Skocz do zawartości

Forumowe pogaduchy o OC


xandi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kolnid

Czy pamięci sa warte swojej ceny to dopiero zobaczę.

Kupiłem najniższy model z serii bo niestety wyższe, które są mega memkami mają mega ceny.

Dostępność tych adat też jest taka sobie ale jak się chce to można xD

Jaki jest sens?- W przypadku normalnego użyszkodnika żaden xD

Mi się podobają z wyglądu, chcę sprawdzić co to warte itd.

Czy radiatory coś dają ? Jedni mówią, że tak inni że nie- może kiedyś sprawdzę przy jakich taktowaniach i napięciach przydaje się radiator.

Szaremu szkodnikowi starczą najtańsze memki jeśli nie patrzy na wygląd, i nie ma zamiaru ich katować.

yojo2

Dokładnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obudowach dedykowanych overclock'erom chwalą sie miejscem na chłodzenie procka

To istnieje coś takiego poza benchtable?

Co do miejsca to czasem nie chodzi o otwórz montażowy żeby można było backplate zamontować ?

Daj linka do takiego ustrojstwa bo to równie dobrze może być marketingowa gadka xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich,

ostatnim czasem przeglądając forum eeeuser (użytkowników netbooków) natrafiłem na jakże ciekawą informację-istnieje ruski bios dla wszystkich 12xx (czyli tych, na których nawet da się pograć) który pozwala na dynamiczny overclock/underclock. Tak bardzo mnie to połasiło, że aż wgrałem. I co? I powiem szczerze: radziecka nauka zna takie przypadki. Na mym 1215N mam dzięki specjalnemu programowi asusa, który wcześniej dawał tylko 36mhz oc, daje 1153Mhz na cpu przy małym obciążeniu, 1845 gdy jest go trochę, i 2058 gdy gram. Powiem tyle, że o ile sam myślałem, że to ściema, o tyle widzę mojego cpuza i myślę co ja pacze, radziecka technika zna takie przypadki.... (Jako że rok temu już spalił się mój pc, i nie miałem czasu na remont, oznacza to tylko i aż to dla mnie-że mogę pograć w skyrima nieco płynniej :tongue: )

Dla każdego ciekawego OC/UC netbooków, odsyłam tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...