Skocz do zawartości

Forumowe pogaduchy o OC


xandi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jak będę miał ln2 to mogę sprawdzić jak się samsung zachowa, prawdopodobnie nic się mu nie stanie lol.gif

Mam zwykłe QCK i mini wszystkie podkładki, które przychodzą od steelseries mam w kartonowych opakowaniach.

Właściciel G35 jest z nich zadowolony, ja to miałem chwile na głowie i stwierdziłem, że nigdy bym nie dał na to tyle kasy.

Fakt fajnie wygłuszają i mimo masywnego wyglądu dobrze leżą na głowie ale do muzyki wg. mnie średnio się nadają, jak wygląda sprawa w graniu pojęcia nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Słabość do ROG- może chcesz maxa kupić biggrin_prosty.gif

Aj tam, prędzej Formula V, jeśli coś z od Asusa brać, a i tak wolałbym MPowera Z77 - kolorystyka ROG mi niezbyt odpowiada (tysiące PC'tów w tej samej kolorystyce... nuda totalna).

No, ale jakby nie patrzeć (dosłownie rzecz ujmując) to niezłe możliwości OC, dobre wykonanie itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Siemka, mam pytanie: Jaki próg podkręcenia procesora widzicie na zestawie zamieszczonym poniżej? Prosiłbym o podanie bezpiecznego ale najwyższego progu, w którym komputer się nie spali a będzie działał szybciej. Za odpowiedzi bardzo dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jaki zasilacz? Jakie chłodzenie?

A ile wyciągniesz - każdy procesor kręci się inaczej. Minusem tego procesora jest wysokie FSB (czy jak kto woli QPI - 333), płytę masz w miarę. Do tych 3.0GHz powinieneś bez problemu dojechać (przy czym nie pamiętam jak można tam pamięci ustawić - bo w miarę podnoszenia FSB/QPI, w górę idzie też taktowanie pamięci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...