Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Omnia Forumowiczus Zagadex

Polecane posty

1. W tej oto zabawie odgadujemy nicki znanych z różnych powodów forumowiczów FA.

2. Zadając zagadkę możemy nakierować na charakterystyczną sygnaturkę, awatar, stronę "O Mnie", blog, czy jakieś wydarzenie związane z forumowiczem (Zwycięzca pierwszych wyborów forumowicza miesiąca.)

3. Zagadka może mieć formę obrazka (zdjęcie sygnatury choćby), tekstu, szarady, rebusu, itp. Byle było sensowne.

4. Podczas tworzenia zagadki nie kierujemy się subiektywnymi uczuciami. Zagadki typu "fajny gostek" + cośtam nie wchodzą w grę. Dla jednego jest fajny, dla innego nie.

5. Nie możemy dawać zagadki, której odpowiedzą jest nasz nick.

6. Podczas odpowiadania na zagadkę nie można także wytypować siebie.

7. Jeśli zagadka nie zostanie odgadnięta po 24h zadający musi podać podpowiedź lub odpowiedź. Chyba, że zechce wcześniej.

8. Jeśli przez 2 dni nie pojawi się prawidłowa odpowiedź, a zadający nie da odpowiedzy -zagadka przechodzi do pierwszego chętnego.

9. Uzasadnienia są WYMAGANE.

10. Jeśli ktoś nie odgadł oznajmiamy o tym w poście z zagadką, edytując go. Jeśli odpowiedź jest na następnej stronie, można napisać nowego posta.

11. Podpowiedzi dajemy w nowych postach (chyba, że minęło mało czasu), aby inni zobaczyli, że się pojawiła.

by MathRaven

'Kto pierwszy ten lepszy!'

by Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

zadający nie da odpowiedzy
Błond. ;)

A tak na serio, to zagadkę spróbuję zadać ja.

chanel2me.th.jpg

dsc0230g.th.jpg

orkt.th.jpg

Kto to jest?

Czyli skojarzenia! Każda fotka... albo jeszcze nie. ;)

@Sunset - źle. Pierwsze zdjęcie to nie walizka, a etui na okulary. ;) A co do kozy - nie chodzi tu o samo zwierzę, ale jego... część.

@niko22 - niedobrze.

EDIT: To są miniatury. Kliknijcie na nich, to się powiększą. (specjalnie dla Sunset)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ork wskazuje na to, że jest to moderator, kozioł- czyli może kozioł ofiarny (?), i walizka mi się z urlopami kojarzy.

Obstawiał, że to Cragir, jest zielony, wysyła na urlop, i może ten kozioł troszkę nie pasuję, ale obstawiam że to coś w stylu kozła ofiarnego :D.

EDIT: Myślałem, że to torba jest, a nie okulary o_O, anyłej Markos następnym razem daj większe obrazki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pomyślmy: bryle kojarzą się z brylantem, ale reszta nie pasuje. Obstawiam więc użytkownika behemorta.

Wyjaśnienie:

2. W jego profilu znalazłem takiego stwora z rogami.

3. Ma rangę orka.

A do pierwszego mam wątpliwości ;)

EDIT: w takim razie druga próba: Turambar. Jest modem(zielony kolor orka), a rogi posiada również Tur. Niestety znowu te nieszczęsne bryle zostały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, tak jak mówi niko...

Jego nick, jak sam wyjaśnia, pochodzi od okólarów, które nosił - bryli...

Ma zielone - orkowe zdjęcie na profilu.

Owca - nie wiem... Jego ranga to Caius Ceplus, a gościu chyba miał brodę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chanel2me.th.jpg
dsc0230g.th.jpg
orkt.th.jpg


Ok. Jeszcze raz:
Po pierwsze: Zdjęcia to miniatury. Jak na nie klikniecie, to się powiększą.
Po drugie:. Drugie zdjęcie to nie owca, a kozioł (koza). Co takiego ma to zwierzę na "twarzy"? Odnosi się to do profilu zgadywanego użytkownika.
Po trzecie: kolor orka dobrze zgadujecie, ale odnosi się ona do (najwyraźniej) ulubionego koloru tego użytkownika.
Po czwarte: To nie jest moderator.
Po piąte: Fotka pierwsza (okulary) i druga (kozioł) odnosi się do tego samego.

Jak na razie najbliżej był właściwie Goloman, który jednak w pierwszym się kompletnie pomylił, a w kolejnych dwóch był "blisko" (ale wciąż dalej niż bliżej).

Cragir, Brylant, behemort, Turambar - to złe odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem, według mnie to albo SZWENIO- lubi kolor zielony, ma kolesia w okularach w avku, tylko ten kozioł nie pasuje trochę, drugim kandydatem jest Owiec_xD- tu ten kozioł pasuje, tylko nie jestem pewny co do zielonego koloru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam na Jamesa... Jego kolor w OA - zielony, avek - oczy. Okulary się od razu kojarzą, a ten kozioł ma białe obrączki dookoła oczu... Chyba... W każdym razie oczy ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...