Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Gość Derudo

San Andreas 9+ w CD-Action. przecież to skandal. Gra która jest 6 razy wieksza od Vice City (juz nie mówiąc o GTA III) , gra której klimat jest porównywalny do Vice City (a tamten był przeciez genialny), gra w której mamy olbrzymie zróżnicowanie misji i ich ogromną liczbe ( a przecież nawet w Vice City te misje nie były az tak zróznicowane i było ich duzo mniej), gra w której wszystko stoi na najwyższym poziomie (po za grafiką, które jest świetna jak na taką gre i nie najistotniejsza) no i w koncu gra, która posiada nieskończoną grywalnośc. gra do której chcesz wrócić.

I tylko 9+. PARANOJA. Hut, schowaj się.

Nie wybacze tego błedu. Tak samo jak dania oceny 5 GTA2. Oj dobrze pamietam. Wstydzcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Proponuje z tym gosciem wogule nie dyskutowac po porostu niektorym ludziom nie da sie niczego wytłumaczyć, zawsze pozostawią na swoim mimo ze nie mają dość argumentów na potwierdzenie swojego zdania.

Pewnie spojżał tylko na ocene nie czytając całosci recenzji...

Z oceną w CDA osobiście się zgadzam, choć bez plusa tez było by dobrze, bo im dluzej gram tym gra coraz mniej mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buncol

Tja laos ma racje, gostek pewnie nawet nie czytał tych argumentów za i przeciw, a się wymądrza. Mam wrażenie, że nawet w gre nie grał bo tam każdy znalazł coś denerwującego. A ten pisze o genialności, niepowtarzalności i zróznicowaniu.

Osobiście uwazam, że ocena jet przegięta troszkę ale dlaczego to pisze o tym na poprzednich stronach.

Apropos... widizeliście co robi CJ jak sie go zostawi na ulicy w bezruchu???

Chłopak zna się na rzeczy.... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...GTA niema 10/10? Ojej jaka szkoda :P. A czemu nie dostało takiej oceny? Bo gra ma za dużo bugów! Choć Hut wymienił tylko błędy graficzne...w sumie jak słyszałem każdy trafia na inne błędy :]. Na przykład u mnie jak jade na rowerku to niema ciena roweru, a u kolegi jest cień pojazdu lecz niema cienia CJ :P. Poza tym chyba Hut musiał się spotkać z tymi błędami to wymieniają po sieci! Ocena gry jest dla mnie w sam raz ;) przecież sam taką postawiłem GTA pamiętacie prawda? (jeżeli nie cofnijcie się parę stron wstecz). A co do naszego kolegi to założe się, że grał tylko u znajomego, powiem to tak:"GTA jest jak dziewczyna, gdy jesteście tylko parą jest pięknie, ale gdy małrzeństwem to odrkywasz błędy" :D.

Ok odbiegam od tematu, bo mam zagadke i pewne odkrycie!

Zacznijmy od zagadki...a odpowiedzi tak tak dobrze zgadujecie :), błąd przy oponie i deszcz pod zakryciem, ok ciekawe czy teraz coś kapniecie http://www.freewebtown.com/Osiol/zagadka5.JPG

A teraz coś o odkryciu http://www.freewebtown.com/Osiol/GTA%20Europe.JPG spójscie na te trzy zegary! Jest tam Liberty City, Los Santos i...London! Czyżby właśnie teraz GTA London przenosili na 3D? Dobra tam i tak mam narazie gdzieś to, mamy teraz GTA SA i trzeba tym się cieszyć :].

Aeutius - zimno...ale na dobrej drodze jesteś :].

Jeszcze jedno! Co tak tego radaru się czepiacie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buncol

Najłatwiejszym sposobem na zrobienie screena (bo nie trza nic instalować) jest poprostu wcisnięcie na klawiaturze ,,print screen" i wklejenie fotki np: w painta. mozesz to robic w dowolnym momencie i w grach i w systemie. Mozesz także instalnąc frapsa, tam jest wszystko dobrze opisane jek robic sreeny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dwa pytania z innej beczki.

Jak się ściąga screeny z GTA SA nie używając aparatu? Tak jak to robi np Osiołek przy zagadkach.

Wciśnij F1 w czasie gry i manipuluj myszką kamere. Potem Print Screen, do painta, lub czego innego i juz - sposób, jeśli chcesz nie mieć HUD-a, możesz też go wyłączyć w opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójscie na te trzy zegary! Jest tam Liberty City, Los Santos i...London! Czyżby właśnie teraz GTA London przenosili na 3D? Dobra tam i tak mam narazie gdzieś to, mamy teraz GTA SA i trzeba tym się cieszyć :].

Oj osiołek, osiołek, albo słabo logicznie myślisz, albo nie znasz pewnych faktów. Otóż ten Londyn to nawiązanie do wczesniejszego mission packa do GTA który sie nazywał London: 1969. Tu chodzi o powiązanie z tym co już Rockstar kiedyś zrobiło, a nie z tym co zamierzają zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaqu8 -> autor solucji i recenzji nie miał tyle czasu na to wszystko.

Jak pisał Smuggler - spał przez 3 godziny przy ileś tam dni (nie pamiętam ile) - 3 tygodnie?

Do tego musiał to wszystko napisać - zrobić screeny itp.

Należy się mu wyrozumiałość.

Ja też nie jestem zbytnio zadowolony bo własnie zaczęły mi się misje w Las Venturas (ale wcześniejsze misje przeszedłem bez solucji wiec mysle ze te tez przejde)

Co do oceny GTA -> zgadzam się (na 10 nie zasługuje) ale jakoś tak momentami bym jej postawił niższą ;)

No i w końcu udało mi się przejść tą @#^%$**!@ szkołe latania.

Co prawda przechodziłem tylko ok 1 godzinę (wszystkie zadania) ale i tak napsuła mi nerwów (najgorsze bylo jak miałem zrobic 3 zadanie i nie wiedząc czemu samolot nie chcial sie wzbic tak wysoko - dopiero pozniej uzmyslowiłem sobie, ze nie schowałem podwozia :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj osiołek, osiołek, albo słabo logicznie myślisz...

A właśnie, że jestem na dobrym tropie! Pomyśl wszystkie miasta z GTA1 zostały przeniesione w 3D, a ponieważ GTA1 London też było pierwszą częścią gry to zapewne teraz zaczną robić takową część związaną z Anglią. Zresztą sami coś gadają, że GTA Europe ma być czyli jak dla mnie będzie London w 3D.

Mam złą wiadomość dla tych co czekają na GTA San Andreas (no na zwyką wersje), jak czytałem na pewnej stronie znów zamierzają przełożyć premiere! Dokładnie nie wiem o ile dnitygodni, ale i tak i tak jest to złe zagranie! Przecież R* prawie na tym nie zyska! Zresztą i tak już te kolekcjonerskie nie zostały wyprzedane u nas w kraju.

Mam kolejną zagadke! http://www.freewebtown.com/Osiol/widmo.JPG co tu niegra?

Na tarasie tym brakuje drzwi! Więc jak ktoś kto tu mieszka może sobie wejść na widok? Przez okno?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że jestem na dobrym tropie! Pomyśl wszystkie miasta z GTA1 zostały przeniesione w 3D, a ponieważ GTA1 London też było pierwszą częścią gry to zapewne teraz zaczną robić takową część związaną z Anglią. Zresztą sami coś gadają, że GTA Europe ma być czyli jak dla mnie będzie London w 3D.

A właśnie, że nie jesteś!

Czemu akurat Londyn z całej Europy, jeśli rzeczywiście akcja następnego GTA będzie dziać sie na Starym Kontynencie, to co, w nowej części nie będzie innych ciekawszych miast? Akurat należy się domyślać, że tu chodzi o przyszłe miasto, a nie o to, które już kiedyś sie w GTA pojawiło? Zapewne, jeśli akcja GTA Europe będzie się na naszym kontynencie, to Londyn też sie w nim pojawi, ale jak dla mnie ta sytuacja to raczej jest nawiązanie do tego, że kiedyś możnabyło sobie śmiagać po Liberty City i Londynie, więc dlatego te zegary wkazują czas w tych miastach. Poza tym w grze jest pełno nawiązań do tego co już kiedyś sie pojawiło, pojawiają sie postacie ze starych gier, więc analogicznie należy patrzeć na to, że ten zegar z Londynem to nawiązanie do starej gry...

A i jeszcze jedna sprawa - może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Hut w swojej recenzju bezustanie nazywa CJ'a Carlosem? Czyzby był fanem Realu Madryt i tak jakoś wszystko się jemu z Carlosem kojarzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut w swojej recenzju bezustanie nazywa CJ'a Carlosem?
A to pewnie wie tylko sam ziomal Hut... W sumie Carl to zdrobnienie od Carlosa, więc może to być wyraz szacunku. Albo zwyczajnie źle zapamiętał imię głównego bohatera jednej z najdłuższych gier na rynku, bywa ;]

Właśnie - gdzie chcielibyście zobaczyć akcję nowego GTA, które miasto europejskie by się do tego nadawało? Londyn już się sprawdził i to może być dobry trop, ponieważ GTA3, VC i SA toczą się w miastach znanych z GTA1... a London 1969 był w końcu dodatkiem do jedynki :)

Inne charakterystyczne, które przychodzą mi do głowy - Monaco, Monte Carlo - klimacik podobny nieco do VC, ale mniej kiczu a więcej blichtru i dekadencji.

Paryż - zawsze miałem ochotę przejechać pod Łukiem Triumfalnym i porozbijać się na alejkach nad Sekwaną.

Berlin - wylądowałbym sobie helikopterem na dachu Reichstagu, żeby zrobić tam taga, przyznaję ;]

Moskwa - to byłby hicior! Sprzedajni policjanci, wyścigi wokół Cerkwi Wasyla Błogosławionego, wykonywanie szemranych zleceń dla rządu, wszędobylskie ak-47 oraz wjazd czołgiem do Kremla ;] No i te hordy bezkarkowych homies na przedmieściach... miodzio ;]

Ale jak znam życie, to umieszczą akcję w Pradze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeutius dobrze odpowiedziałeś na moją zagadkę! Choć Paweł_J też coś dziwnego przylukał czego ja sam nie zauważyłem ;).

A co do miasta to krążą pogłoski, że Nowy Jork.

Przecież Nowy York już był! Niby na jakim mieście odzwrorowywało się Liberty City? Właśnie na NY.

Londyn już się sprawdził i to może być dobry trop, ponieważ GTA3, VC i SA toczą się w miastach znanych z GTA1... a London 1969 był w końcu dodatkiem do jedynki :)

Właśnie to usiłowałem powiedzieć! Jak przenieśli wszystkie miasta z jedynki to pozostał im tylko ten London, która też zaliczała się do pierwszej części gry! Ludziki to jest pewne! Będziemy śmigać po Anglii, bo ja sobie wprost nie wyobrażam akcji gdzie indziej :/. Ta...jakimś Niemcem byśmy grali może? Albo jeszcze lepiej Francuzem? którzy wprost mieli by genialny akcten, zresztą pomyślcie co by radia oferowały! Jakieś badziewne krajowe muzyczki. Nie! to musi i będzie London! Tam przynajmniej w miare słuchają normalnej muzyki.

Mały update: O ludzie! Znalazłem coś ciekawego! Jednak akcja w nowym GTA nie będzie się dziać w Anglii ani...w Europie! Sami zobaczcie jakie pudełko będzie http://www.freewebtown.com/Osiol/nowe%20GTA.JPG przy okazji jest już planowana jeszcze jedna część! Zobaczcie też już pudełko jest! http://www.freewebtown.com/Osiol/nowe%20GTA2.JPG nie mogę się doczekać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie nie bardzo was rozumiem... Dlaczego oczekujecie, że seria GTA ma się uwsteczniać? Skoro w SA są już trzy miasta i masa terenów dodatkowych, to czy naprawdę sie wam wydaje, że nastepna część GTA będzie ograniczona tylko do jednego miasta ? Tym bardziej, że przecież chodzą pogłoski, że akcja ma być osadzona w Europie, a od kiedy Europa to tylko jedno miasto? Jeśli rzeczywiście te przypuszczenia się sprawdzą, to do dyspozycji oddane nam zostanie pewnie kilka miast podobnych do najwiekszych metropolii europejskich, zapewne do stolic największych krajów - Londyn też sie wśród nich prawdopodobnie się zniajdzie, ale raczej nie będzie to tylko jedeno jedyny miasto w calej grze, choćby nawet nie wiem jak ogromne. Tak więc ten trop z zegarem i jego odczytywanie jako przyszłej częśći GTA osadzonej tylko w Londynie wciąż dla mnie jest mylny, nadal uważam, że to tylko nawiązanie do poprzedniej części serii GTA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...