Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzwienkoswit

Sprzedam dobre gry!

Polecane posty

No to właśnie o to mi chodziło - czy wszystko jest :). Szczerze mówiąc, nie wiem, ile jest wart. Wersja angielska (z CDA) z tego, co widzę, na Allegro chodzi po 7-8 zł, tutaj "anglik" w wersji pudełkowej (bez kartonu) z solidną instrukcją i Prima's official strategy guide "poszedł" za 15,50, ale pewnie Play-It takich dodatków nie dołączył.

Hmmm... Co powiesz na 15 zł, w tym wysyłka "poleconym" (nie musi być priorytet, jestem cierpliwy ;))?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka... Widzę, że wiedźmin jest niewykreślony w takim razie proponuję za niego 15 zł do negocjacji.

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1254200

w tym temacie er była za 20 więc 15 to chyba uczciwa cena. + oczywiście koszty przesyłki (8 złotych?). proszę o szybką odpowiedź.

EDIT: wycofuje ofertę. Zaspokoiłem swe potrzeby :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie o to mi chodziło - czy wszystko jest :). Szczerze mówiąc, nie wiem, ile jest wart. Wersja angielska (z CDA) z tego, co widzę, na Allegro chodzi po 7-8 zł, tutaj "anglik" w wersji pudełkowej (bez kartonu) z solidną instrukcją i Prima's official strategy guide "poszedł" za 15,50, ale pewnie Play-It takich dodatków nie dołączył.

Hmmm... Co powiesz na 15 zł, w tym wysyłka "poleconym" (nie musi być priorytet, jestem cierpliwy ;))?

A co byś powiedział na 20zł z wliczoną przesyłką? Ok 8zł padnie mi na wysyłkę więc przynajmniej 12zł zarobię (:

Ile byś chciał za. "Bionic Commando" i jaka to wersja. ? Rearmed czy ta nowsza. ? Lub ewentualnie za co się zamienisz. ?

To jest ta nowsza wersja. (nie platformowa) I jest ona w języku angielskim.

Zamienić się mogę. Zaproponuj coś.

Ile byś sobie liczył za Call Of Juranez 1?

Liczę na propozycje cenowe.

ile za wiedźmina chcesz?

Liczę na propozycje cenowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta nowsza wersja. (nie platformowa) I jest ona w języku angielskim.

Zamienić się mogę. Zaproponuj coś.

Mogę się zamienić za serię Tropico z kolekcji klasyki, lub ewentualnie za jaką grę z CDA.

Ostatecznie mogę się poświęcić i oddać całą serię Dawn of War 1, podstawka, WA, DC w Extra klasyce, bardzo dobry stan. Soulstorm wydanie premierowe, też bardzo dobry stan.

Lub ewentualnie jak ci pasuje, bitwa o śródziemie 2, edycja premierowa w bardzo dobrym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta nowsza wersja. (nie platformowa) I jest ona w języku angielskim.

Zamienić się mogę. Zaproponuj coś.

Mogę się zamienić za serię Tropico z kolekcji klasyki, lub ewentualnie za jaką grę z CDA.

Ostatecznie mogę się poświęcić i oddać całą serię Dawn of War 1, podstawka, WA, DC w Extra klasyce, bardzo dobry stan. Soulstorm wydanie premierowe, też bardzo dobry stan.

Lub ewentualnie jak ci pasuje, bitwa o śródziemie 2, edycja premierowa w bardzo dobrym stanie.

Tropico miałem, Dawn of War mam (kupiłbym ale w złotej kolekcji) i boś 2 też mam.

Toca 3 i Turok za 25 z przesyłką?

Sprzedałbym za 35 + przesyłka. Mogę dorzucić jakąś grę z czasopisma.

Bo turok na Allegro by poszedł za ok. 20zł, toca za 10zł. A do tego koszty przesyłki. (wiem bo już dużo gier na Allegro sprzedawałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za StarCraft + Brood War (bestseller)? I w jakim jest stanie?

Gra w stanie idelnym. Praktycznie brak rysek. Śmiga pięknie. Zaś co do ceny... To taki legendarny antyk i na Allegro ładnie chodzi. 35zł z przesyłką. Na Allegro płacisz 43 + przesyłka czyli ok 50zł.

Ooo, widzę że doszedł Ghost Recon 2, w jakim stanie jest. ? I jaką cenę byś chciał osobno za tą grę. ? Co do Bionic Commando, daj trochę czasu na namysł, za parę dni dam odpowiedź.

Stan idealny. Lekkie ślady użytkowania. Cena 15zł + przesyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...