Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alf_capone

Worms Armageddon

Polecane posty

A ja mam bardzo głupi problem, ale liczę na waszą pomoc. a więc:

1 Przypuśmy że wisze na linie.

2 Puściłem się i spadam.

Jak włączyć spadochron? Proszę o instukcję krok po kroku.

Normalnie aż mi głupio że nie wiem. :oops:

Jak ja mogłem Cie ominąć! :D Już tłumacze co trzeba zrobić:

1. Wybierasz line

2. Strzelasz nią tak by worm zaczepił się czegos

3. Gdy worm będzie już tak wisieć to otwierasz konsole z tymi brońmi i wybierasz spadochron.

4. Kiedy będzie spadać to naciskasz chyba, albo "Enter" lub, "Spacje".

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

Wystrzeliwujesz linke, naciskasz F8 az ci sie pojawi Chute. Nastepnie skaczesz beztrosko na lince, jesli spadniesz prosto na ziemie to nie zrobisz sobie nic. Jesli przy spadaniu o cos zachaczysz to otworzy sie spadochron. A jesli chcesz puscic line i od razu wypuscic chute to jesli dobrze pamietam to tak sie nie da. Wystarczy jednak sobie odpalic Warmera i pocwiczyc z 30 minut linke i problemy od razu znikna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

To na jakim ty grasz schemie?? Wyglada na to ze grasz na jakims normalnym :/ Moze poprobuj zmienic Fall Drop w opcjach scheme. Inaczej zawsze bedziesz tracic zdrowko przy upadku. Jednak jesli nawet grasz na jakims Intermediate czy innym smieciu tego pokroju to zawsze masz 2 wystrzaly z liny... to ci powinno wystarczyc do bezpiecznego przeskoku. Np. spike albo outlaw zalatwi sprawe.

EDIT: Jig... mi chodzilo o smiecie pokroju Intermediate albo Retro (czyli schemy od t17), a nie o pro/elite ^^ sam ostatnio te style polubialem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem gdy chce sie polaczyc z jakims hostem na Wormnecie to wywala mi blad: "Counld Not Let CheckSum 15" i nie chce polaczyc. Czym to jest spowodowane? Prosze o odpowiedz. Mam win Xp SP2. Single dziala u mnie bez patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jesli nawet grasz na jakims Intermediate czy innym smieciu tego pokroju

masz za to kopy, Face :twisted:

A jest tak, że nie da się wlączyć spadochronu spadając z liny jeżeli w czasie spadania nie dotknie się ściany (w takim wypadku spadochron aktywuje się automatycznie jeżeli tylko był wcześniej wybrany).

Mickro, nie jestem pewien czy to to, ale sprawdź czy masz poprawną datę i strefę czasową

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)bo jak włącze spadachron jak jestem na lince i podczas spadania zachacze o coś to jest OK, ale jak o nic nie zachacze to spadochron się nie włacza oraz tracę życie i ture. :cry:

Ciągle aktualne? :)

Kiedy wisisz na linie, klikasz PPM i wybierasz spadochron. Żeby go użyć, wystarczy wcisnąć enter, albo puścić spację - po osiągnięciu odpowiedniej odległościspadochron sam się uruchomi.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo wybija mi gre w pierwszej misji. W demku jest OK a pelna sie sypie. Moglby ktos podrzucic save'a z zakonczona pierwsza misja? Wszystko reszta dziala, wiec mam nadzieje ze to tylko cos sie sypnelo w tej konkretnej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo wybija mi gre w pierwszej misji. W demku jest OK a pelna sie sypie. Moglby ktos podrzucic save'a z zakonczona pierwsza misja? Wszystko reszta dziala, wiec mam nadzieje ze to tylko cos sie sypnelo w tej konkretnej misji.

A nie próbowałeś reinstalki? Może patche ?

Lepiej nie odbierać sobie satysfakcji z przejścia kolejnej misji w Wormsach .

Jeżeli powyższe zawiedzie to poszperam po savejach i sprawdzę czy nie mam czegoś dla ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, łezka w oku sie kręci, ale bym sobie pograł w worms armageddon. Ale niestety mam Windows XP i żadna łatka nie pomga, jak ktos jest w stanie pomu, to plis:P

>>>Musisz ściągnąć najnowszego patcha z http://wormsarmageddon.team17.com/main.htm...p&area=patc

i update(v3.6.26.5)z http://wormsarmageddon.team17.com/main.htm...p&area=upda

i powinno juz działac jak nie to znaczy że mozesz miec uszkodzony plik wa.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...