Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noniewiem

Rozwiązany: Assassin's Creed 2 - niewłaściwa nazwa lub hasło.

Polecane posty

Teraz to już przegięcie!

Kupiłem sobie AC2 jeszcze w dniu premiery. Dzisiaj (dwa dni po chwalebnym dniu) staram się odpalić grę a on mi na dzień dobry: niewłaściwa nazwa lub hasło.

AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

To po to kupuję oryginała, żeby mi potem nie chodził?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mam ale nie działa strona ubisoftu i nie mogę potwierdzić konta

spróbuje jutro może się tym uporają

wysakuje coś takiego

Server Error in '/login' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="Off"/>

</system.web>

</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>

</system.web>

</configuration>

Ktoś wie co to znaczy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, udało mi sie zalogować. Grałem kilka godzin i teraz mi sie gra nie zapisała, bo sie źaś nie umie połączyć. Mam info że postęp nie został utracony i zostanie wysłany później, ale kto ich tam wie :/.

Uff zapisało się :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było wydać pieniądze na niedziałający bubel. Proponuję wykonać parę wyroków na ludziach odpowiedzialnych za nasze nieszczęścia, w imię równowagi i spokoju. Ave

Bardzo dobry pomysł, jak w końcu ktoś poniesie konsekwencje to na pewno następnym razem zastanowią się przed następnym głupim pomysłem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...