Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xandi

Forumowe pogaduchy o OC

Polecane posty

Gwarancja to jest tylko jeden z plusów tego zasilacza. Drugi jest taki, że zasilacz ma pełne modularne okablowanie. Fajna rzecz, jeśli chodzi o zachowanie porządku w obudowie.
Bardziej chciałem napisać, że jedyna różnica między X-750 a 750AX to właśnie gwarancja ;)

Co do Anteca TP New, to to są całkiem spoko zasiłki. Miłej zabawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. W dniu dzisiejszym obyło się bez ofiar. Procek osiągnął jak na razie 4306 MHz, a karta 801/1029/1606 MHz. To tak na początek. W poniedziałek pobawię się więcej, bo przyszło kilka kompów do zrobienia na wczoraj i dziś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczera prawda co do obudowy. Sam wydałem nieco kaski na CM 692 i w tej chwili już wiem, że powinienem był dokonać zupełnie innego zakupu. Od strony technicznej nie mam nic do zarzucenia, ale od strony wizualnej obudowa mi się znudziła po paru tygodniach.

Bo buda powinna być prosta... tak jak zawsze dobry garnitur wygląda świetnie tak "barokowe" budy zawsze są tandetne :P

Tymczasowo leci do mnie HAF-X nie nadający się ani trochę do LC ;/

>>>Duży, ale wymaga sopro pracy by wszystko wyglądało jak trzeba.

Ja oczy kieruję w stronę jakiegoś Cosmosa albo 700D tylko nie wiem czy mnie będzie stać na nią :(

>>>Cosmos jest fajny ale tylko w wersji pure balck... 700D to prostsza wersja 800D. Bierz w ciemno - okno można sobie wyciąć samemu a hot swapy nie są konieczne. Dla mnie 700 i 800 to budy idealne.... warto przez jakiś czas się na stole, albo w kartonowym pudle przemęczyć by dozbierać na którąś.

To by u mnie nie przeszło momentalnie były by sprzedane jak by mi nie pasowały :)

>>>Hehe ale to trzeba zdjęcia robić... aukcje opisywać... na pocztę iść i wysyłać. Nie mam na to czasu. :)

Ja bym zamiast SS wziął Corsaira 750AX - ten sam zasilacz w tej samej cenie, tylko z 7-letnią gwarancją ;)

Tylko Corsarz ale ze względu na świetne modowalne okablowanie. Poza tym z SS to mają bardzo dużo wspólnego. Nie wiem czy czasem SS nie jest dostawcą OEM dla Corsara.

BTW niech ktoś rzuci linkiem do jakiegoś przejrzystego "rozkładu jazy" Intela i AMD bo się zastanawiam czy i jaką podstawkę teraz można rozglądać? Czy s1366 czy może w nowe s1155/2011

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo buda powinna być prosta... tak jak zawsze dobry garnitur wygląda świetnie tak "barokowe" budy zawsze są tandetne

Dokładnie

>>>Duży, ale wymaga sopro pracy by wszystko wyglądało jak trzeba.

Niestety ale nie mam pozwolenia na modyfikacje.

>>>Cosmos jest fajny ale tylko w wersji pure balck... 700D to prostsza wersja 800D. Bierz w ciemno - okno można sobie wyciąć samemu a hot swapy nie są konieczne. Dla mnie 700 i 800 to budy idealne.... warto przez jakiś czas się na stole, albo w kartonowym pudle przemęczyć by dozbierać na którąś.

Zgadzam się:)

I chyba tak będzie, że przez jakiś czas, że posiedzę w takim kartonowym pudle.

>>>Hehe ale to trzeba zdjęcia robić... aukcje opisywać... na pocztę iść i wysyłać. Nie mam na to czasu. smile_prosty.gif

E tam znajdę chwilę na to.Co do wysyłki mam od tego kuriera.

Tylko Corsarz ale ze względu na świetne modowalne okablowanie. Poza tym z SS to mają bardzo dużo wspólnego. Nie wiem czy czasem SS nie jest dostawcą OEM dla Corsara.

Mam BQ i jak na razie mi pasuje :)

BTW niech ktoś rzuci linkiem do jakiegoś przejrzystego "rozkładu jazy" Intela i AMD bo się zastanawiam czy i jaką podstawkę teraz można rozglądać? Czy s1366 czy może w nowe s1155/2011

Przejrzystego brak.

1155 z miejsca bym sobie darował, nie pokręcisz na tym a jak już chcesz to płacisz sporą kasę za procek z odblokowanym mniżnikiem- bezsensu.

Co do 2011 nie mam informacji jak to będzie działało ;/

MI tam 6 rdzeni na 1366 starczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1155 z miejsca bym sobie darował, nie pokręcisz na tym a jak już chcesz to płacisz sporą kasę za procek z odblokowanym mniżnikiem- bezsensu.
Chodziły ploty że czterordzeniowiec z odblokowanym mnożnikiem ma być w cenie dzisiejszego i5-760. Trochę powątpiewam, ale się okaże :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zmienię za nic w świecie swojego Quada ;) Przeszło mi chyba już na dobre kupno nowej platformy. Nowego GTX470 mogę mieć za około 650 zł, więc czemu by nie skorzystać. Zasilacz kupię jakiś używany z mocą około 650W dla świętego spokoju, bo w końcu Q z zegarem 3,8 GHz żre około 250W. Za jakieś 800-900 zł będę miał kompa, który skopie dupsko większości współczesnych maszyn :P

Tylko jakoś żal będzie się rozstawać z kasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakoś żal będzie się rozstawać z kasą.

Też tak niedawno miałem nawet chciałem parę gratów sprzedać i kasę na jakąś lokatę czy coś takiego ulokować ale wyszło jak zwykle xD

Przeszło mi chyba już na dobre kupno nowej platformy.

A świstak siedzi i zawija w sreberka xD

Za jakieś 800-900 zł będę miał kompa, który skopie dupsko większości współczesnych maszyn tongue_prosty.gif

Biorę to wyzwanie na klatę i przyjmuję xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę to wyzwanie na klatę i przyjmuję xD

Oczywiście nie mówię o Twojej super-hiper-mega-giga maszynie, która skopie mojemu wehikułowi dupsko :P Mówię o maszynach za około 2000 zł ;)

Też tak niedawno miałem nawet chciałem parę gratów sprzedać i kasę na jakąś lokatę czy coś takiego ulokować ale wyszło jak zwykle xD

Do niedawna też miałem sobie kasę odłożyć, ale polazłem na praktyki i trafiła się okazja na kupno przenośnego HDD za 80 zł taniej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie mówię o Twojej super-hiper-mega-giga maszynie, która skopie mojemu wehikułowi dupsko tongue_prosty.gif Mówię o maszynach za około 2000 zł wink_prosty.gif

E tam ten. Ja myślę o tej maszynce na s775 :)

Do niedawna też miałem sobie kasę odłożyć, ale polazłem na praktyki i trafiła się okazja na kupno przenośnego HDD za 80 zł taniej wink_prosty.gif

Heh skąd ja to znam xD

org co się nie odzywasz?

Hmm, nie rozumiem w jakim celu mam się wypowiedzieć.-org

Chodzi o element komiczny niezbędny w każdej dyskusji :P - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ten. Ja myślę o tej maszynce na s775

Przeca to jest złom ;) Myślałem ze to już sprzedałeś w czorty :D

Tak sobie patrze, że przydałoby się też cooler na cepa kupić i ciężko będzie się zmieścić w tysiaku. Lepszy dysk też by się przydał :P Ten mi czasem nieźle system zamula. Może jednak nowy komp? :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to jest złom wink_prosty.gif Myślałem ze to już sprzedałeś w czorty biggrin_prosty.gif

To sprzedałem ale ja o tym co mi po głowie chodzi .

ASUS RAMPAGE EXTREME X48 mnie okropnie kusi i chęć spalenia paru starych procesorów :)

Tak sobie patrze, że przydałoby się też cooler na cepa kupić i ciężko będzie się zmieścić w tysiaku. Lepszy dysk też by się przydał

Też tak myślę

Thermalright Multiplatform Cooler Silver Arrow 295+KW :)

Lepszy dysk też by się przydał

Mi też xD

Może jednak nowy komp?

O jednak zaczynasz gadać normalnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprzedałem ale ja o tym co mi po głowie chodzi .

Więc słuchamy :D

Thermalright Multiplatform Cooler Silver Arrow 295+KW

To już przesada ;) Samurai praktycznie wystarcza :P Raczej nic więcej niż Performa nie kupię :D Jestem ubogim i skromnym człowiekiem ;)

O jednak zaczynasz gadać normalnie xD

To taki dżołk :P Nigdy nie sprzedam swojego Q6600 :) Ale grafę mogę Ci odstąpić jakby co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc słuchamy

Heh no chodzi mi po głowie inwestycja w s775 pod palenie procków

Muszę tylko mobasa zakupić ASUS RAMPAGE EXTREME X48 albo coś jeszcze mocniejszego i grafikę od Ciebie odkupić :)

Ale jak na razie to jest tylko w planach bo kasa idzie na inny projekt jak na razie :)

To już przesada wink_prosty.gif Samurai praktycznie wystarcza tongue_prosty.gif Raczej nic więcej niż Performa nie kupię biggrin_prosty.gif Jestem ubogim i skromnym człowiekiem wink_prosty.gif

czy ja wiem, porządnie, cena OK, i wydajnie a do tego ładnie :)

To taki dżołk tongue_prosty.gif Nigdy nie sprzedam swojego Q6600 smile_prosty.gif Ale grafę mogę Ci odstąpić jakby co wink_prosty.gif

Hehe nie namawiam bo fakt, twój procek jeszcze spokojnie daje radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no chodzi mi po głowie inwestycja w s775 pod palenie procków

Ty na prawdę nie masz co z kasą robić :blink: Wujek luq chętnie przyjmie darowiznę. Tylko ciiii... bo będzie jeszcze trzeba podatek odprowadzić ;)

Ale jak na razie to jest tylko w planach bo kasa idzie na inny projekt jak na razie

Jak to zabrzmiało :P Niczym Screamer :P

Hehe nie namawiam bo fakt, twój procek jeszcze spokojnie daje radę

Nie powiem, miałem małe wątpliwości co do niego, że udupiłem go z lekka tym napięciem, ale skoro przekroczył 3,8 GHz, to chyba nie jest z nim aż tak źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawdę nie masz co z kasą robić blink.gif Wujek luq chętnie przyjmie darowiznę. Tylko ciiii... bo będzie jeszcze trzeba podatek odprowadzić wink_prosty.gif

Heh, do roboty byś się zabrał to byś miał xD

Jak to zabrzmiało tongue_prosty.gif Niczym Screamer tongue_prosty.gif

Heh, tak to jest jak się jego worklogi na bieżąco śledzi ;p

Nie powiem, miałem małe wątpliwości co do niego, że udupiłem go z lekka tym napięciem, ale skoro przekroczył 3,8 GHz, to chyba nie jest z nim aż tak źle wink_prosty.gif

Wraca powoli do siebie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, do roboty byś się zabrał to byś miał xD

Robię na serwisie i jakoś nic nie mam :P Ale po znajomości może gdzieś się wkręcę ;)

Heh, tak to jest jak się jego worklogi na bieżąco śledzi ;p

Nie wątpię. W sumie sam też to śledzę i żadnych projektów nie czynię ;) Być może z braku kasy :D

Wraca powoli do siebie xD

Bardzo możliwe. Ostatnio nawet ma dość niską temperaturę. Sam się dziwię jak patrzę na CoreTemp ;) Może uda się dobić do 4GHz :admin_twisted:

Właśnie... Miałem zająć się grafiką, bo jakieś cholerstwo mi blokuje OC ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię na serwisie i jakoś nic nie mam tongue_prosty.gif Ale po znajomości może gdzieś się wkręcę wink_prosty.gif

Psujesz rynek pracy xD Za darmo robić, mi by się wstać nawet nie chciało :)

Nie wątpię. W sumie sam też to śledzę i żadnych projektów nie czynię wink_prosty.gif Być może z braku kasy biggrin_prosty.gif

Heh a, że ja niby mam ?

Bardzo możliwe. Ostatnio nawet ma dość niską temperaturę. Sam się dziwię jak patrzę na CoreTemp wink_prosty.gif Może uda się dobić do 4GHz

Coś czuję, że i tak za niedługo będziesz zmuszony do zmiany platformy jak wszystko zepsujesz xD

Właśnie... Miałem zająć się grafiką, bo jakieś cholerstwo mi blokuje OC

Tylko tego nie rozwal, bo uszkodzonych nie biorę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psujesz rynek pracy xD Za darmo robić, mi by się wstać nawet nie chciało

Szkoła kazała iść na praktyki, no to idę ;) W sumie gdybyś trafił do nas na seriws, to by Ci się tak spodobało, że też byś za free robił ;)

Heh a, że ja niby mam ?

Podobno jesteś człowiek pracujący :P

Coś czuję, że i tak za niedługo będziesz zmuszony do zmiany platformy jak wszystko zepsujesz xD

Bardzo możliwe. Spodobało mi się psucie Tagana, więc pora na coś więcej ;)

Tylko tego nie rozwal, bo uszkodzonych nie biorę xD

Naprawisz sobie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła kazała iść na praktyki, no to idę wink_prosty.gif W sumie gdybyś trafił do nas na seriws, to by Ci się tak spodobało, że też byś za free robił wink_prosty.gif

NIe, za darmo to ja nawet nie wstaje xD U nas za praktyki normalnie płacą hmm....

Podobno jesteś człowiek pracujący tongue_prosty.gif

No tak xD

Bardzo możliwe. Spodobało mi się psucie Tagana, więc pora na coś więcej wink_prosty.gif

Hah, się wie xD

Naprawisz sobie tongue_prosty.gif

Ale skupuje po cenie uszkodzonej wtedy 20+KW(15zł) xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, za darmo to ja nawet nie wstaje xD U nas za praktyki normalnie płacą hmm....

Włocławek to biedna, zabita dechami wieś. Nie to co BB :P No i dziewczyny macie ładne :admin_twisted:

Hah, się wie xD

Ano ;) Chociaż najpierw przydałoby się bardziej pogonić i7 950, a dopiero go popsuć ;) Chociaż troszkę szkoda kompa spalić za grube tysiące ;)

Może chcesz nabyć kilka Feelów 2 i 3? :P

Ale skupuje po cenie uszkodzonej wtedy 20+KW(15zł) xD

Za tyle nawet nie będzie chciało mi się unieść dupska i skoczyć na pocztę :P

Znowu mnie korci ten nowy komputerek, skoro można go kupić po znajomości i oszczędzić kilka stówek ;) Jutro zobaczę ile by mnie to wyniosło ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yojo2

Biorę, idealna pod mojego nowego kompa, a brakuje mi obudowy xD

W sumie ciekaw jestem jak jest wykonana.

No i dziewczyny macie ładne

No ba xD

Ano wink_prosty.gif Chociaż najpierw przydałoby się bardziej pogonić i7 950, a dopiero go popsuć wink_prosty.gif Chociaż troszkę szkoda kompa spalić za grube tysiące wink_prosty.gif

Może chcesz nabyć kilka Feelów 2 i 3?

kręć go kręć xD

Zasilaczy do wysadzania nie potrzebuję xD

Za tyle nawet nie będzie chciało mi się unieść dupska i skoczyć na pocztę tongue_prosty.gif

Znowu mnie korci ten nowy komputerek, skoro można go kupić po znajomości i oszczędzić kilka stówek wink_prosty.gif Jutro zobaczę ile by mnie to wyniosło wink_prosty.gif

Heh, no tak xD Aj Cię kusi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę, idealna pod mojego nowego kompa, a brakuje mi obudowy xD

W sumie ciekaw jestem jak jest wykonana.

Parę recenzji znalazłem...

http://www.legitreviews.com/article/1392/1/

http://www.hardwaresecrets.com/article/Sen...ase-Review/1104

http://benchmarkreviews.com/index.php?opti...4&Itemid=61

http://www.tweaktown.com/reviews/3611/sent...ssis/index.html

Co tu powiedzieć... może i tragedii nie ma, ale to coś jest o 80zł droższe od mojego 692 :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu powiedzieć... może i tragedii nie ma, ale to coś jest o 80zł droższe od mojego 692 icon_mrgreen.gif

Stanowczo za małe są. Rozważam takie obudowy jak wcześniej pisałem.

http://oclab.pl/overclocking_articles/rapo...extreme-hd5970/

tak sobie czytam, porównuje wyniki i no nie wiem czy mam się śmiać a może płakać?

BTW co to za opcja Easy w Ventage?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...