Jump to content

Graf

Forumowicze
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Graf

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,916 profile views
 1. Graf

  Karty graficzne

  Witajcie, otóż kilka dni temu kupiłem GTX 960 windforce, od momentu odpalenie nie było z nią problemów poza wzrostem temperatury, od odpaleniu cisza, spokój i te ~30 stopni, ale po godzinie pracy, kiedy siedziałem na necie i pulpicie(nie odpalając żadnych gier) temperatury z pupy nagle skacze do 50 stopni. Żeby temu przeciwdziałać pobrałem program Thunder Master i tam zwiększam pracę wentylatorów na 70%(stantardowo to tylko 33) lecz temperatura spada do 43-44 stopni i na tym poziomie się zatrzymuje. Czy karta rzeczywiście się przegrzewa ? Gdy odpalam poważniejsze tytuły(np. MGS V) temperatura
 2. Jak tam się czujecie po przejściu końcówki sezonu ? Moje odczucia : A jak tam u was ? chyba po raz pierwszy wybór ma znaczenie bo czyli czekamy do 2015 na 3 sezon, mam nadzieje że w końcu wybory będą takie jak te w każdym odcinku a nie tylko na zakończenie...
 3. Okej, w razie czego mam do wydropienia jeszcze karty z gier : Risen, Risen 2, The Path, Dungeonland, Batman AA, SS BFE, Superfrog HD oraz Sanctum 2. W razie czego pisz.
 4. Akurat from dust z cd-action jest tylko na uplay. Byłbym chętny wymienić magicke oraz natural selection 2 za orcs must die oraz might and magic, mam jeszcze g'moda,ale to już co do niego to kwestia do ugadania.
 5. Tu jest moja kolekcja kart, z Twoich gier zależałoby mi na Guardians of middle-earth oraz virus tom, w razie czego pisz pw bądź dodaj na steamie jeśli wciąż jesteś zainteresowany owymi kartami. http://steamcommunity.com/id/grafpl/
 6. No z posiadanych obecnie mam również g'moda, magicke i natural selection 2 w postaci kluczy, może w takim razie coś z tego ?
 7. mam bundla z brutal legend(brutal legend, mark of the ninja i bodajże trine 2) bo kupiłem przez przypadek 2, mogę dać za humble team17.
 8. mam bundla z brutal legend(brutal legend, mark of the ninja i bodajże trine 2) bo kupiłem przez przypadek 2, więc chętnie wymienię na guardian of middle-earth z dlc, oczywiście wszystkie 3 klucze nie używane.
 9. mam bundla z brutal legend(brutal legend, mark of the ninja i bodajże trine 2) bo kupiłem przez przypadek 2, więc chętnie wymienię na guardian of middle-earth z dlc, oczywiście wszystkie 3 klucze nie używane.
 10. Pozytyw dla użytkownika Kimedis za wymianę z tego tematu : http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=227152 oraz Pozytyw dla użytkownika K0mp0t za wymianę z tego tematu : http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=220070 Dla obu Panów wielkie podziękowania, transakcje z nimi przebiegły szybko i bez najmniejszych problemów.
 11. Witam, mam kilkanaście kart na wymianę w zamian za najnowszy humble bundle weekly. Wymienie kilka kart o łącznej wartości 1 $ (~80 eurocentów) bądź mogę dać 1 kartę foil, która sama w sobie jest warta ponad 1 Euro. Pierwsza wysyła osoba o mniejszej liczbie komentarzy na forum. Link do mojego profilu http://steamcommunity.com/id/grafpl/ Mogę wymienić poszczególne karty steam, aczkolwiek pierwszość będzie mieć osoba oferująca Bundla.
 12. Mam kilkanaście kart steam(w tym jedna foil o wartości ponad 1 euro) . Chętnie wymieniłbym je za ostatni weekly bundle, w razie czego dodaj to ustalimy szczegóły : http://steamcommunity.com/id/grafpl/
 13. dlc quest w postaci gifta na steam(gra posiada karty) na cały paradox bundle bądź 3 gry - kings maker, showdown effect i europe universalis III
 14. dlc quest w postaci gifta na steam(gra posiada karty) na cały paradox bundle bądź 3 gry - kings maker, showdown effect i europe universalis III
 15. Dead island za tropico trylogia/blood bowl legendary edition/6 games bundle pack(sam i max sezon 3, back to the future etc.) za dead island ? (możliwość tylko jednej gry do wyboru)
×
×
 • Create New...