Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erebeuzet

Rozwiązany: WOW 10 day guest pass. 60-day pre-paid card

Polecane posty

Kiedyś już pisałem, że pracując w sortowni odpadów znalazłem podstawkę i wszystkie dodatki do Wow, ale już z wykorzystanym kluczem. Wczoraj znalazłem 5 opakowań (zafoliowanych) 60 days pre paid game card i 10 day guest pass ( wiem ,że te drugie działa tylko przy tworzeniu konta). Jestem laikiem w sprawach Wow, a że właśnie pobieram aktualizacje do Wow, chcę wiedzieć czy jest sens to robić.

Pytanie: Czy uruchomię grę dzięki pre paid? i czy mogę wykorzystać 10d. free pass?

p.s. czy posiadanie ponad 50 gier wyrzuconych przez markety i granie w nie choć za nie nie zapłaciłem jest piractwem? *D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną masz pracę (też chciałbym znaleźć pre-paidy za darmo) :)

Ale do rzeczy. Odpowiedź brzmi: NIE

Free pass to konto trial z ograniczonymi możliwościami, który możesz również ściągnąć ze strony world of warcraft EU.

Tę 10 dni możesz grać za darmo, ale żeby kontynuować zabawę musisz kupić kody do podstawki i dodatków, do których dopiero potrzebny będzie ci pre-paid do opłacania konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. czy posiadanie ponad 50 gier wyrzuconych przez markety i granie w nie choć za nie nie zapłaciłem jest piractwem? *D

skoro to są oryginały to na pewno nie jest to piractwo bo ktoś za nie coś zapłacił, choćby market. a czy to ładnie to już sprawa sumienia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...