Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rotenf

mikro plus sluchawki

Polecane posty

Z tego co slyszalem Sennheiser HD202 ma dosc specyficzne niskie tony i niektorzy nie lubia tego brzmienia. HD201 w 99% spasuje w gusta kazdego uzytkownika, ktory nie ma do dyspozycji wiecej niz 100zl. Bardzo dobry wybor, ale sluchawki Speedlink Medusa NX (w wersji stereo) podobno oferuja bardzo zblizony jakosciowo dzwiek (sam nie testowalem) a do tego maja zaimplementowany mikrofon na dlugim i wygodnym palaku. Nie pamietam juz gdzie, ale widzialem opinie jakoby sluchawki graly rownie dobrze co HD201. Maja tez bardzo wygodne muszle i lepsze jakosci wykonanie wiec to dobry wybor jesli cenisz sobie te cechy. Sam jednak nie mialem mozliwosci przetestowac wiec nie wiem czy nie sa to opinie na wyrost (z wygladu sprawia wrazenie znacznie lepszej konstrukcji niz HD201).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie bierz Fatal1ty, to jest pewne. Te Sennheisery obok Koss'ów UR40 to jeden z najczęściej polecanych modeli do grania. Tym bardziej że ów mikrofon jest naprawdę świetny i nie raz ludzie polecają go do słuchawek za 200zł i okolic. Dźwięki w Medusach jednym się podobają drugim nie. Jednak te słuchawki są na USB (zintegrowana karta dźwiękowa w komplecie) i o ile dobrze się orientuje bardzo dobrze sobie radzą z pozycjonowaniem. Do tego w ramach słuchawek do grania wieloktrotnie przewijają się Plantronicsy gamecom 367 na które zwróć uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - ja pisalem o Medusach w wersji stereo z normalnym jackiem zamiast USB.:D Wersja 5.1 z wejsciem USB to opcja tylko dla tych, ktorzy nie maja dobrej karty dzwiekowej i jada na integrze. Jesli dzwiekowka jest juz n poziomie Xonar DS to mozna smialo inwestowac w wersje stereo. Tylko warto ja pierwszo przesluchac i porownac z tymi sennkami HD201. W kazdym razie obcowalem z HD201 i bardzo fajnie sie z nich sluchalo muzyki. Nie bylo to co prawda nic wybitnego, ale za ta cene to jeden z najlepszych wyborow. Jedyne moje zastrzezenia to jakosc wykonania, ktora przypominala mi sluchawki za 50zl. Dlatego tez radze ludziom zwracajacym na takie szczegoly uwage zainteresowac sie Medusami NX Stereo, bo sprawiaja wrazenia znacznie lepiej wykonanego produktu, a i dobry mikrofon podpiety pod sluchawki to tylko dodatkowa wygoda (jesli chodzi o granie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...