Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xandi

Forumowe pogaduchy o OC

Polecane posty

Zachowaj ją do przyjazdu mojego i Luqa.

Płyta zostaje u mnie na stałe w końcu po to ją kupiłem xD, kombinuję nad resztą gratów, i cały czas zastanawiam się jak kasę na SS wytrzasnę xD

. I teraz zamiast do szkoły proca kręć

nie ma opcji, raz na rok mam kartkówkę z historii więc mogę się pouczyć xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, podczas nauki zawitał do mnie pan z DPD i oto co przywiózł:

Tylko cieniasy się uczą :admin_twisted:

Dżołk

:D

Płytkiew fajna, ale moja i tak lepsza :D Może ciut wyglądem ustępuje :P

cały czas zastanawiam się jak kasę na SS wytrzasnę xD

Poczekaj do osiemnastki :P Bierz przykład z wujka luq'a :D

Zachowaj ją do przyjazdu mojego i Luqa.

Zaleciało mi spalenizną... :P

To jeszcze jakąś skołuj to mi pożyczysz bo na tej mojej więcej z procka nie wycisnę ^^

Oddaj go do utylizacji i kupuj i7 990X :P Może w końcu mi dorównasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cieniasy się uczą

Już mi bokiem ta reformacja i kontrreformacja wychodzi...

Płytkiew fajna, ale moja i tak lepsza Może ciut wyglądem ustępuje

No baa ;p

Poczekaj do osiemnastki Bierz przykład z wujka luq'a

Ja to na styczeń potrzebuję xD

Zaleciało mi spalenizną...

to cacko było za drogie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cacko było za drogie xD

Prędzej czy później trzeba spalić. Tak kolej rzeczy i nie ma przebacz. Kupisz sobie drugą :P

Ja to na styczeń potrzebuję xD

To poczekasz do stycznia za rok :P Czy jak to tam wypadnie :D

Ja jakoś straciłem wenę do bawienia się krzemem. Ale nie obawiajcie się. To chyba przez pogodę :P Niedługo mi przejdzie. Jeszcze nie raz cep dostanie po tyłku dwoma woltami :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później trzeba spalić. Tak kolej rzeczy i nie ma przebacz. Kupisz sobie drugą

Jak zafundujesz :)

To poczekasz do stycznia za rok Czy jak to tam wypadnie

no coś tak jakby ;p

a jakoś straciłem wenę do bawienia się krzemem. Ale nie obawiajcie się. To chyba przez pogodę Niedługo mi przejdzie. Jeszcze nie raz cep dostanie po tyłku dwoma woltami

kaśka na Ciebie źle działa x koniec tego ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaśka na Ciebie źle działa x koniec tego ;p

No koniec, bo poszła spać :D

Nie wiem po co Ci SS. Jeśli nie wiesz na co wydawać kasę, to ja się nią zaopiekuję jakby co :) Mam kilka wydatków niekoniecznie związanych z kompami :P

Mam teraz niezły orzech do zgryzienia. Bawić się biosem karty czy nie. Oto jest pytanie :P Jak padnie, to będzie ciężko z drugą kartą na PCI :P Chwilowo nie mam dostępu do karcioszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co Ci SS. Jeśli nie wiesz na co wydawać kasę, to ja się nią zaopiekuję jakby co Mam kilka wydatków niekoniecznie związanych z kompami

No bo mam taką zachciankę, i potrzebę, Co do wydatków to ja ich mam więcej niż dochodu ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje zachcianki są bardzo drogie :P Ja jak wydam na siebie 20 zł to już szał :D

Jak widać na moim przykładzie do osiągnięcia dobrych wyników nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego chłodzenia :P Fakt, może temperatury niskie nie są, ale dotarłem do maksimum możliwości cepa na tym zestawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja z zapytaniem, bo mam zamiar za tydzień, dwa zakupić nowy komp, i moje pytanie brzmi czy da się efektywnie coś wykręcić przy takim configu(chodzi mi o kręcenie proca):

AsRock M3A770DE

AMD Phenom II X4 955 BE Rev. C3(wnioskuje po kodzie producenta: HDZ955FBGMBOX)

Chłodzenie proca BOX(potem, gdy dojdzie troszkę gotówki kupię coś porządniejszego)

GoodRam 2x2 GB 1600 MHz CL9

OCZ StealthXStream 2 SLI 600W

Czy wg was powinno dać radę dojść do 4GHz?(Wiem, że zależy to od sztuki i wróżki nie jesteście:P)

Boxowy cooler wystarczy do OC(najlepiej właśnie jak da radę te 4 GHz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej mu! Więcej! Jak wsadzisz na niego Noctuę, to nie chce widzieć wyniku poniżej 5GHz :admin_twisted: Jakby co, to mogę Ci BOX podesłać :P Fakt, z 775, ale pewnie można jakoś przerobić domowym sposobem :P Od czego jest taśma klejąca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos boxów, to u mnie leży nieużywany od i5 :) Plany O/C procka poszły w łeb, bo sprzęt niekompletny. Teraz największym zmartwieniem i zagwozdką dla mnie jest to jak Gigabyte rozwiąże sprawę z moją 5850. Ja bym chciał 6870 i to już :) A wtedy już będzie z górki i całkiem niezłe wyniki się wykręci mam nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wszyscy w koło mają superkomputery, a tylko ja kiszę się ponad dwa lata na swojej kupie krzemu :P Mam coraz większą chęć na nowego kompa. Miałem zostać przy tym co mam, ale nowe Radzie narobiły mi apetytu. Oczywiście są one dla mnie za słabe, więc czekam na 69xx :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq... nie porównujmy ekstremalnego OC (z cepem chłodzonym azotem czy tam czym innym) do tego co się robi w domu. Przecież nikt tak nie katuje swoich procesorów byle wyciągnąć ten MHz więcej (no, z Twoim wyjątkiem :laugh:).

W każdym razie ponoć ostatnie sztuki 955 faktycznie są gorsze i rzadziej się trafia, by się dało dociągnąć do 4GHz. Te 200MHz jednak chyba nikogo nie zbawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...