Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

FireFox i Google Chrome - Problemy z pobieraniem.

Polecane posty

Sprawa dziwna, poprzez IE moge pobierac obrazy normalnie a przez Chrome'a i FF niestety nie.

Gdy na obrazie klikne zapisz jako to wyskakuje blad, bez szczegółów, jedynie w podgladzie zdarzen jest informacja, ze taki blad byl, 2 numery i tyle. Numery spawdzalem, nigdzie w sieci nic o nich nie ma.

Dzialania jakie podjalem standardowe.

Skan malware best, skan spyware doctrorem, spybotem, hijackiem, avira, SUPERAntiSpyware.

Kontrola konta wylaczona, uzywam Comodo.

Przienstalowanie przegladarek nic nie daje. Na prawde na 99% jestem pewien ze nie jest to wina wirusów. Windows 7 64 bit.

Przeciaganie obrazów na pulpit zas bez problemu działa.

Wlansie sprawdzalem, i na innym koncie nie administratorskim wszystko chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal nic? Trochę to dziwne, ale wygląda na to, że Windows coś psuje i to tylko na jednym koncie. Coś w profilu musi być nie tak, ale jeszcze nie mam pomysłu co. Chyba, że w Comodo coś było przestawione, ale wtedy na drugim koncie powinno być to samo. Nie wiem, ale zaraz spróbuję poszukać.

[edit]

Sprawdzałeś może w Operze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja sie opery nie tykam, a co do Comodo, on dziala tylko na 1 koncie u mnie z tego co kojarzę. Ale go wyłączałem juz calkowicie i nic. Jeszcze zobacze w trybie awaryjnym.

Edit, w trybie awaryjnym dziala ok, wiec bede musial os pokombinowac z zabezpieczeniami, bo wyglada to jakby cos blokowalo przegladarki.

Teraz wyczailem, ze to jakis problem systemowy, to samo dzieje sie z picture managerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...