Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Karta graficzna - propozycje

Polecane posty

Witam ponownie!

Chciałbym się dzisiaj zapytać, jaką kartę graficzną polecalibyście do komputera. Cena... Najlepiej, żeby mieściła się w granicach 600-1250 PLN. Firma nie gra roli, karta ma być dobra, obsługiwać DX11 i wszystkie najnowsze bajery :cool:

I pytanie jeszcze jedno: kupować kartę już teraz, czy czekać do czerwca, aż NicNieVidia wypuści nowe karty? Myślałem nad Radeonem HD 5850, ale ciekawe, czy nowe karty GF mogą wpłynąć jakoś na jego cenę ;)

Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim profilu wyczytałem na xfire że masz core 2 duo E6300 niekręcone. Twój procesor będzie ograniczał mocno kartę,

bezsensem jest kupować HD 5850. Lepiej kupić kartę za 400zł - 500zł i chłodzenie żeby podkręcić procesor. A bym

zapomniał jaki masz zasilacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie wnikając za bardzo, zamierzam kupić cały komputer, tylko największy zgryz mam właśnie z kartą graficzną.

Intel core i5 750

Karta graficzna... Właśnie zastanawiam się.

Płyta główna Asus P7P55D

RAM A-Data 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 Gaming

+ chłodzenie za ok. 150 zł.

Na Twoim profilu wyczytałem że masz core 2 duo E6300 niekręcone. Twój procesor będzie ograniczał mocno kartę,

bezsensem jest kupować HD 5850. Lepiej kupić kartę za 400zł - 500zł i chłodzenie żeby podkręcić procesor. A bym

zapomniał jaki masz zasilacz?

Byłby taki Chieftec 550W. Policzyłem wszystko tutaj >http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp< i po podkręceniu nie wyszło nawet 500W, ale nigdy nic nie wiadomo.

Właśnie o to chodzi, że do mojego aktualnego kompa nie ma za bardzo co wkładać - po prostu nie ma to sensu.

Powiedz jeszcze jaki masz monitor.

Monitor mam BENQ T905 1280x1024, ale w najbliższym pół roku mam zamiar zakupić 22-24 calowy. Ja patrzę w przyszłość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku

to bardzo duży okres czasu a na zapas moim zdaniem nie ma sensu kupować.

, zamierzam kupić cały komputer, tylko największy zgryz mam właśnie z kartą graficzną.

kiedy kupujesz i ile masz kasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, czy kupić już, czy czekać, aż będą nowe GF.

Kupię cały zestaw za ponad 3000, ale pisałem, że karta ma być od 600 do 1250 zł.

to bardzo duży okres czasu a na zapas moim zdaniem nie ma sensu kupować.

Znaczy co? Mam kupić cały komputer bez kart graficznej, czy jak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupię komputer do 3371 zł i 36 gr.

O cały komp już pytałem w innym temacie, po prostu chciałem wiedzieć jaka karta graficzna waszym zdaniem jest warta uwagi.

No tak, takie proste pytanie to za dużo, zawsze wszyscy lubią odpowiadać kompleksowo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...