2, kazdy mniejszy krzaczek zatrzymuje samochód rozpedzony do 200 km.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedWolf, nie przesadzj ze sterowaniem ja nie miałem żadnych zastrzeżeń prrzez cała grę! i o co chodzi z tym zalatywaniem konsolówką (co masz na myśli?) , GTA3, GTA:VC i GTA:SA od zawsze wychodzą na pc i konsole, szkielet sterowania się nie zmienia o tobie nagle zaczęło to przeszkadzać przy trzeciej części (w 3d)...

@Eagla czy wada zamierzona to dalej wada? :wink::wink:

tak ogólnie do wszystkich (zwłaszcza do Cormaca :wink: ) sa lepsze sposoby na nabijanie postów niż komentowanie tak debilnych wypowiedzi jak ta Doriana

:arrow: dla mnie GTA:SA to pierwsza część gta która mi się naprawde spodobała i przykuła do pada... dzięki temu całemu rozbudowaniu i customizacji Carla- od przejścia serii w trzeci wymiar tego mi brakowało, oraz oczyście prześwietna fabuła (ale byłby z tego film!!), całe to rozbudowanie jest ogromnym plusem, a mechanizmy rządzące grom są narazie niedoścignionym wzorcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Okropna fizyka przykład? samochodem jak jeździsz to przewraczasz nawet drzewa.

Dlatego właśnie uważam, że Driv3r jednak dosięga GTA SA nawet do głowy :P. Tam przynajmniej jest jakaś fizyka no i nie skosisz tam słupa rowerem jadąc 1km/h (w sumie tam niczym nie skosi się słupa :P). Poza tym wozy jak wylatują w powietrze ładnie lecą na różnę części świata, a w GTA po prostu jest bum i wrak stoi w miejscu gdzie stał jako jeszcze nadający się pojazd do przemieszczania się. A tak poza tym jak R* już chciało tak zrobić realistycznie i wprowadziło jedzenie to już naprawdę mogli by wprowadzić jakąś fizykę :/.

Sterowanie w GTA SA? Cholernie mi przeszkadzało na początku gry, po prostu przeraziłem się wpierw, że CJ nie biega mi na boki gdy wciskam "A" lub "S" jedynie zmienia stronę swego biegu. W GTA3 i Vice City sterowanie było dobrze przystosowane do przyzwoitej strzelanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki temu całemu rozbudowaniu i customizacji Carla- od przejścia serii w trzeci wymiar tego mi brakowało, oraz oczyście prześwietna fabuła (ale byłby z tego film!!), całe to rozbudowanie jest ogromnym plusem, a mechanizmy rządzące grom są narazie niedoścignionym wzorcem.

A dla mnie trochę tego za dużo nawrzucali. Statystyki nie były złym pomysłem, ale np. jedzenie już mnie tylko frustrowało. Nie ma to jak wykonywać np. paramedica i na 5 levelu dowiedzieć się że Carl jest głodny :? Poza tym zdenerwowało mnie to, że za zebranie 100 tagów/fotek/ostryg dostaje się właściwie nic. Gdy się już przejdzie do Las Venturas okazuje się, że wszystkie te rzeczy zbieraliśmy na marne. Nie wspomnę już o tym, że w grze 2 razy traci się broń, przez co już mnie krew zalała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Driv3r nie dosięga jednak GTA.Powody:sterowanie w Driv3r jest może lepsze,ale grafika to już porażka.Fabuła też do bani, ale najbardziej w Driv3r wkurza mnie broń.W GTA przecież można zmienić sterowani,grafa jest z 2x lepsza od Driv3r'a, większe zrożnicowanie broni i super fabuła(no może z wyjątkiem wojny gangów przy końcówce).Dlatego Driv3r nie dorasta Gta do połowy.Powiedziałbym, że może najwyżej w okolicach pępka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, sporo jest dziwnych rzeczy. Ja kupiłem sobię 2000 sztuk amunicji do kałacha, by chwilkę potem stracić całą broń po misji ze statkiem :) Ale potem zacząłem grać na wyścigach i życie Carla trochę się zmieniło- już nie musi się bać o finanse, od kiedy z 60 dolarów zrobił 8 mln dolarów na wyścigach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo w Driv3r musisz naciskac 10 przycisków naraz i zainwestowac w trzecią rękę, chyba ze masz pada. Więc nie mów mi ze sterowanie jest gorsze w gta bo sterowanie zmienic mozna, zgadzam się z Dorianem w połowie tej gdzie pisze ze driv3r nie dosięga gta :D , a Driv3r jak dla mnie ma durną fabułe, poprzednie części były o duzo leprze, te jazdy i ucieczki przed pałami :D , a teraz driv3r zucił się z motyką na księzyc (chciał pobić gta) i to mu nie wyszło, za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo w Driv3r musisz naciskac 10 przycisków naraz i zainwestowac w trzecią rękę, chyba ze masz pada. Więc nie mów mi ze sterowanie jest gorsze w gta bo sterowanie zmienic mozna.

A Driv3rze nie można zmienić sterowania? :| Grałeś w trójke w ogóle czy tylko czytałeś lub słyszałeś od kumpli z klasy o grze? Ja sobie jakoś zmieniłem ładnie kontrolke i jestem bardzo happy :]. Poza tym boty prowadzące wozy są o wiele inteligętniejsze niż z te GTA :/, które chyba są zrobione w taki sposób by robnąć graczowi bryke (a to jest dobijające).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osioł zgadzam się, że boty w wozach w Gta próbują cię rąbnąć...ale tylko wtedy gdy ty w nie walniesz...po prostu chcą ci oddać.Za to w Driv3r te boty jeżdżą jak szalone po ulicach,wystarczy tylko wjechać na skrzyżowanie i walnie w ciebie taki jegomość.Wpienia to szczególnie przy pościgach:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice joke xeno, ale gdyby mi ktoś rąbnął w wóz, to na pweno bym bardziej go nie rozwalał uderzając w wóz tego jegomościa.Tak pozatym to też zauważyłem, że czasami nie oddawają, ale uciekają- przejaw mądrości... :wink: co oznacza, że wcale nie są takie głupie hehe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice joke xeno, ale gdyby mi ktoś rąbnął w wóz, to na pweno bym bardziej go nie rozwalał uderzając w wóz tego jegomościa.Tak pozatym to też zauważyłem, że czasami nie oddawają, ale uciekają- przejaw mądrości... :wink: co oznacza, że wcale nie są takie głupie hehe :)

-Taaaak... I nie wyrabiają się na pierwszym zakręcie, ostrzejszym niż 15 stopni :) Prawdziwy przejaw mądrości! Nie oszukujmy się- boty są głupie jak buty i nie ma co nawet żartować. Wystarczy jeszcze raz zagrać i już wątpliwości znikają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich grach może nie są głupie... ale faktycznie w gta można zauważyć straszną głupotę...przykład?--> Biegałem sobie po takim balkonie na domie, w którym ludzie też sobie chodzili, tuż koło wody,strzeliłem w górę i jeden człowiek przeskoczył poręcz spadł na ziemię, drugi biegł na ścianę, oglądając się, a trzeci biegł po molo i wpadł do wody... totalny idiotyzm! :?Niedało by się tego poprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem 4 reakcje na stłuczki:

:arrow: walnięcie w twój samochód (jacyś furiaci)

:arrow: ucieczka

:arrow: odjechanie jak gdyby nigdy nic

:arrow: wyjście z samochodu z pałą/łopatą i chęć oklepania Ci maski

Dorian=>Mi kiedyś stało się coś takiego: jechałem jak gdyby nigdy nic (z dosyć dużą prędkością) przez miasto po ulicy i nie chcąc w nikogo walnąć trąbiłem. Nagle jakiś jegomość dał nura z chodnika (gdzie był bezpieczny) prosto pod koła mojego wozu. Taaa... AI przechodniów jest dobijające. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żniwarz umysłów- faktycznie kiedy trąbisz to oni głupieją i robią 2 śmieszne rzeczy: jedno to to co opisałeś; drugie to to, że jak pojedziesz na gościa trąbiąc to podniesie ręce do góry... ta realistyka jak nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to cię rozśmieszy xeno:).raz widziałem 2 gości z gangu ballas i gsf celowali do siebie...przez drzewo...ale to jeszcze nic.ten fakt byłby może normalny, gdyby mie to ,ze oni stali pistoletami w tym dzrzewie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to bardzo dziwne, czyzby drwale :D . A tam gta sa wcale nie jest złe pod względem fabuły napewno leprze niz div3r, a co do sterowania w gta to po paru misjach mozna się przyzwyczaić, a jak kots ma problemy ze sterowaniem to niech sobie pare dni pojezdi bezcelowo po miescie poucieka przed pałami i takie tam (sterowanie to kwestia przyzwyczajenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z tobą zgadzam xeno.Driv3r wogóle niedorównuje gta.To tak jakby porównać 6 latka z 30 latkeim pod względem mięśni...Gta może dorównać, albo pobić...(tu chwila napięcia)uwaga,werble...kolejna część gta :wink: hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...