Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszmt

Headsety, Słuchawki i.t.p.

Polecane posty

Witam.

Poszukuję headsetu za przyzwoitą cenę (100-150 zł). Mam dwóch kandydatów. Mianowicie: SteelSeries SteelSound 4H i Creative Fatal1ty (bez USB) . Co sądzicie? Które wybrać? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś polecam steelseriesy (posiadałem 4h i fatality) byłem z nich zadowolony . Lekkie ,duże muszle (w przeciwieństwie do fatality) ogólnie super :) . Aktualnie posiadam razer carcharias - droższe ale co za tym idzie lepsze :) . Mam nadzieje że pomogłem :D

Sorki za literówki itp.(jeżeli tak owe są) ale pisze z telefonu xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moim skromnym zdaniem w tym przedziale cenowym są najlepszym wyborem. Jeśli chcesz słuchawki do gier, to Gamecomy będą jak znalazł, jeśli poza tym chcesz posłuchać muzyki, to Sennki będą lepsze. Co prawda HD 201 i 202 są słuchawkami z niższej półki, ale i tak jeśli chodzi o jakość dźwięku biją na głowę większość słuchawek z tego przedziału cenowego, a i w grach spisują się nieźle. Niestety dla niektórych są niewygodne, no i są to słuchawki typu zamkniętego, więc na dłuższą metę ich używanie jest męczące. Część ludzi narzeka też na przegięte basy w HD 202, choć moim zdaniem owe przegięte nie są.

Z dwóch wymienionych przez Ciebie wybrałbym SteelSeries.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz dopłacić, to wybrałbym model droższy, czyli 377. Są to słuchawki typu otwartego, co sprawia, że scena ma jakby więcej przestrzeni, no i nie są tak męczące. Niestety przez to nie izolują dobrze od otoczenia, co niekiedy może przeszkadzać. Gamecomy 367 są typu zamkniętego i przez to dźwięk jest trochę przytłumiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę nade mną. W tym przedziale cenowym najwięcej ludzi wybiera Kossy UR40. Aczkolwiek jak znasz jakiś miły sklep który umożliwiłby ci odsłuch to skorzystaj, bo wszystko zależy od twoich własnych preferencji co do dźwięku. To co czasem podpasi fanowi muzy instrumentalnej, fan muzyki elektronicznej (Trance, Drumm'n'Bass, Rave) może uznać za badziew.

Co do fatal1ty to faktycznie słuchawki nie zachwycają. Jedyny plus to taki że mają dobre pozycjonowanie ale co z tego jak przy strzałach/wybuchach zdarza im się "pierdzieć"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślałem nad tymi Gamecomami i SteelSeriesami i zastanawiam się czy nie lepsze byłyby SteelSeriesy. Chodzi mi głównie o headset od grania a SteelSeriesy maja 4 kanały co może dać lepsze wyczucie przestrzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steelseries = syf . dobre słuchawki stereo dadzą Ci o wiele lepszą przestrzeń niż pro elo sprzęt 'for gejmers' 10.1 gdzie płacisz za firmę .

bierz ur40 ew hd 201 ; ))

No ok, to tyle gdzieś wyczytałeś ale miałeś kiedykolwiek te słuchawki na uszach? :) Steel Series Siberia jest obecnie bardzo porządnym wyborem, słuchawki z dobrym pozycjonowaniem i jakością dźwięku, tłumią otoczenie więc nadają się i do domu i do grania a poza tym idzie w nich pooglądać film czy posłuchać muzyki. Powiem że są lepsze od HD201 (które jakby nie patrzeć są troszeczkę już leciwym sprzętem) ale np. do HD555 nie ma co porównywać obecnie żadnych słuchawek w cenie nie przysparzającej o zawroty głowy. Słuchawkami które mogły by konkurować z HD555 są imo tylko te których cena to ok. 600zł np. HD595 czy sennki z serii "RS"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kossów - uważałbym na nie. Miałem SB45 - inny model, ale mocowanie nauszników podobne. Po 3-mcach pękło mocowanie lewego nausznika - sklep, w którym kupowałem wyparł się, że to uszkodzenie mechaniczne - oczywiście jemu nic do tego bo on nie jest serwisantem. Napisałem więc do międzynarodowego oddziału Kossa - oczywiście że mi naprawią, muszę pokryć koszt wysyłki oraz mocowania - jakieś 70zł. Przy wartości słuchawek na poziomi 150zł podziękowałem - więcej produktów tej firmy nie kupię.

Jest to wada fabryczna zarówno SB45 jak i poprzedniego modelu (nie podam numerka bo nie pamiętam, ale szukałem info na temat tego typu awarii no i na goglach wywaliło że tak pękają).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...