Skocz do zawartości

Zagadki konsolowe v. 2


Lord Nargogh

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@orzelek18 - :? Czasem nie pomyliłeś topiców? To są zagadki konsolowe, a nie pecetowe. :rolleyes: Co może się kojarzyć z Napoleonem (np. Francja). ;P

@orzelek18 again - ciekawie wymyśliłeś z tymi skojarzeniami ;P

Napoleon: Total War? ;)

Inne skojarzenia z Tym panem na zdjęciu wyżej: Waterloo, generał, cesarz Francji, taktyka, strategia, Renesans (epoka w której żył Napoleon) - tak dla pomocy, by mógł kto inny rozwiązać. ;)

--------

drugi strzał: hmm... Może... Lord Of The Rings: Battle of Middle Earth na XBOXa 360 - skojarzenie ze strategią, a nie wiem czy Napoleon też nie stoczył jakiejś wielkiej i przełomowej bitwy... moment... a Bitwa pod Waterloo? Też przełomowa i straty spore u Napoleona (w sumie przegrał ale jakieś skojarzenie jest), inna jego bitwa - pod Austerlitz - tu wygrał. Trochę historii ale jak zagadka skojarzeniowa to może pasuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja? ^^ Liczę, że nie będzie to zbyt trudne...

Co ty wiesz o trudnych grach? Grałeś w to?

@niko22 - gatunek chyba podobny... ale powiem tak... gdzieś na forum pisałem o tej grze mówiąc, że słyszałem legendy o jej poziomie trudności ;]

@Paveloo951 - nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Killzone 2? Jest to exclusive na PS3 i toczy się wojnę z Helghanami na ich planecie, Helghast. ;)

@down - połączenie gry PC i konsolowej, z naciskiem na konsolę - nie wiem o co może chodzić... Havy Rain? Też exclusive na PS3 a co do połączeń to może chodzi o to, że jest to gra przygodowa z elementami thrilleru. Chodzi o to, że czerpie z gatunku przygodówek tyle co nie jedna taka gra z tegoż gatunku, która była na PC. ;)

(Tylko ni ki diabła mi tu pasuje jakaś "lanca bojowa ppc" - do czego to może się odnosić? I dont know ;? ;?)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...