Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alf_capone

Worms Armageddon

Polecane posty

Ja mam problem z jedną z pierwszych misji, mianowicie ta z pociągiem. Jak mam dostać się do tej paczki?

Kurde też mam problem z tą misją :?

Spróbuje wam wytłumaczyć jak ja ją przeszedłem.

Tura I

Biore dragon ball`a czy jakoś tak (to co worm zakałda czerwoną opaskę i wali pięścią w górę) i podskakuje pod drzewko. Gry robie skok szybko walę atak by strącić do wody worma.

Tura II

Biore palnik i przekopuje się pod drzewko.

Tura III

Wskakuje na drzewo gdzie leży podajrze paczka. W paczusce są te mosty do robienia i stawiam je tak by było ożna wejśc na wagon.

Tura IV

Jest przeciwnik i obok niego mina staram się ztrzelić w minę lub ja jakoś rozbroić by mozna normalnie przejść.

Tura V

Biore bunge i biore niebieską skrzyneczke gdzie jest Jet pack. Naturalnie jak ma sie Jet packa to można już odrazu poleciec po paczkę, którą trzeba zdobyć i mission complited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z jedną z pierwszych misji, mianowicie ta z pociągiem. Jak mam dostać się do tej paczki?

Kurde też mam problem z tą misją :?

Spróbuje wam wytłumaczyć jak ja ją przeszedłem.

Tura I

Biore dragon ball`a czy jakoś tak (to co worm zakałda czerwoną opaskę i wali pięścią w górę) i podskakuje pod drzewko. Gry robie skok szybko walę atak by strącić do wody worma.

Tura II

Biore palnik i przekopuje się pod drzewko.

Tura III

Wskakuje na drzewo gdzie leży podajrze paczka. W paczusce są te mosty do robienia i stawiam je tak by było ożna wejśc na wagon.

Tura IV

Jest przeciwnik i obok niego mina staram się ztrzelić w minę lub ja jakoś rozbroić by mozna normalnie przejść.

Tura V

Biore bunge i biore niebieską skrzyneczke gdzie jest Jet pack. Naturalnie jak ma sie Jet packa to można już odrazu poleciec po paczkę, którą trzeba zdobyć i mission complited.

Fenk ju wery macz i danke ;). Ale wcale nie trzeba uzywac bunge. Ja po prostu zlecialem z tego wagonu i nic mi sie nie stalo.

Mam windows XP. Po zainstalowaniu patcha z waszej płytki mam wersję angielską. Jak to zmienić?

niestety nie da sie. Musisz grac po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr
chyba zostało przeoczone,więc powtórzę - nie da się zapisać ustawień,ani edytować map...ktoś mógłby pomóc? serdeczne dzięki

Ustawienia da sie zapisac tylko najpierw trzeba wpisac nazwe danych ustawien... :roll:

A co do edytowania map - wystarczy nacisnac ppm na mapie i wchodzimy do takiego fajnego menu. Zreszta watpie zeby ktokolwiek bawil sie w edytowanie map skoro chocby w paincie mozna zrobic wlasne, o niebo dokladniejsze niz w edytorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rosenkranc
Ustawienia da sie zapisac tylko najpierw trzeba wpisac nazwe danych ustawien... :roll:

a, faktycznie dzięki... tylko skorzystać nadal nie mogę,bo po wyjściu z menu opcji wszystko wraca do ustawienia średniozaawansowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z misji treningowych trzeba latac super owca. Jak sie zdobedzie zloty medal to sie dostaje dostep do jakiejs tajnej opcji. Zdobylem ten medal ale jaka to jest ta tajna opcja?????????????????????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z misji treningowych trzeba latac super owca. Jak sie zdobedzie zloty medal to sie dostaje dostep do jakiejs tajnej opcji. Zdobylem ten medal ale jaka to jest ta tajna opcja?????????????????????????

Wejć w obcje tam gdzie ustawia się broń. Tam powinieneść zauważyć na górym prawym rogu podajrze złotą gwiazdkę. Wejć tam i zaznacz obcje z owcą. A co to da? Super owca przekstałaca sie w Aqua Sheep a co to znaczy?, że owca może pływać pod wodą ;).

Ja mam takie pytanko: Jak podłączyć się do wormneta (proszę o wszystko krok po kroczku)? Z góry dzięki.

Więc tak:

1. Wybierasz obcje dla wielu graczy.

2. Widzisz dwie obcje gra przez lan lub przez net, wpier wpisz swój nick (tam na dole powinien byc "name" jak sie nie mylę)

3. Teraz wybierasz obcje grania przez net (czyli to po prawej)

4. Uruchomi sie podłaczenie, ale żeby wejść musisz nacisnąc ten napisz (nie pamiętam co tam pisze) na grubo napisany.

5. Potem po prosi cię o wpisanie nick i hasła, xsywe wpisz taką jaką masz a w haśle nic nie pisz tylko naciśnij enter

6. Znajdziesz się teraz na liście pokojów gry, wybeirz tą gdzie jest najwiecej graczy ;)

7. Teraz możesz stworzyć własną grę lub dołaczyć do czyjeść.

7b. Jeżeli masz Firewall i wybierzez jakomś grę to FW. spyta cie o zgodę połączenia z server, ty oczywiście potwierdz, a potem spróbuj wejść jeszcze raz na grę, którą chciałeś dołączyc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr. juyz mam dosc... po zaladowaniu do pelna tegto kolka atomowego przed rozpoczeciem gry, gra wysypuje mi sie do windowsa... probowalem z patchem, bez patcha, win XP, 98se, rozne sterowniki (41.09, 67.66). tylko nie zmianialem DX bo ukolegi na 9.0c dziala a i ja takowego mam.

xp1600+, Ti4400, 256@266 noname, GA-7VTXE (kt266A). nie mam zadnego SP2 itd...

ktokolwiek widzial, ktokolwiek slyszal???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr. juyz mam dosc... po zaladowaniu do pelna tegto kolka atomowego przed rozpoczeciem gry, gra wysypuje mi sie do windowsa... probowalem z patchem, bez patcha, win XP, 98se, rozne sterowniki (41.09, 67.66). tylko nie zmianialem DX bo ukolegi na 9.0c dziala a i ja takowego mam.

xp1600+, Ti4400, 256@266 noname, GA-7VTXE (kt266A). nie mam zadnego SP2 itd...

ktokolwiek widzial, ktokolwiek slyszal???

Hmmm....może zmień zgodnośc na, któryś inny windows. Może pomoże.

Jak bys nie wiedział:

-kilk na skrót-właściwości-Zgodność-uruchom ten program w trybie zgodnością z...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Mianowicie podczas uruchamiania gry z CDA, po filmiku twórców i innych tam, wywala mnie do Windowsa. A "pirat"(ale nie kupiony od pirata, a przegrany od kumpla, choć pirat to pirat) działał mi normalnie. Działał, bo go dałem innemu kumplowi za darmo, no bo po co mi pirat jak mogę mieć oryginała i po co mi dwie te same gry. Pomóżcie!!!

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Ja mam inny problem. Mianowicie podczas uruchamiania gry z CDA, po filmiku twórców i innych tam, wywala mnie do Windowsa. A "pirat"(ale nie kupiony od pirata, a przegrany od kumpla, choć pirat to pirat) działał mi normalnie. Działał, bo go dałem innemu kumplowi za darmo, no bo po co mi pirat jak mogę mieć oryginała i po co mi dwie te same gry. Pomóżcie!!!

8)

CZy wy się nauczycie, że do problemu trza dac swój sprzęt? (procek, OS, karta, pamięć, directx - tak wiele???)

Mając tak wiele danych mogę powiedzieć jedynie, że masz win Me/2000 i gra ci się sypie. Więcej nie weim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, na drugi raz będę pamiętał o tym "szczególe".

A mam:

Win Me (zgadłeś!!!)

AMD Duron 1GHz

128 MB SDRam

40 GB dysk (choć to pewnie nie ma znaczenia)

Geforce 2 MX 100/200

PS: Pożyczyłem od kumpla tego pirata i działa (śmiga aż miło)!!! A egzemplarz z CDA nie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Win Me (zgadłeś!!!)

Hehe nie zgadłem, tylko sam miałem i wiem, że na Me rusza 25% gier (mimo spełnienia wymagań z dużym zapasem). Rada: wymień tego shita Millenium i wymień nawet na 98 (najlepiej na XP). A że pirat chodził...? Nie wiem - patchowałeś może (jak nie - zrób to, co tam ang. wersja)? Może masz troszku śmiecia na dysku? Albo może przeinstaluj grę i restartuj kompa - cholera grę wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze nie masz takiej możliwości. Spadochron możesz wybrać stojąc gdzieś, a następnie skoczyć. Wtedy spadochron się otworzy, jeżeli był konieczny ze względu na wyso-kość. Tylko trzeba uważać, co by robala do wody nie zniosło :) Ale z liny chyba się nie da niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, żeby w opcjach można od razu wybrać bronie takie jak armageddon, wazę, nuklearny test, bombę jakąś tam, nalot pocztowy, nalot dywanowy itd.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, żeby w opcjach można od razu wybrać bronie takie jak armageddon, wazę, nuklearny test, bombę jakąś tam, nalot pocztowy, nalot dywanowy itd.?

Miałem podobny problem. Ale wydaje mi się, że go rozwiązałem: raczej się nie da... Krety, miotacze, gołębie - tak. Ale te najlepsze można tylko dostać w czasie gry (chyba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MisticwojtaS]
Co trzeba zrobić, żeby w opcjach można od razu wybrać bronie takie jak armageddon, wazę, nuklearny test, bombę jakąś tam, nalot pocztowy, nalot dywanowy itd.?

Miałem podobny problem. Ale wydaje mi się, że go rozwiązałem: raczej się nie da... Krety, miotacze, gołębie - tak. Ale te najlepsze można tylko dostać w czasie gry (chyba).

A mi się wydaję, że żeby mieć te najbardziej destruktywne bronie trzeba przed rozgrywką ustawić na najtrudniejszy poziom(tam będzie armageddon i coś jeszcze).Po prostu zjechać kursorem w dół, wybrać to i jazda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze nie masz takiej możliwości. Spadochron możesz wybrać stojąc gdzieś, a następnie skoczyć. Wtedy spadochron się otworzy, jeżeli był konieczny ze względu na wyso-kość. Tylko trzeba uważać, co by robala do wody nie zniosło :) Ale z liny chyba się nie da niestety.

Można, bo jak grałem przez internet to inni gracze tak robili. Tylko jak? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...