Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

W GTA 3 (New York to chyba był...) były jakieś badziewia

Dla kogo "badziewia", dla tego badziewia...

Czego Europejczycy słuchają, do cholery? Z Eurowizji wynika, że tragicznego popu

No niestety, lecz jeśli już o Eurowizji, to może w GTA zawita Lordi... =). Zresztą nikt nie powiedział że w ewentualne, nowe GTA będzie miało swoją akcje w dzisiejszych czasach, i szczerze mówiąc w to wątpie... Więc może unikniemy Britney i TH =).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły?

Hm, imho zrobią jak poprzednio sporo stacji puszczających inne rodzaje muzyki. Mnie generalnie interesuje tylko, żeby wreszcie dodali jakąś stację metalową, a reszta (na czele z HH) może się wypchać :) Chociaż...z drugiej strony, jeśli mieliby iść za popularnością i dać takie zespoły jak SOAD, Lordi czy Slipki Kornowate, a radio nazwać "metalowym" to mogą sobie dać spokój, bo to profanacja tylko będzie ;] Jednak w takim wypadku liczę na doświadczenie panów z Rockstar i wrzucenie trochę grindu czy deathu :)

Myslę, ze muzykę w Europie albo zrobią pod kątem państw,

To u nas sprawa ma się prosto: rząd każe wywalić wszystkie stacje jak leci (deprawują młodzież, szczególnie metal XD) i wstawić na ich miejsce jedną - Radio Maryja XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - jakby Rockstar odwzorował, w uproszczonej wersji, rzecz jasna, całą Europę, aż do Uralu... xD No spoko. Ale myślę, że i przejażdżka po Londynie i okolicach byłaby fajna, gdyby jeszcze dali klimat takich filmów jak "Porachunki" i "Przekręt"... :) Co do muzyki to nie wiem, ale powinien być eurodance 8) Ewentualnie jak Londyn, to rave. I w którejś stacji powinno być, bezwarunkowo, "Golden brown" Stranglers xD

o prostu jestem człowiekiem, który od urodzenia ma awersję do hiphopu + całej tej kultury i nic tego nigdy nie zmieni :)

A maskował się na poważnego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w takim wypadku liczę na doświadczenie panów z Rockstar i wrzucenie trochę grindu czy deathu :)

Już widzę oczami wyobraźni jak w "powaznych" prgramach wtedy wybuchła by burza na temat, że GTA opróćz tego, że i tak swoją treścią deprawuje młodych ludzi to do teo jeszcze propaguje kult szatana xD. Tak na serio jeżeli już dadzą radio metalowe to nie oczekiwałbym żadnego blacku, deathu, grindu. Co najwyżej jakiś heavy, thrash(być może) itepe. Choć nie wiem. A tu patrzeć Impaled Nazarene dają jako jeden z przedstawicieli Europy xD.

Ciekaw jestem dlaczego Iglu masz taką wielką awersję do rapu, hę? Oczywiście to nie temat do rozmowy tutaj, ale tak może na IRC'u w razie co pogadać ;). A mi tam najbardziej odpowiadały stacje z GTA:SA, bo tam rap był na wysokim poziomie i that's what I'm talking about :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Czekamy na GTA: Europe.

ludzie wyluzujcie... narazie nikt na świecie nie wie NIC o nowym GTA oprócz platform docelowych a wy już jej podtytuł dajecie i radio ustawiacie XD XD XD

chill... nie wiem skąd taka pewność u was..ma ktoś wuja w rockstar i siada mu na kolana? przyznac się? XD

PS ale 'sweet home alabama', 'i'm so excited' i 'i came for you' musi być niezaleznie od wszystkiego :!: nie ma bata na mariole :!: choćby akcja działa się na skolonizowanym marsie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Czekamy na GTA: Europe. Wypadałoby się więc zastanowić, jaka muzyka będzie nam przy tej produkcji towarzyszyć. W GTA 3 (New York to chyba był...) były jakieś badziewia i tylko pamiętam Head Radio i tą stację z klasyką (Double coś tam). GTA Vice City - muzyka z lat 80. rzecz jasna. San Andreas - of course rap. A GTA: Europe? HH? Rock? Metal? Pop? Czego Europejczycy słuchają, do cholery? Z Eurowizji wynika, że tragicznego popu, ale gdzie tam z popem do gry z bad-guyem w roli głównej. ;]

Macie jakieś pomysły?

-Hawku, europejczycy słuchają rapu 8) Francja- rap, Niemcy- rap i TH :) Polska- rap. Ale Polska w grę raczej nie wchodzi. GB- rock zdecydowanie: Franz Ferdinand, The Streets. Rosja- strasznie kiczowate disco, ale jest tam jakaś sławna na USA babka od R'n'B. A w jakich miastach ma być akcja, to wiadomo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie wyluzujcie... narazie nikt na świecie nie wie NIC o nowym GTA oprócz platform docelowych a wy już jej podtytuł dajecie i radio ustawiacie XD XD XD

Ale co szkodzi sobie pofantazjować, może tak z 1% z tego się sprawdzi :) A może będzie GTA: Warsaw 8) (jako humorystyczny dodatek :P )

No i skoro Rockstar starał się odwzorować cały stan, to co może być jeszcze większe? Kontynent? :D Przy założeniu, oczywiście, że będą dalej rozszerzać teren gry, bo teren GTA:SA nie każdemu przypasował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakich miastach ma być akcja, to wiadomo?
ludzie wyluzujcie... narazie nikt na świecie nie wie NIC o nowym GTA oprócz platform docelowych

jeszcze Ci pogrubilem... czy trzeba coś dodawać?

-Nie ziomalu ;] Ale nie ma chyba przymusu czytać ostatniego posta, jeśli odpowiadałem na post Hawka. Zwykłe niedopatrzenie ;] A niedawno poszła wiadomość na amerykańskich forach, że najprawdopodobniej będzie Londyn. Nie wiem dokładnie w jakim stopniu jest to wiadomość prawdziwa( tego nie wie nikt ), ale niby wszystko na to wskazuje. Ja się zgadzam z opnią, że może to być UK, czyli kilka wielkich miast z wysp, w tym oczywiście Londyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas....Kolejna odsłona kultowej serii GTA. Panowie z RG dali z siebię wszystko co chyba mogli.

-Różnorakie tuningi samochodów;

-Duża ilość strojów(spodnie,buty,koszule,okulary,włosy,kapelusze) (szkoda,że skarpetek nie dali:D)

-Ogromna mapa San Andreas(3 miasta:Las Venturas,Los Santos,oraz San Fierro,a także wioski)

-MUZYKA(chyba wszystkie typy:) )

-Gangsterski klimat.... ;)

itd.

JOł;P

AAA:Ja idę spać,bo jak człowiek 13 godzin przy kompie,to już bzdury się pisze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu GTA:SA mnie powaliło na nogi!

A nie z nóg? =)

Polecam tym,co jeszcze nie zagrali w tak wspaniałą grę jak ta.

Nie wiem czy do końca rozumiem sens zdania. Jeśli ktoś grał w tak wspaniałą grę (czyli np. jakiś inny tytuł) to sobie ma odpuścić? =)

PS. GTA 3,oraz GTA:VC także są warte poświęcenia uwagi.

Człowieku! Jesteś na forum CD-Action! Nie musisz pisać o grach pokroju GTA, Max Payne, Mafia, Half-Life, Heroes, Diablo... Że są warte uwagi =).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Różnorakie tuningi samochodów;

Nope. Z tego co sobie przypominam części nie było zbyt wiele. Co prawda samochody sportowe mogły mieć więcej nowych części, low-ridery też, ale właściwie były ich tylko po dwa-trzy typy dla każdego takiego samochodu. Co prawda liczba ta zbyt imponująca nie jest, ale czasami można było ciekawie zmodyfikować ulubiony samochód. Szkoda, że po jakimś czasie farba schodziła w garażach. :P

-Duża ilość strojów(spodnie,buty,koszule,okulary,włosy,kapelusze) (szkoda,że skarpetek nie dali:D)

Nie było skarpetek? Na pewno? Wydawało mi się, że były, ale chyba jednak w Tonym. ;] Kto go tam wie, IMO niewiele było także ciekawej biżuterii. :)

AAA:Ja idę spać,bo jak człowiek 13 godzin przy kompie,to już bzdury się pisze ;)

Wiem coś o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naszczęście nie gram po 13 godzin :D najwięcej grałam chyba 8. średnio gram 3,4 godziny i nia mam tego problemu. po 2 tygodniach gry w SA znowu doszłam do szkółki. jeszcze 3 tygodnie temu nie mogłam grać (ze względu na inną wersje tej gry nie chciała sie włączyć :] ) . kupiłam gre i nie mogłam wgrać save'a. i zaczełąm grać po 2 miesiącach przerwy. wiem ,że to was nie obchodzi ale no jak powstrzymać emocje ,że... dzisiaj chwilke temu przeszłam szkołe lotniczą!!! :shock: byłam w szoku że to zrobiłąm :P :twisted: :twisted: teraz moge przejść całą!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikt nic nie wiem o GTA Europe (narazie :lol: ) więc po co liczyć na jakieś miasta (bez Londynu bo on napewno będzie...) i sie potem rozczarować gdy będą zupełnie inne? ważne ,że chociaż będzie. może wyjdzie polski dodatek Warsaw :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, to zamienia się w kącik ''O rany, przeszłam TĘ misję!'' albo ''Mój kochany pamiętniczek''. No cóż, gratuluję inwencji twórczej. Co do klimatu SA: Owszem, VC było pod tym względem nie do pokonania, ale żeby porównywać BEZNADZIEJNĄ pod tym względem trójkę.... Claude nic nie mówił, misje sprowadzały się do zabiciarozjechania kilku wrogów, otrzymaniu pokaźnej nagrody i... Tak aż do finałowej misji. A zemsta na Catalinie nie usprawiedliwia faktu, że bohater jest wypranym z jakichkolwiek emocji typkiem. W SA, CJ miał cel: pomszczenie śmierci swojej matki. Walczył z Ballasami, którzy to doprowadzili do ww. wydarzenia. Cały czas dążył do swego celu, a Claude, ta biedna niemowa? Ot, intro, te kilkadziesiąt misji, w tym może 2 naprawdę związane z wątkiem głownym, i finał. I jak można mówić, że SA ma lipny klimat? A co powiecie o trójce, hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc po co liczyć na jakieś miasta (bez Londynu bo on napewno będzie...)

IMO jesli już się na europeizacje GTA zdecydują toz amiast konkretnych miast, przeniosa konkretne style- np 'miasto południowe' (jakoś to tam nazwą) będzie zlepkiem barcelony, madrytu, rzymu i wszystkiego co na lazurowym wybrzezu- potem bedzie miasto w stylu metropolii pokroju berlina i paryża, 'wschodnie miasto' na obraz moskwy, warszawy, pragi itd.

średnio gram 3,4 godziny i nia mam tego problemu. po 2 tygodniach gry w SA znowu doszłam do szkółki

co ty przez tyle czasu tam robiłas :shock: mi pierwsze przejście, zaraz po premierze zajęło 8 dni od dczasu zakupu (a były to dni szkolne wiec lużej niż 3 godziny do weekendu napewnio nie grałem...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie multi bywa ciekawy, ale tylko bywa. Mam za wolne łącze na niektóre serwerki, wiec wszystkiego tez nie widziałem, ale nie zauważyłem np. żadnego deathmatcha tak jak w VC, sporo jest różnych wyścigów, torów przeszkód itp. Niewiele ma to wspólnego z tym czego sie spodziewałem. Pamiętam jak grałem z kumplem w multi w GTA, tam to była rozróba. Demolowało sie całe miasto w poszukiwaniu innych graczy, którym trzebabyło wytlumaczyć swą wyższość :D. Krotko mówiąc nic nadzwyczajnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to się cieszę... Dlaczego?? Otóż gdyby konwersja z next-genów wyszła krótko po premierze konsolowej, mało kto by miał sprzęt by takie new GTA udźwignąć... Każdy by bluźnił na rockstar że wydaje grę w którą prawie nikt nie może sobie pograć. A tak?? Sprzęt "next-genowy" będzie standardem i nikt na nic nie będzie się pluł poza późną premierą 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy by się nie pluli a i Rockstar by sie pewnie postarał no ale niestety nam PieCowcą bedzie dane zagrać w 'czwórke'dobiero za dwa lata :(:(:(:(:(:(:( a to już chyba przesada bo 'play trójka' wychodzi w listopadzie tego roku i jego posiadacze zagrają cytuje 16 - 19 October 2007 a na PC wyjdzie cytuję dziewięć miesięcy po premierze konsolowej czyli prawie równo za dwa lata :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele gier z większym światem niż SA (36km2), np Boiling Point (625km2), czy ostatnio, Just Cause (1764km2). Są gry z piękniejszą grafa, vide Far Cry, Prey, czy nowy Hitman (o Crysisie nie wspominam, bo zanim doczekamy się jego premiery, minie dłuuugi, długi czas ;]. W rankingu osobnych elementów składowych gry, produkt R* North nie ma szans. Ale... ŻADNA gra nie może pochwalić się takim KLIMATEM, po mistrzowsku zbudowanym przez scenarzystów. Całości dopełnia żywy świat i często łatwe (niestety czasem nawet za łatwe) misje. Po prostu SA to zwykłe przeniesienie gta w trójwymiar i dobudowanie do tego tysięcy mniejszych, lub większych elementów, w efekcie czego wychodzi nam złożona symulacja życia gangstera ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to się cieszę... Dlaczego?? Otóż gdyby konwersja z next-genów wyszła krótko po premierze konsolowej, mało kto by miał sprzęt by takie new GTA udźwignąć... Każdy by bluźnił na rockstar że wydaje grę w którą prawie nikt nie może sobie pograć. A tak?? Sprzęt "next-genowy" będzie standardem i nikt na nic nie będzie się pluł poza późną premierą Cool

no fakt jest się z czego cieszyc XD XD "bo ja nie mam sprzetu na nowe GTA to dobrze że nie tylko ja nie pogram", ehhh Polandia nie jest pepkiem świata (raczej wyrostkiem robaczkowym) i Rockstar by to nie obchodzilo czy ktoś u nas pogra, bo mały Johny i Billy u Wujka sama wyciągną odpowiednią sumę z portfela na upgrade kompa jeśli naprawde zechcą...

wydaje mi się że ta konwersja jets w tej chwili poprostu za trudna do zrobienia... za dużo nowych standardów wyznacza narazie PS3 by ot tak sobie skonwertowac gta4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież "play trójka" nie bedzie miał aż tak dobrych podzespołów jedyne co tam ma być a w PieCach nie ma napęd to Blu-ray i karta graficzna ma tam być o 10% mniej wydajna niż miała być według początkowych założeń i jakby Rockstar wydal kowersję miesiąc lub dwa po premierze konsolowej to by się przecież nic nie stało bo już wtedy sprzęt pokroju PS3 był już standardowym wyposażeniem w PieCach a przynajmniej w wiekszości nich w końcu to już by był początek 2008 roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...