Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamilosD

Rozwiązany: Problem z wyświetlaniem grafiki w Bad Company 2

Polecane posty

Ludzie!!! opanujcie sie. Wina lezy w programie( grze) wymiana sterownikow nic nie da!!!. Mam 8800 gtx i jedyne atrefakty jakie mi sie pojawiaja to podczas wybuchow na wieksza skale. potrafia zaslonic pol ekranu. Porazka. Mam winda 7 i najnowsze sterowniki i nic to nie daje. Chyba ze wszystkim sie karty grzeja;) Dopuki nie wyjdzie stosowny patch niwelujacy te bugi to ic sie nie zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty nie ugotuje. Jak gram ma jakieś 55 stopni :]

Od kiedy zainstalowałem te stery mam problemy w grach. Tzn. na ekranie pojawiają się migające, poziome paski albo w ogóle gra się wiesza itd. itp. Chyba wina tego, że Driver Cleanerem nie odinstalowałem resztek starych sterów, prawda? Z tego co wyczytałem resztki starych mogą sprawiać różne problemy... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artefakty w grach to wina przegrzewającej się karty. Zmień najnowsze stery na jakieś starsze bo tak jak pisze michi kartę możesz ugotować.

A ja jak instaluję nowe sterowniki to wcześniej nie wywalam starych i jakoś żadnych problemów nie mam ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale karta się właśnie nie przegrzewa. Ledwo ciepła w dotyku jest... Stery zmienie na jakieś 196 i zobacze, czy działa wszystko poprawnie. I usuwać resztki DriverCleanerem?

Ja jak nie odinstalowałem kiedyś sterów to miałem problemy. BSOD... Lepiej odinstaluj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie stery nVidii (tzn. te, które już są niedostępne na ich stronie) to w ogóle jest masakra. Wszyscy po kolei na nie klną, a i były przypadki ugotowania karty, jeden nawet tutaj na forum. Usuń je czym prędzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam tych felernych najnowszych, ale te przedostatnie. Czytałem o tych usuniętych już sterach i sie wystraszyłem, że je mam, ale jednak sprawdziłem i posiadam poprzednią wersję...

Zaraz zmienie na jakieś wcześniejsze 196 i nie wiem czy DriverCleanerem resztki usuwać. Chodzi o to, że to co mi się teraz w grach dzieje może być właśnie wina tego, że nie usunąłem resztek poprzednich :/ Opłaca się usuwać dla pewności te resztki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ściągam DC... A jak nie to ściągam jednak 195, bo nie ma innych wcześniejszych 196 xD

Edit:

Mam drobny problem. By wyczyścić resztki sterów, musze najpierw odinstalować te które mam, włączyć Driver Cleanera i usunąć resztki wybierając opcję ,,Nvidia'', a dopiero potem zainstalować nowe stery, tak? Nie chce nic spsuć i się dlatego pytam :]

Edit 2:

Powiem jeszcze, że wczoraj mi na ekranie białe kropki wyskakiwały, jak nie grałem. Jest możliwe, że padła grafika? :/ I padła nagle po zainstalowaniu sterów, czyli od wtedy kiedy mi się dzieje tak z ekranem...?

Wszystkie te błędy mam tylko jak gram w Crysisa Wars, bo na innych grach nie testowałem. Ponadto gdy włączam Crysisa karta piszczy i przestaje jak skończą się te wszystkie reklamy nvidii, cryteka itd... Włączyłem Wiedźmina i Gothic'a 3 i karta podczas właczania nie piszczała.....

Edit3:

Włączyłem demo Dirt'a 3 by zobaczyć czy też coś się dzieje... Rozpocząłem rajd i po chwili gra się wywaliła i wyskoczył raport o błedach :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na tym forum jakiś stary temat, że ktoś usunął stery, uruchomił PC w trybie awaryjnym, usunął DriverCleanerem resztki, uruchomił kompa ponownie i siadł miał czarny ekran... Przez zasilacz. Chodzi o to, że boję sie, by nic mi nie siadło, a mam Feel'a III :/ Czy w 100% jest to bezpieczne i nie natknę się na żadne problemy? Znalazłem taki poradnik, gdzie pisze o tym, że często po reinstalacji sterów są błędy w wyświetlaniu grafiki (tak jak ja mam...) i nie wiem tylko, czy TRZEBA w trybie awaryjnym uruchamiać PeCeta, by wszystko dobrze poszło przy usuwaniu śmieci przez DriverCleanera? Tak więc, musze w tym trybie awaryjnym go uruchamiać?

http://forum.programosy.pl/reinstalacja-up...j-vp792393.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum w programach masz poradnik na temat reinstalki sterów. O ile zrobisz wszystko poprawnie, to nic się nie stanie z tego powodu. Inna rzecz, że Feel może wystrzelić w dowolnym momencie, tak jak już napisał org bo "ten typ tak ma".

Driver Cleanera trzeba używać w trybie awaryjnym, gdyż w trybie normalnym pewnych plików nie da się usunąć (odmowa dostępu itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się biore do roboty.

Nawet mnie tym Feel'em (głupio kojarząca się nazwa) nie strasz! :P

Edit:

Noi wszystko zrobiłem. Tylko jest pewien duży problem. Gdy przywracałem system, to nie mogłem wybrać dzisiejszej daty 13 marca, tylko 10... Chodzi o to, że wszystko działa, ale Mozilla Firefox w ogóle się nie włącza (teraz Explorera używam). Nie chce jej przeinstalowywać, bo nie chce stracić ulubionych stron, bo są zbyt ważne. Szukałem gdzie ten folder z ulubionymi może być, ale nie ma go... :/

Co radzicie zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba było. Gdy zrobiłem wszystko driver cleanerem komp spowrotem włączał się w trybie awaryjnym. Na początku wyskoczył komunikat czy chce czy nie chce wejść w tryb awaryjnym. Dałem nie,bo wszystko zrobiłem. Wtedy musiałem wybrać datę, którą chcę wczytać. Nie mogłem dzisiejszej, bo najnowsza opcja to był 10 marzec. Wczytałem, komp się zalogował, wszystko działa, ale oprócz Firefoxa. Uruchomiłem kompa ponownie, zainstalowałem stery, ale dalej Firefox nie działa. Najbardziej mi zależy na ulubionych, więc mogę spróbować przeinstalować Firefoxa? Może je poprostu usunęło i jakoś da się przywrócić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :] Mam nadzieje, że będzie działać, bo sie powiesze xD

Edit:

Działa! Wszystkie ulubione są...

Wieeeeeeeeeeeeeelkie dzięki Wam wszystkim za udzieloną mi pomoc :]

Temat do zamknięcia.

Ide pomęczyć kompa w Crysisa i zobacze czy wszystko dobrze działa i hula.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...