Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Omnia Forumowiczus Zagadex

Polecane posty

Chodziło mi o coś innego: miał helikopter (Apache chyba) w avatarze i miał sporą (nawet bardzo sporą...) wiedzę w tym temacie. I został zestrzelony... (zbanowany)

A napisałem dwa razy tą samą kwestię, bo jego reinkarnacja, czyli longbow też została "zestrzelona", choć sporo czasu minęło, nim moderacja go namierzyła.

Tak czy inaczej, chodziło o Spilnera. Stillborn zadaje oczywiście.

@down: Nie czepiaj się tak! Ja się tam na helikopterach nie znam... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Źle, to nie jest różowy. Poza tym, w profilu nie ma tekstu z zagadki. Ten kolor odnosi się do pewnej grupy na tym forum.

@Down

Litości... Prosiłbym Was, żebyście nie strzelali na oślep. Przeczytajcie zagadkę i podpowiedzi. A to nie jest różowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor to w takim razie purpura, chodzi więc o Redaktorów.

Generalnie jak kupuję CDA to je czytam. Stąd też wiem, że profesjonalistą od MMO jest Monk (przeczytajcie sobie artykuł który nazywał się bodajże "Anatomia NIEżycia", właśnie Jego autorstwa).

A jak wszyscy wiemy, Monk na tym forum ma nick MonkOfWar (przepraszam z góry jeśli wkradła się literówka).

Nawet się upewniłem przed napisaniem tej odpowiedzi, sprawdzając profil Monka. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiutkie dam. ;) Taka notka z wiki:

Włoski rzeźbiarz, architekt, malarz; jeden z najwybitniejszych artystów baroku.

O kogo może chodzić?

PODPOWIEDŹ

No, nie załamujcie mnie. Skopiujcie tą notkę i za pomocą google poszukajcie artysty, a następnie poczytajcie trochę o nim. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...