Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Mój komputer to:

Intel Pentium D 925

1 GB ddr2 667 Mhz

Radeon x550

Czy powinien mi chodzić far cry 2? Uruchamia się ale jest czarny ekran a dźwięk normalnie słychać.

Według wymagań nie powinien chodzić ale w crisisa i cod 4 grałem na tym sprzęcie. Jest to wina sterowników czy po prostu crysis i cod 4 to max na co stać mój komputer? ;) Pozdrawiam

No raczej Far Cry 2 nie odpalisz, sam się dziwię jak grałeś w Crysisa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostatnio zacząłem myśleć o zakupie gier z grupy Guild Wars.

Mój komputer ma takie dane:

Procesor: AMD Athlon? Processor LE-1640

Karta Graficzna: ATI Radeon Xpress 1200

Ram: 1024 MB

System: Windows XP Home Edition z Service Pack 3

Czy mam szanse na to, aby GW poszło u mnie przy czymś takim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem. Ma do kupienia taki komputer:

Procesor QUAD CORE PHENOM 9650 BOX (4 X 2,3GHz)

Karta graficzna GeForce 9600GT 1024MB 256bit

Pamięć RAM 4096 MB DDR2 PC800 (2X 2048)

I tutaj moja prośba o pomoc. Czy Far Cry 2 lub Crysis pociągnie na takim sprzęcie i na jakich detalach oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem statsiarzem i chciałem nabić sobie posta. Dlatego nabiję kolejnego.

Wszystko napisałem w spoilerze - to jest taki czarny prostokąt. Ale żeby nie było: zarówno Far Cry 2, jaki Crysis będą hulać najprawdopodbniej na najwyższych ustawieniach.

PS Czy naprawdę uważasz, że zadawanie takich pytań w przypadku takiego sprzętu ma sens?

EDIT: No chyba że tak, peace zią. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale co do sprzętu to nie znam sie za bardzo.

Mam prośbę: nie zadawaj takich głupich pytań jak ostatnie. Jak chcesz się chwalić sprzętem, to wpisz sobie konfigurację w siga. Bo Twoje posty to czysty stats. Równie dobrze mógłbyś się pytać, czy najnowszą Beemą wyciągniesz sto na godzinę. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moja konfiguracja sprzętowa to:

AMD Sempron 2800+ ( 1 rdzeń)

1 GB ram, DDR1

GeForce 9600 GT

Czy GTA IV pójdzie mi na tym, choćby na jakiś naprawdę micro detalach z tweakami ?

Dodam, że Prince of persia, Fallout3 najnowszego to gówienko uciagnęło na najmniejszych z lekkimi przycięciami ale poszło.

btw. Can You Run It - twierdzi, że na minimalne oblewa procek ;\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV ci nie pójdzie, bo wymaga najsłabszego, najbardziej beznadziejnego, ale i tak dwurdzeniowego procesora.

Dead Space powinien spokojnie na średnich chodzić.

Aha, błagam, ci co mają po 10GB RAM, 2GB karty graficznej i 4-rdzeniowy procesor podkręcony do 3,5 Ghz, niech się tu nie chwalą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro planuje sobie kupić Call of duty 5 i mam pytanie czy na minimalnych ustawianiach będe mógł płynnie grać?

Mój komp to:

procek 2.4ghz

karta graficzna radeon 9600 pro 256mb

ram-1,5 giga

Cod 4 działał na tym kompie bez problemu.Prosze też o nie wysyłanie mi linków z oficjalnymi wymaganiami gry bo je znam ale chce uzyskać informacje polegając na waszym(graczy) doświadczeniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój komp spełnia wymagania minimalne crysisa, ale CoDa już nie, poza tym gra jest kiepsko zoptymalizowana. Na Twoim miejscu zmienił bym procka. Sam mam amd 3000+ crysis nawet dobrze chodzi, ale CoD już się tnie (tylko w singlu, o dziwo w co-opie i multi jest już dobrze) więc odradzam kupować coś gorszego niż 3200 (minimalne wymagania), jeśli byś kupował procka intela to pewnie core duo 2.2 Ghz (co najmniej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...