Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Według mnie akurat ocena 90 jest jak najbardziej słuszna.

Po pierwsze:, mimo, iż fabuła pożera na ponad 50h i nawet w tej 50-ej godzinie zdarzają się momenty typu "o jejku, to też można robić? wypas!" to wciąż jest to ten sam engine graficzny, ulepszony, zmodyfikowany i z "bajerami", ale to wciąż te same (zbyt jak na te czasy) kanciaste modele, ten sam efekt "szatkowania" większych powierzchni przy pewnych odległościach (mam na myśli te poziome, (względem kamery, nie konkretnej płaszczyzny) czarne paski). Wygląda to, co najmniej nieciekawie. Nie zgadzam się natomiast z oceną audio. 10? Jakość głosu w trakcie rozmów stoi na niskim poziomie (zwłaszcza te na dworze), a odgłosy strzałów z obydwu Micro-SMG (albo jakoś tak) jak i pistoletu są, co najmniej żałosne! I mimo świetnie wykonanych stacji radiowych (K-Jah west rulez!!!) audio powinno dostać najwyżej 8/8+. Chyba, że wam się podobało, albo to wina mojej karty dźwiękowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę popykałem w weekend i... cholera, znowu mnie wkręciło!!! Początek tej gry jest naprawdę rewelacyjny! Szkoda tylko, że jest tak mało gangów. Powinno być więcej "podwórkowców" jak Sevilla's families. Fajny klimacik mają, no i fajne tagi :) Jeśli zaś idzie i tereny pozamiejskie, to są one fajne, ale sporo za małe! Bo nie ma w nich amerykańskiej wolności, przemieżania wielkiego pustkowia... :( Jedziesz minutkę, a tu już miasteczko. Pięć minut( niecałe ) i już metropolia.

Przydałoby się też kilka usprawnień, które urealniłyby rozgrywkę. Na przykład, powinny być problemy z kradzieżą samochodu, a nie chcesz-masz. Szkoda, że nie ma paliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek tej gry jest naprawdę rewelacyjny!

no wlasnie, poczatek.. pozniej gra jakby traci, ale i tak sie gra bardzo fajnie...

Przydałoby się też kilka usprawnień, które urealniłyby rozgrywkę. Na przykład, powinny być problemy z kradzieżą samochodu, a nie chcesz-masz. Szkoda, że nie ma paliwa.

co do kradziezy to sie zgodze, ale to paliwo... No nie wiem... Choc w Mafii jakos to funkcjonowalo...

Co do terenow pozamiejskich to ja osobiscie nie nawidzilem tam jedzic... a dlaczego? Bo auta tak sie dziwnie poruszaly, "skakaly" do przodu, w miejscu sie zatrzymywaly i akurat zajezdzaly droge gdy wyprzedzales...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeutius :arrow: SĄ TAKIE MODY??? No to podaj linka tu lub na priv!!!

No i rozwinę pomysł utrudnień kradieży. Fajnie by było, gdyby istniały tablice rejestracyjne! Czyli jeśli ukradniemy wóz, to musimy zmienić tablice lub unikać policji. Miło by było rejestrować wozy w urzędzie :) I mieć wreszcie samochody na własność. Jakby ci ktoś ukradł, to idziesz na policję i modlisz się, by koleś jeszcze nie zmienił tablic :) Jak w realu... Bryki nie znikałyby po wyłączeniu gry, tylko można by je było zostawiać gdzie się chce. I na koniec- o świetną bryczkę byłoby bardzo trudno, gdyż te na ulicach miałyby GPS i inne zabezpieczenia, a te w salonach kosztowałyby tyle ile kosztują w realu... Aha te wszystkie pomysły zaczynają się od tego, że policja jest większym problemem niż teraz :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA SA kompletnie nie ma klimatu, lepiej się czułem jako Tommy Vercetti a nawet jako Bezsłowny. Wielkość mapy nic nie znaczy jeśli na niej nie znajdziemy Wielkich Nieobecnych - biznesów.

I czemu nie ma mojej ulubionej bryki - stingera?

NIE POLECAM tej gry fanom poprzednich części. Ona potrafi chyba tylko przykuć dresów z mojego podwórka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta Sa to najgorsza z serii GTA w którą grałem. Zamiast zająć sie rozwałką gangsterów musiałem uczyć sie latac samolotem. Czy to ma sens?

Ma, bo wiekszosci graczy brakowalo tego po gta3 i niesprawym dodo... no i ewentualnie po jednym hydroplanie z Gta:vc. Co jak cos, Sa jest komercyjne wiec musi sie liczyc z opinia wiekszosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeutius Arrow SĄ TAKIE MODY??? No to podaj linka tu lub na priv!!!

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=200226

Jest niestety pewien rebus - trzeba zaczac od nowa :/

No i rozwinę pomysł utrudnień kradieży. Fajnie by było, gdyby istniały tablice rejestracyjne! Czyli jeśli ukradniemy wóz, to musimy zmienić tablice lub unikać policji. Miło by było rejestrować wozy w urzędzie Smile I mieć wreszcie samochody na własność. Jakby ci ktoś ukradł, to idziesz na policję i modlisz się, by koleś jeszcze nie zmienił tablic Smile Jak w realu... Bryki nie znikałyby po wyłączeniu gry, tylko można by je było zostawiać gdzie się chce. I na koniec- o świetną bryczkę byłoby bardzo trudno, gdyż te na ulicach miałyby GPS i inne zabezpieczenia, a te w salonach kosztowałyby tyle ile kosztują w realu... Aha te wszystkie pomysły zaczynają się od tego, że policja jest większym problemem niż teraz

Mam wrażenie, że chyba trochę się zapędziłeś :>

GTA SA kompletnie nie ma klimatu, lepiej się czułem jako Tommy Vercetti a nawet jako Bezsłowny. Wielkość mapy nic nie znaczy jeśli na niej nie znajdziemy Wielkich Nieobecnych - biznesów.

Coś niedokładnie szukałes panie kolego - biznesy przecież są i to wcale nie tak mało.

I czemu nie ma mojej ulubionej bryki - stingera?

Masz od cholery innych aut tego typu - na przykład Sabre który jest do Stingera dosyc podobny.

NIE POLECAM tej gry fanom poprzednich części. Ona potrafi chyba tylko przykuć dresów z mojego podwórka.

Nie każdego z nich potrafi przykuc... Tobie przecież się nie spodobała :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szypie-> no dobrze, ale gdybys ukradl wszystkie auta? Teraz odpowiesz ze nie bo by sie nowe pojawialy... Ale skoro mialyby nie znikac to w koncu by nie bylo miejsca na nie! Pomysl fajny, ale ciezki do wykonania...

Dziwne...myslałem, że w grze Mafia tak własnie było, parkowałeś wóz i on...uwaga...nie znikał! A gra jest o wiele starsza od GTA SA więc pomysł jednak był by dobry...a raczej tego własnie brakuje w serii GTA. Fajnie właśnie sobie czasem zaparkować autko na parkingu i pójść sobie daleko na piechte, a potem wrócić do tego autka i pojechać nim znów...ale to tylko marzenia...w GTA SA auto znika raz szybko...a raz nie.

na przykład Sabre który jest do Stingera dosyc podobny.

Eeee? Niby w czym Sabre jest podobne do Stingera ? Oprócz tego, że są dwu osobowe i mają cztery koła? Przecież one w ogóle nie są do siebie podobne.

Mały offtop: Yupi! Mam 1000 postów xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może można by zrobić opcję zamykania drzwi na klucz? Wysiadając z samochodu naciskamy jakiś guzik i zamykam go. Wtedy zamknięte samochody by nie znikały i można by je zostawić gdziekolwiek. :wink: Ale przy ucieczce przed policją był by problem, bo taki samochód trzeba by otworzyć a dopiero potem wsiąść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może można by zrobić opcję zamykania drzwi na klucz? Wysiadając z samochodu naciskamy jakiś guzik i zamykam go. Wtedy zamknięte samochody by nie znikały i można by je zostawić gdziekolwiek. :wink: Ale przy ucieczce przed policją był by problem, bo taki samochód trzeba by otworzyć a dopiero potem wsiąść.

Też sobie kiedyś myślałem nad taka opcją. A z policją nie ma problemu stajesz i glina nie otworzy drzwi. :) Choć jakby się zdenerwował, to by mógł np. pałą wybić szybe samochodu (bez skojarzeń ;)).

Inna sprawa. Znacie może jakiś mod poprawiający zachowanie pojazdów, i ich fizykę po zderzeniu czy hamowaniu na ręcznym. Zawsze wtedy auto mi się obraca o 180'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta Sa to najgorsza z serii GTA w którą grałem. Zamiast zająć sie rozwałką gangsterów musiałem uczyć sie latac samolotem. Czy to ma sens?

Ma, bo wiekszosci graczy brakowalo tego po gta3 i niesprawym dodo... no i ewentualnie po jednym hydroplanie z Gta:vc. Co jak cos, Sa jest komercyjne wiec musi sie liczyc z opinia wiekszosci.

sama przyjemność latania to co innego. gdyby tylko nie były związane z tym misje. I ta szkółka latania. przez nią trzeba było się wysilic bo stało się w miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może można by zrobić opcję zamykania drzwi na klucz? Wysiadając z samochodu naciskamy jakiś guzik i zamykam go. Wtedy zamknięte samochody by nie znikały i można by je zostawić gdziekolwiek. :wink: Ale przy ucieczce przed policją był by problem, bo taki samochód trzeba by otworzyć a dopiero potem wsiąść.

Też sobie kiedyś myślałem nad taka opcją. A z policją nie ma problemu stajesz i glina nie otworzy drzwi. :) Choć jakby się zdenerwował, to by mógł np. pałą wybić szybe samochodu (bez skojarzeń ;)).

Inna sprawa. Znacie może jakiś mod poprawiający zachowanie pojazdów, i ich fizykę po zderzeniu czy hamowaniu na ręcznym. Zawsze wtedy auto mi się obraca o 180'.

to by było dobre. ale najlepiej by było by w kolejnej części wprowadzić lapanie taxi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy o jakim znikaniu mowimy... Jezeli auta by w ogole nie znikaly to w koncu albo wszystkie bys ukradl, nikt inny by nie jedzil albo by miejsca braklo... Chyba ze by staly tylko na czas zalaczonej gry a po wylaczeniu znikaly...

No znikają bryki nie schowane w garażu po sejwie i te które zostawiasz na ulicy, a ty weźmiesz dwie następne. Wiem, bo w weekend jeździełem najszybszymi brykami pod prąd na głownej ulicy w Las Vegas i byłem zmuszony często zmieniać bryczki :)

Jeśli idzie o pomysł z autami, to podreślam:

PODSTAWĄ TEGO POMYSŁU JEST LEPSZA POLICJA!!! Taka, która nie pozwalałaby nam na kradzież wszystkiego czego chcemy...

Poza tym, kradież powinna być aktywna jak w Thief'ie. Więc bryczki kradniemy raczej tylko w nocy, kiedy nikogo nie ma w pobliżu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO jakieś znaczące utrudnienia kradzieży aut w serii GRA spsułoby zabawę. Mnie najbardziej podoba się to, że "miasto jest nasze" - wiadomo, że gra nie ma być realistyczna, tylko bawić. Gdybym za każdą zmianą fury musiał męczyć się z zamkami czy innymi takimi, to IMO spowolniłoby to strasznie rozgrywkę. Najlepiej żeby było, tak jak jest, z okazyjnie pojawiającymi się kierowcami, którzy potrafią bronić swojej własności :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...