Skocz do zawartości

Free Sesja - dyskusje


Gość Radyan

Polecane posty

mój piszczel przeszywa ostry ból

To mialbyc lekki kopniak :D bardziej to bylo szturchniecie noga niz pilkarskie wybicie wiec nie przesadzaj :wink:

Widac, ze elfy nie tyle se lekkie co kruche.

A czemu mi nie wyszly cytaty w poprzednim poscie? Czy powodem jest to, ze nie uzylem spacji przed i po znaku rownosci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Posta Bulla proszę nie komentować.

-->Niziołka

To jak mam cie w koncu nazywac (imienia poki co nie znam) i mniejwiecej na ile lat (w przeliczeniu na ludzkie) wyglada twoja postac

Proponuję "elfkę" :P A na ile lat wygląda moja postać? Ty chyba nigdy żadnego fantasy nie czytałeś- elfy wyglądają wiecznie młodo, w sumie tylko drugi elf jest w stanie określić wiek innego. A że vysoki jako jedyny tutaj chyba zrozumiał, co to znaczy, że wygląda młodo ale dojrzale, ale niekoniecznie się tak zachowuje, to nie widzę powodu, żeby dokładnie podawać jej wiek :P

A tak nie odbiegając daleko od tematu - strasznie mnie denerwujesz tymi wstawkami "dziecko" "Bogini Ulicy" itd - oczywiście, dyskusja to jedno, można sobie pożartować, haha, ale jednak na sesji to nie jest w ogóle śmieszne - bo grając próbuje się stworzyć klimat, a emotki i tego typu wstawki całkowicie go psują -___- Może mam po prostu zły humor, ale jestem bliska zapytania 2 innych graczy o ew. zmianę koloru karty dla ciebie -___- a tak BTW, co ew. o tym myślicie? Bo dla mnie psucie klimatu to najgorsze przestępstwo na sesji - a że prawie każde działanie pod nie podpada... :twisted:

Panowie Vysoki i P_aul - zapłaćcie proszę dużo El - nie dość, że naharowała więcej, niż ustawa przewiduje to jeszcze się wymęczyła używając więcej niż 10 słów! Doceńcie ten wysiłek... w monetach proszę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 470 lat temu rwoniez bylem elfem :wink: (w polowie, ale zawsze)

Wprawdzie obecnie jestem istota (46% nieumarłego, 27% czlowieka, 21% elfa, 2% kakaa, 1,9 weglowadynych 1,7 białka 0,4 dwutlenkuwegla ^^) ale wiedziec moge :D

Nikogo nie komentuje, ale nikt moglby napisac postac fantazy a nie cyberpunk ^_^

To tyle

P.S.

Kochajmy sie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie tylko Paul ma nastrój na pisanie głupotek :D.

Bo dla mnie psucie klimatu to najgorsze przestępstwo na sesji

Kara: Włóczenie końmi i nadziewanie na pal przez mistrzów katowskich...człowiek może umierać nawet trzy dni :twisted:

A co do sesji, to możecie sobie iść do miasta. Najciemniej nie zawsze jest pod latarnią, a wchodzić do paszczy lwa nie myślę.

zapłaćcie proszę dużo El

Ja odpadam, to nie ja cię zatrudniłem ^^ . No chłopaki, co macie, to dawajcie, dziewczynie się należy!

noszacego okulary

To wynaleźli już okulary?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam, to nie ja cię zatrudniłem ^^ . No chłopaki, co macie, to dawajcie, dziewczynie się należy!

Ja tez odpadam mam tylko przeklete zloto z moich rodzimych stron, ktore moze zywemu wlascicielowi przyniesc wiecej szkód niz pozytku :D

Chociaz jakby sie nad tym zastanowic... :twisted:

To wynaleźli już okulary?

Jakies tam binokle pewnie gnomy i krasnoludy posiadaja. Pamietaj, ze okulary sa starsze od prochu, wiec skoro bron palna moze sie tu pojawic to tym bardziej okulary :)

======

Hawk->Pomyslmy, masywne ciało, wyzsza postura, zielonkawa skura, wydluzona czaszka. Tak wedlug mnie wyglada polork i tak wyobrazam sobie ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masywne ciało

Zgadza się.

wyzsza postura,

Zgadza się.

zielonkawa skura,

Zielonkawa?! A co ja pisałem w karcie mojej postaci?! Że ma 'ludzką' (różową, czy tam śniadą) skÓrę. A skąd w ogóle wiedziałeś, że taka rasa istnieje?

wydluzona czaszka

Murzynem nie jest, ale niech Ci będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonkawa?! A co ja pisałem w karcie mojej postaci?! Że ma 'ludzką' (różową, czy tam śniadą) skÓrę. A skąd w ogóle wiedziałeś, że taka rasa istnieje?
Taka rasa jak orkowie? :D Nie żartuj, przecież nawet jeżeli ktoś jest całkowicie wyalienowany od świata, to skoro żyje ~pół tysiąca lat to na pewno mu się coś obiło o uszy :wink:
Ponad 470 lat temu rwoniez bylem elfem (w polowie, ale zawsze)

Wprawdzie obecnie jestem istota (46% nieumarłego, 27% czlowieka, 21% elfa, 2% kakaa, 1,9 weglowadynych 1,7 białka 0,4 dwutlenkuwegla ^^) ale wiedziec moge

Nawet jeśli byłeś kiedyś elfem, to przy tak długim przebywaniu wśród nieumarłych pewnie zapomniałeś już nawet, jak wyglądają :P
Ja odpadam, to nie ja cię zatrudniłem ^^ . No chłopaki, co macie, to dawajcie, dziewczynie się należy!
Spokojnie - ona pamięta, kto jej obiecał pieniądze... Chociaż z drugiej strony ja radziłabym żeby każdy jej zapłacił - ot, może tak za milczenie... :twisted: :wink:

A poza tym - ależ ty jesteś naiwny, Vysoki, jeśli myślisz, że jej wystarczą 4 srebrne monety.... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przestarzałe, ale jednak:

To mialbyc lekki kopniak Very Happy bardziej to bylo szturchniecie noga niz pilkarskie wybicie wiec nie przesadzaj Wink

Widac, ze elfy nie tyle se lekkie co kruche.

Wiesz - zawsze można 'trafić' - uderzyć w miejsce, w którym bardzo boli (np. nerw). Poza tym - niektórzy, zazwyczaj nieumarli, nie zdają sobie czasem sprawy ze swojej siły. :)

Niziołko - ja nie chcę, żeby ona od nas odeszła. Poza tym - za trzy srebrne można już kupić konia + wóz, więc to całkiem sporo pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonkawa?! A co ja pisałem w karcie mojej postaci?! Że ma 'ludzką' (różową, czy tam śniadą) skÓrę. A skąd w ogóle wiedziałeś, że taka rasa istnieje?
Taka rasa jak orkowie? :D Nie żartuj, przecież nawet jeżeli ktoś jest całkowicie wyalienowany od świata, to skoro żyje ~pół tysiąca lat to na pewno mu się coś obiło o uszy :wink:
Orkowie? Of course! Na pewno słyszał. ;] Ale o półorkach, to nie sądzę, bo rzadko kiedy oni są, a Solus Ipse* jest jednym z nielicznych przestawicieli tej rzadkiej rasy. Tak samo gdzieś tam może istnieć rasa półelfów, ale np Sol o niej nie słyszał. ;)

* Wiecie w ogóle co to znaczy i w jakim języku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko - ja nie chcę, żeby ona od nas odeszła. Poza tym - za trzy srebrne można już kupić konia + wóz, więc to całkiem sporo pieniędzy.
Spokojnie, już się tym zajęłam... A że jak mówisz nie chcecie, żeby odeszła, no to zostanie - ale na swoich warunkach :D
Ale o półorkach, to nie sądzę, bo rzadko kiedy oni są, a Solus Ipse* jest jednym z nielicznych przestawicieli tej rzadkiej rasy. Tak samo gdzieś tam może istnieć rasa półelfów, ale np Sol o niej nie słyszał.
Errrhhmm... Nie chcę nic mówić, ale ani półorkowie, ani półelfy to nie jest żadna rasa, tylko istoty wynikłe z połączenia dwóch innych ras... :) Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale żeby można było uznać rasę, to musi z połączenia dwojga rodziców tej samej grupy urodzić się dziecko również do niej należące- a elfy, ludzie i orkowie to jednak różne istoty :3

A więc- dziecko dwojga elfich rodziców zawsze będzie elfie, a dziecko 'mieszanych' rodziców może mieć przewagę genów któregoś z nich i być w znacznie większym stopniu niż 50% należny do innej rasy- co nie zmienia faktu, że i tak nie będzie do niej należał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie dawać kasę, spanie i pieniądze.

Albo nasza mala elfka jest wieksza materialistka niz myslalem, albo mialo byc "kase, spanie i jedzenie" :D Dzisiaj zrobilem sobie powtorke z odcinkow BOB. Zgadujcie, z jaka postacia mialem natychmiastowe skojarzenie ^^ (podpowiedz - chodzi o pewna elfke :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Errrhhmm... Nie chcę nic mówić, ale ani półorkowie, ani półelfy to nie jest żadna rasa, tylko istoty wynikłe z połączenia dwóch innych ras... :) Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale żeby można było uznać rasę, to musi z połączenia dwojga rodziców tej samej grupy urodzić się dziecko również do niej należące- a elfy, ludzie i orkowie to jednak różne istoty :3

A więc- dziecko dwojga elfich rodziców zawsze będzie elfie, a dziecko 'mieszanych' rodziców może mieć przewagę genów któregoś z nich i być w znacznie większym stopniu niż 50% należny do innej rasy- co nie zmienia faktu, że i tak nie będzie do niej należał.

Ua, trochę się z tym zapędziłem, ale to nie zmienia faktu, że to jest tak samo jak z latynosami (mieszaniec 'japońca' z murzynem bodajże) etc. Więc spotkanie (przez Revotura) mieszańca rasy ludzkiej z orczą graniczy z cudem. ;] Głowy nie dam, że Rev rozpoznałby półorka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle - taki materializm... Jak się do tego ustosunkować? Miało być 'kasę, spanie i jedzenie' czy tak jak jest?

Hawk:

Jak powiedziała nasza dobra ciocia - raczej by rev nie rozpoznał w tobie półorka - raczej albo przerośniętego człowieka, albo skarlałego orka.

Z drugiej strony - być może półorki są rzadkie, ale to nie znaczy, że o nich nie wiadomo - szczególnie, jeśli ktoś żyje ponad 500 lat.

<Tutaj taka mała dywagacja>

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=352957#352957

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć jedno - takiego stężenia nieumarłych i bardziej szarych aniżeli mniej szarych postaci na sesji nie było już dawno. I wiecie co? Suuuper!

Małe pytanko mam - czy na sesji znajdzie się miejsce na jeszcze jednego degenerata? :D No, może nie aż tak degenerata, ale na pewno pasującego do szarzejąecj z minuty na minutę tonacji. Na razie pytam tylko, czy znajdzie się miejsce - bo nie ma sensu produkować się z pisaniem postaci, jeśli miejsca brak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyjac przez pol milenium rzeczywiscie wiele sie zwiedzilo. Widzac na codzien orkow i ludzi nie sposob niewyobrazic sobie istoty wyjsciowej z tych dwoch ras. To jak opisalem polorka podyktowala mi wyobraznia :D Wyobrazilem sobie jak wyglada krzyzowka i opisalem to. Jak tak o mnie mowicie to czuje sie taki stary :wink:

-->vysoki

mozliwe ze nie wiem jaka mam sile :D Moge usciskac twoja postac? :twisted:

Co mysli Dougan - "A co to jest nerw?" 8)

-->niziolka

ja nigdy nie sadzilem ze polorki sa rasa 8) Ale jest na dobra sprawe szansa, ze taka rasa powstanie. Wystarczy, ze spotka sie ze soba kobieta (półork) i mezczyzna (półork) i jesli beda mieli dzieci podobne do rodzicow(bo tez bedzie mialo 50% czlowieka, 50% orka) to chyab juz mozna mowic o nowej rasie (albo nacji)

-->P_aul

Będziecie dawać kasę, spanie i pieniądze.

to nie mialo byc kase, spanie i jedzenie tylko:

kase, spanie, forse, jedzenie i pieniadze 8)

-->Hawk

Dougan mogl przypuszczac ze zobaczyl polorka a wiec pomyslal:

"o! Półork"

i przelał swoja mysli na slowa.

Kiedy wspomnieliscie o tym polorku to przypomnialo mi sie jak wszyscy chórem powiedzieli: "o! Robot" na widok zakamuflowanej postaci Spella, rozmowa wtedy byla uderzajaco podobna 8)

-->vysoki

albo przerośniętego człowieka, albo skarlałego orka.

czyli półorka :D

-->Darek91

Miejsce sie znajdzie a jak nie, to kogos usmiercimy i odrazu miejsce bedzie (wspomne tutaj ze Dougan jest zywym trupem wiec nie da rady go usmiercic wiec z losowania bedzie wylaczony 8) ) mozemy ciagnac zapalki :D

Czekamy na karte postaci 8)

P.S.

Odpowiedzi pisalem w kolejnosci zgloszen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...Rev, Rev, Rev...znowu nie doczytałeś mojego posta. Koń był bardzo obciążony, więc wyraźnie napisałem, że nie galopowałem, tylko ruszyłem wolno (więc nie miałem nawet po co chamować). Nie wiem jak to się określa...stępem? A poza tym, nie mam żadnego wieśniackiego konia, tylko świetnie wyszkolonego, paladyńskiego bojowego rumaka, co w pełnym galopie prędzej przeskoczyłby te twoje "ostre" gałązki. Ale że nie galopowałem...to po prostu drzewo ominołem, :]. Nie ze mną te numery Bruner! A poza tym, teraz wiem, że używasz czarnej magii :P.

Darek, long time no see ^^. Do pełni mrocznego klimatu brakuje nam tylko prostytutki, sprzedającej się każdemu. Chcesz zagrać jednął? ;]

Jakby co, to ruszam do mojej pustelni. Tam na pewno znajdą się jakieś ziółka przeci truciźnie. W końcu paladyni, to takrze po trochu medycy, nie?

Rev, jak chcesz zwłoki, to ukatrup Paula, kup trumne i noś sobie krasnoluda w sosnowych deskach na plecach sam :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Spell, Spell, Spell - jakkolwiek byś nie biegł, tutaj MG jest każdy, a jak Rev napisał, że się nadziałeś - to się nadziałeś! Nic tego nie może zmienić. Nie cofaj wydarzeń, nie zmienia tego, co już ktoś napisał!

-->vysoki

Cytat:

albo przerośniętego człowieka, albo skarlałego orka.

czyli półorka

Nie wypadkową tych dwojga, tylk albo-albo. Wóz, albo przewóz.

-->vysoki

mozliwe ze nie wiem jaka mam sile Very Happy Moge usciskac twoja postac? Twisted Evil

Co mysli Dougan - "A co to jest nerw?"

E.. wiesz, moja postać nie z tych - poza tym skończyłbyś z nożem w bebechach. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Spell, Spell, Spell - jakkolwiek byś nie biegł, tutaj MG jest każdy, a jak Rev napisał, że się nadziałeś - to się nadziałeś! Nic tego nie może zmienić. Nie cofaj wydarzeń, nie zmienia tego, co już ktoś napisał!

Wszyscy są MG, ja także się do nich zaliczam. Raz Rev się pomylił z noszeniem trumny i tym, że jestem byłem "nieprzytomny". Odkręciliśmy to, mimo że jest MG. Napisał to, a mimo to odkręciliśmy. Teraz ja, za pomocą faktów i racjonalnego myślenia wybrnołem z sytuacji. Równie dobrze moge napisać, że pośrodku naszej grupy teleportował się ogr i zaczoł żąglować maczugami deklamując przy tym wiersze. Napisałem, że się teleportował, więc się teleportował, co napisałem, to musi być, aye?

Nie wszystko, co zapisane, jest święte. Wszystko za pomocą odrobiny dobrej woli można zmienić. Sam ktoś zresztą burzył się, że długi post Holyego jest nie do pomyślenia, bo nikt nie mógł ingerować w wydarzenia tam zawarte. Ja po prostu ingerowałem.

P.S. - Eh...Vysoki, Vysoki, Vysoki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy :twisted: (albo niech beda trzy :wink: )

Nie chodzi mi o zwłoki tylko o jakis powod dla ktorego mamy trzymac sie razem, jesli tak bardzo chciales uciec to logiczne, ze albo bysmy musieli ciebie zwiazac :D albo zlamac ci noge :twisted: Zuciłem moneta i wypadlo to drugie.

Pozatym, jesli juz wspominasz o niedokladnym czytaniu to spojrzmy moze na pewien fragment bo (nie uwierzysz :twisted: ) ale przewidzialem to ze mozesz wykryc magie mojej postaci, a wiec:

Szybka orientacja w sytuacji. Paladyn byl daleko wiec nie pozna kto czarowal... Jeszcze tylko spojrzalem po reszcie, ale ci zajeci byli rycerzem. Doskonala okazja. Trzeba dzialac...

I kto tu nie czytal dokladnie :wink:

Na wypadek gdybys mowil, ze masz jednak dobry zmysl(bo to jest przeciez zmysl :wink: ) wykrywania źrodel czarnej magii to ja odpowiem, ze jako paladyn Ciemnosci mam rownie dobry zmysl tłumienia źrodla emanowanej magii. Co w sumie daje "+" u ciebie i "-" u mnie czyli zero :D . Konkluzja. Z tej odleglosci nie jestes w stanie wykryc kto czarowal, choc zdajesz sobie sparwe ze byla to czarna magia :twisted:

Zmieniles "troche" sens mojego posta wiec ja ździebko zmienie tresc twojego :twisted: Naprawde myslales ze paladyni Ciemnosci poddaja sie tak szybko :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rev, jak chcesz zwłoki, to ukatrup Paula, kup trumne i noś sobie krasnoluda w sosnowych deskach na plecach sam

Masz szczescie, ze napisalem to PO wyslaniu posta na FS. Jak juz ktos madrze napisal, kazdy tu jest mg, wiec dopilnowalbym, abys spadajac z konia wyladowal twarza w zubrzym lajnie :twisted:

vysoki -> nie sadze, aby Doughan specjalnie przejal sie nozem w bebechach. Chyba ze noz jest magiczny, to zapodaj go mojemu krasnalowi. Przyda sie w walce z tym entem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rev w pięknym stylu postawił na swoim. Temu już zaprzeczyć nie mogę, a poza tym, surfowanie na trumnie po stromym zboczu to fajna zabawa ^___^.

Masz szczescie' date=' ze napisalem to PO wyslaniu posta na FS. Jak juz ktos madrze napisal, kazdy tu jest mg, wiec dopilnowalbym, abys spadajac z konia wyladowal twarza w zubrzym lajnie [/quote']

Uważaj, kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada...oczywiście mówimy tu o dołkach pełnych żubrzego łajna :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...