Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanity

Rozwiązany: Steam wyłącza się, po naciśnięciu ikonki obok zegara.

Polecane posty

Po formacie dysku C zainstalowalem sobie TF2 i przy okazji kupiłem sobie Half-Life Complete Pack (razem z CS 1.6, hehe XD). Pierwszego dnia wsystko git majonez. A dzisiaj włączam naszego kochanego Steama i co? A no wiadro. Pokazuje się ekran logowania, a po zalogowaniu pojawia się ikonka przy zegarze ze Steamem, i po pewnym czasie pokazuje sie że CS się ściąga. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy pokazuje się ten paske gdzie są przycki takie jak "Gry" czy "Znajomi". Ale nie pokazuje się głowne okno ze sklepem. Po naciśnięciu pawym przyciskiem na ikonkę Steama obok zegara i naciśnięciu np. "gry" Steam... wyłącza się. Po naciśnięciu dwukrotnie na ikonkę jakiejkolwiek gry na Steamie pojawia się na chwilkę klepsydra i nic się nie dzieje. A jeśli amm włączonego Steama to mój ukochany program się wyłącza. Proszę o szybką pomoc. Mam już dosyć naszego szanownego Valve, który poza tym, że robi dobre gry dla kasy ma wszystkich gdzieś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na to po godzinie (tak bystry jestem XD). I co? Przeinstalowałem, uaktywniłem CD-keya, zamknąłem i co? I szanowny kuper. Już Steam mi się nie otworzył. Jestem właśnie w trakcie przeinstalowania Steama.

Najnowsze newsy!: Po reinstalce, zrobiło się dokładnie to samo.:/ Już nie wiem co mam z tym zrobić... Masakra. Przy trybie offline również nic się nie dzieje. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po formacie dysku C zainstalowalem sobie TF2 i przy okazji kupiłem sobie Half-Life Complete Pack (razem z CS 1.6, hehe XD). Pierwszego dnia wsystko git majonez. A dzisiaj włączam naszego kochanego Steama i co? A no wiadro. Pokazuje się ekran logowania, a po zalogowaniu pojawia się ikonka przy zegarze ze Steamem, i po pewnym czasie pokazuje sie że CS się ściąga. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy pokazuje się ten paske gdzie są przycki takie jak "Gry" czy "Znajomi". Ale nie pokazuje się głowne okno ze sklepem. Po naciśnięciu pawym przyciskiem na ikonkę Steama obok zegara i naciśnięciu np. "gry" Steam... wyłącza się. Po naciśnięciu dwukrotnie na ikonkę jakiejkolwiek gry na Steamie pojawia się na chwilkę klepsydra i nic się nie dzieje. A jeśli amm włączonego Steama to mój ukochany program się wyłącza. Proszę o szybką pomoc. Mam już dosyć naszego szanownego Valve, który poza tym, że robi dobre gry dla kasy ma wszystkich gdzieś.

Też tak mam. A ja mam inny problem. Czemu nie mogę dodać Wiedźmina do listy gier Steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sciągnales Wieśka ze Steamam czy z pudełka? :P Co do mojego problemu. Reinstal pomaga ale na jakieś pół godziny :/ No cóż może sobie jakoś poradzę. Dzięki.

Też tak mam.

A jakoś sobie z tym poradziłeś?

jaki masz antywir firewall ?

Panda Antyvirus 2010

ile ramu ?

1GB

ile pamieci wirtualnej ?

E? Jak to sprawdzić?

steam dodany do listy wyjatkow ?

Owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam ze masz xp ;p

bo jsli masz viste badz win7 to moze byc pamieci za malo ;p

dobra znalazlem to:

Please exit Steam, then go to the C:\Program Files\Steam directory (this is the default with a Steam installation - if you set a different installation directory, you will need to browse to it), and delete all of the files except for:

Steam.exe

And the folder:

\SteamApps\

Restart your computer and test the issue.

to jest wiadomosc od supportu steam, warto sprobowac ;)

po drugie stawiam na pande, niby nowa dobrze zoptymalizowana ale nadal ten sam shit ;p sproboj zainstalowac stema bez pandy :P pamietam sam jak mialem noda i instalowalem jakies mmo przez neta, to wykrylo "antyczita tej gry" jaki virusa i gra nie chciala ruszyc ;p ale nic nie pokazywalo tylko program crashowal ;p

a nastepnie czy masz zaaktualizowana wersje .net framework 3.5 (redistrib. version) ?

przeskanuj tez moze ta panda, ale tez zalecalbym innym programem przeskanowac kompa, po uprzednim wywaleniu pandy, byc moze masz trojana "Trojan.Win32.Small.bxz" ktory psoci w katalogach ;p

to narazie tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...