Skocz do zawartości

Co zmienić w komputerze?


LilMeds

Polecane posty

Witam serdecznie chciałem troszkę komputer ulepszyc proszę o podpowiedz co zmienić ? wydaje mi sie ze procesor i ram,zainstalowałem viste niedawno i gry juz leko sie zacinają szczegolnie przy wchodzeniu na server,pierwsze 30 sek to porazka.

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+

1 Gb

Samsung 1 TB sata II

GeForce 9600 GT

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie mam program Everest ale tam nie wykrywa płyty głownej nie wiem dlaczego, a zasilacz piszę na dole w podpisie,kasy hm, moze powiem tak narazie mi powiedzcie co zmienić i na co moze tak myslę ze tak z 700 zł 600 mogę wydać myslałem o procku i pamięci Ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor Athlon 64 x2 4200 wskazuje na płytę z gniazdkiem AM2. Procesory pod to gniazdo w są trudne do zdobycia. Ale skoro masz ok 700 zł, możesz przejść na platformę AM3 (wystarczy zmiana płyty, procka i pamięci).

Dla przykładu:

Asrock M3A770DE AMD 770 Socket AM3 - 228 zł

AMD Athlon II X2 240 BOX - 215 zł

DDR3 Goodram 2GB PC1333 CL9 - 168,90 zł

Razem 611,90 zł (za ram.net.pl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam płytę głowna i tak musze zmienić bo jest coś nie tak... od jakiś 4 miesięcy widzę i denerwuje sie tak ze potrafie wyrwac poł srodka komputera heh,problem polega na tym ze gram sobie gram,i przykładowo się zdenerwuję i wale mocniej w komputer,wyłączę go potem chcę właczyc to nie rusza przez 4 5 godz,znalazłem taki kawałek płyty ze jak sie mocniej pociągnie za kabelki do siebie tak juz do wygięcia, to nagle naciskam pyk i działa,aby potwierdzić moja teorie właczyłem normalnie komputer i ładowanie tak bios itd i pociągnąłem za te kabelki z płyty i zgadza sie komputer się zacina. Muszę go doprowadzić do kupy, dysk mam ładny samsunga 1TB to jest juz za duzo az i ładnie chodzi,zasilacz chiftec'a,grafikę 9600,pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...