Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chaciu90

Demon's Souls

Polecane posty

Mam tylko jeden problem z tą grą. Pokonałem King Allan'a (tak się chyba nazywał) w połowie gry. I już nic nie było dla mnie wyzwaniem. Każdego bossa pzechodziłem za pierwszym, góra drugim razem (głównie przez to, że miałem Dragon Bone Smasher'a) i nikt już nie umiał sprawić mi jakichkolwiek problemów. Nie można było dać tego bossa jako ostatniego bossa po przejściu wszystkich krain? Wtedy gra wiele by zyskała. W obecnej postaci to po prostu grę praktycznie przeszedłem w połowie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Demon's Souls i muszę przyznać, że jest znakomita. Grałem magiem przez co było mi łatwiej ukończyć kampanię ( większość bossów załatwiana z dystansu), ale mimo to satysfakcja jest ogromna. Gra ma świetny klimat, a pułapki i silni wrogowie sprawiają, że ciągle odczuwa się niepokój i nie wiadomo co czai się za rogiem. (chyba najwięcej zgonów zaliczyłem nie na bossach tylko spadając w różnych miejscach w przepaść oraz nadziewając się na 90% pułapek jakie wymyślili twórcy). Teraz czas na Dark Souls :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę od tyłka strony się za to wszystko zabieram, ale wziąłem się porządnie za granie w DeS. Przeszedłem tutorial, mapkę 1-1, rozbiłem trochę duszyczek na rozwój postaci i mam małe pytanko. Jak najlepiej poruszać się po świecie gry? Lepiej przechodzić na zasadzie 1-1, później 1-2, 1-3 i tak dalej, czy mieszać poszczególne światy i przechodzić etapami? DaS jakoś bardziej intuicyjne było pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla kogoś kto jeszcze nie zna się zbytnio na Demon's Souls najlepiej będzie przechodzić je etapami, bo ich poziom trudności jest w pewnym sensie skalowany do następnego numerka i etapu poszczególnego archstone'a (chociaż 1-1 i 1-2 możesz bez problemów zrobić jednym ciągiem, prawdę mówiąc nawet powinieneś ze względu na Ostravę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...