Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

b3rt

Majesty

Recommended Posts

Tak się zastanawiam czy ktoś z forum (prócz Rankina, bo o nim wiem ;)) byłby chętny do zagrania w pierwszą część Majesty przez sieć. W razie czego obowiązuje wersja Gold, czyli podstawka + dodatek Północna Ekspansja.

Pisać, w razie czego może uda się ustalić jakiś termin i zagrać :)

Link to comment
Share on other sites

No patrz pan! ^^ Wyżej wspomnianą grę również posiadam, bo nabyłem przez CDA. Teraz tylko muszę przetrzepać stare opakowania, pudełka na strychu, żeby znaleźć płytkę, ale wstępnie możecie wpisać mnie do chętnych :happy: Co najlepsze, nie sądziłem, że gra ma tryb multi... albo nie pamiętałem.

Link to comment
Share on other sites

Czy ma znaczenie wersja językowa? Ja mam angielską wersję gry z CDA - nie pamiętam jaki to numer był, wiem tylko, że niemłody.

Jeżeli to nie przeszkadza, to proszę o jakieś info o rozgrywce sieciowej w tą grę - jakoś nigdy mi się nie zdarzyło grać w Majesty przez neta. Jeżeli wersja językowa w jakiś sposób przeszkadza... to także poproszę o info, zawsze mogę kupić sobie nowy egzemplarz - od jakiegoś czasu można Majesty kupić w sklepach z grami w... Kolekcji Klasyki chyba.

EDIT: W każdym bądź razie - jestem chętny do gry. W terminie przed lub po "feriowym" - wyjeżdżam w Bieszczady i raczej nie będę mógł w ferie (10 dni pobytu w górach) grać.

Link to comment
Share on other sites

Też w to jeszcze prze sieć nie grałem. Wiem tyle że na początku ustala się zasady (kasa, ilość siedlisk potworów itd.), wielkość mapy i że liczba graczy ograniczona jest do 4. Z tego co się orientuje trzeba będzie grać przez hamachi, bo oficjalnych serwerów jako-tako nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się, że płytka została błyskawicznie odnaleziona, gra zainstalowana, hamachi gotowe :happy: Teraz tylko muszę przypomnieć sobie zasady i mechanikę a potem czy da radę zmienić rozdzielczość. Jeśli wersja Gold jest spatchowana do końca to można uznać mnie za gotowego do służby królestwu. Dajcie tylko termin :happy: Mam nadzieję, że z łączeniem się nie będzie problemu, bo do końca nie obczaiłem jak połączyć się do sieci hamachi z prostej przyczyny... jaki klawisz odpowiada za konsolę? Jeśli jakiś jest...

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...