Skocz do zawartości

Free Sesja - dyskusje


Gość Radyan

Polecane posty

Na poczatek - TAK & TAK Grajcie chlopaki :D

A teraz troche pomarudze... Holy gratuluje. Wziales do serca moja ostatnia rade i dales swiatu nie jedna a trzy nowe rasy :D Dzieki ;) . Ale:

1 - opisz troche jak wygladaja Ilidorianie.

2 - Dlaczego skanujac powierzchnie planety nie odkrylismy bazy Ellan.

3 - Jakie "PSY" ??? Nie tylko Ellanie sa inna rasa. Wszystkie zwierzeta zyjace na ich planecie takze znacznie roznia sie od "naszych".

4 - hmmm oj no podoba mi sie ta twoja posatc... ^^ (bedziesz mial kumpla, mi tez ubili zone... hmmm zebym jeszcze pamietal nazwe rasy -_- )

Revotur:

Ale zes pokrecil ^^. Czeka cie (i twoich pobratymcow) male zaskoczenie (zaplanowane juz pol roku temu jako sposob wydostania sie z Bri Leith jak juz nam sie znudzi...) Ide pchnac akcje do przodu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Good choice, sir! You will enjoy this! :twisted:

1. Ilidorianie są rasą wysoką - często mierzą ponad 2m. Ich włosy są na ogół blond (choć trafiają się i ciemne). Są - zazwyczaj - krótko przycięte by nie ograniczać widoczności. Ich skóra jest czerstwa (opalona), każdy musi przejść test z księgi Al'Harq (mądrości wszystkich mesjaszy od Ardena do Uriaha, Ilidoriański kodeks itp. [o tym napiszę pożniej]). Czyli swoistą próbę przetrwania - naszą planetę zamieszkują groźne drapieżniki, musimy dbać o stan jedzenia i picia.

Oczy mają zielone, błękitne lub bursztynowe - młodzi Ilidorianie są chętni do walki bla, bla bla...

2. Mają emitery pola zakłócającego - odstraszają zwierzęta i "ukrywają" bazę przed wszelkiego rodzaju czujnikami/szperaczami/skanerami.

W końcu to baza wojskowa (nieźle wyposażona - stąd też możemy zwiać do domu [o ile potraficie, niepostrzeżenie wkraść się do bazy i zwinąć okręt sprzed nosa Ellanich, uciec ich flocie, działkom itp. itd.].

Baza leży na "dzikim południu", w końcu niewielu tam dotarło i ataki przez bestie są najczęstsze WŁAŚNIE na południu (wskutek emiterów zwierzęta przez pewen czas wariują). Reszta to miejscowe legendy mówiące o "Bogach Nieba Z Południa".

3. Właśnie naprawiłem ten błąd - są to: Vyrchyńskie ogary gończe. Mają białą skórę, nie posiadają sierści, mają za to mocne, giętkie nogi (w końcu to gończe zwierzęta). Ich podłużne pyski mają niezwykle wyostrzony zmysł słuchu, węchu ale nie rozróżniają kolorów (daltoniści[?]). Mogą biec wiele mil i się nie zmęczyć, niezwykle agresywne.

Łatwo przystosowywują się do warunków klimatycznych planety, gdzie obecnie egzystują - dlatego jest na nie wielu kupców, jest to dochodowy interes.

4. Będę miał kumpla? Where??? Przecież [wg] jest martwy na Deann po ataku Ellańskiej armady? I czy tylko ty możesz być żonaty? ;)

P.S. Do wszystkich graczy - wpierw parę postów, by się rozkręcić. NIE ingerujcie jeszcze w mój plan (spotykając moją postać).

Muszę ukazać wam rys pyschiczny mojego hero, trochę historii, sposób działania i myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się rospisałeś Holy, widać, że ci strasznie zależy na tej sesji skoro już dobry kawałek temu napisałeś całego posta :D Mam pytanko, prosiłeś aby nikt nie ingerował w twoją postać, czy to znaczy, że napisałeś już wszystkie posty do samego spotkania? Musze cię przestrzec, jeśli (wujek :D ) P_aul mowi prawde to wkrotce zabierze ekipe gdzieś indziej, gdzie? tego najstarsi Ilidorianie nie wiedzą (zakładając, że Ilidorianie są starsi od ludzi :wink: ) więc musisz się albo spieszyć z akcją albo poprosić P_aula o zwłoke w realizacji jego demonicznego planu :twisted:

Tak na marginesie, ja też mam plan jak wydostać załoge z Zielonego Piekła i to nie przy pomocy Ilidoriańskich statków:] (reszte niech otacza mroczna szata tajemnicy :wink: )

Tak propos P_aul co miałeś na myśli mówiąc:

(...)Czeka cie (i twoich pobratymcow) male zaskoczenie(...)

bo aż mnie paluszki świerzbią, w jaki ty sposob chcesz zaskoczyć moją postać Alfy 8) (no i moich pobratyńców :) ) Swoją drogą napisałeś to tak jakbyśmy byli zupełnie nową rasą 8) (było to zamierzone?)

A teraz filozoficzne pytanie: gdybym chciał nazwać bioandroidy nową rasą to jakie warunki by musiały one spełniać aby mozna je było tak nazwać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rev - chodzilo mi o ciebie i inne bioroboty... uznawac ich za osobna rase hmmmm dlaczego nie, choc musielibyscie chyba byc bardziej liczni no i miec zdolnosc reprodukcji...

Co do mojego planu to wyraznie napsialem "Jak juz nam sie znudzi". Na razie wy dwaj macie troche czasu aby "przedstawic" swoje postacie na sesji, Cypher przylaczy sie do druzyny (albo go zniszczymy :twisted: ) a my w tym czasie porozrabiamy i (prawdopodobnie) powalczymy z wyzej wymienionym...

Darek, Hawk - czas na was abyscie w skrocie opisali podroz (bo na niziolke nie licze a Spell cos zamilkl.) No i moze krotki opis metod leczniczych? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revotur----> A no, rozpisałem. :) Kilka dni temu obmyśliłem, napisałem, wyszlifowałem i wysłałem.

Z tą ingerencją to nie dokońca tak - moja postać ucieka, nie wie ze istniejecie i - na razie - skupia się na przetrwaniu.

Chodzi o to, że do pewnego momentu obmyśliłem dalsze "safari" i nie chcę waszej ingerencji. Scaliłem sobie w umyśle kolejny krok mojej postaci, wpisuję go do notatnika, szlifuję i wysyłam. Jedna podpowiedź - nawet ten sen jest logicznie powiązany z rzeczywistością (chodzi mi o ostatnie słowa w koszmarze). :]

Nie chodziło mi o Ilidoriańskie statki, tylko statki Ellanich stacjonujące w bazie niedaleko obozu.

To jest alternatywne wyjście. No i zdobycie takiego staku to byłby nielichy zamiar. I problem ;)

P.S. W pewnym momencie możliwości kreacyjne bez waszego udziału się skończą i... muszę mieć wolną rękę i nie ograniczać się obmyślonym wcześniej kawałkiem.

Mogę wam nawet powiedzieć dokąd będę "scalał" kroki postaci - do momentu zmylenia pościgu i chyba do momentu aż się na was "natknę". Czyli za post, może dwa? (Oczywiście w wersji MEGA)

P_aul---> Dlaczego wymyśliłem trzy? Ilidorianie, Ellanie... gdzie trzecia?

Chyba nie chodzi ci o pieski?

P.S. Sądząc po liczbie postów na dzień, wystarczyłoby wam chyba po 1 poście na dzień. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz... Przybysze to na pewno nie Ziemianie. Z tego prostego wzgledu ze ludzie eksploruja wszechswiat od jakichs 200 - 300 lat (dokladna data naprawde nie jest tak wazna...) Wtedy to "wynalezli" sfere. Choc chyba lepsza historia byloby odnalezie Sfery na obrzezach ukladu slonecznego w czasie badan tegoz. Kto ja tam zostawil? Coz prawdopodobnie wlasnie twoi Przybysze. Klasyczna w sci-fi super rozwinieta rasa, ktora zniknela w nieznanych okolicznosciach. Wiec trzy rasy jak w pysk strzelil ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->P_aul

Pardon, prosze o przebaczenie jakimś sposobem (to najprwadopodobniej wina "ich" :wink: ) nie zauważyłem zwrotu:"Jak juz nam sie znudzi" zdarza sie mam nadzieje, że mnie na pal nie nabijesz :D

Na pewno nie chodzi o liczbe, tego można być pewnym. Holy napisał, że Ellanie tępią Ilidorian więc teoretycznie jest szansa, że ich liczba będzie zredukowana do 300 Ilidorian, więc mniej niż ja mam bioandroidów (441, jeśli dobrze pamiętam) i to nie będzie znaczyło, że nie można ich już nazwać rasą, napewno więc to nie może być kryterium

Co do rozmnażania, czy gdyby nowe bioandroidy powstawały na taśmie produkcyjnej(powiecmy, że nowe egzemplarze miały by własną świadomość) to można by to było nazwać jako "rozmnażanie"?

-->Holy.Death

Na wstępie, to co wyżej czyli:

Pardon, prosze o przebaczenie jakimś sposobem (to napewno wina "ich" :wink: ) pomyliłem Ilidorian z Ellanami, zdarza sie mam nadzieje, że mnie na pal nie nabijesz :D

Kradzież statku Ellan nie będzie potrzebna, bo jeśli P_aul nie zdąży to ja już zadbam o srodek transporu 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revotur-----------> Ilidorianie nie są aż tak bliscy wymarcia... są obozy na innych planetach i może, gdzieś we wszechświecie są Ilidoriańscy koloniści/uchodźcy.

P.S. Spokojnie, nie nabiję cię na pal. Jeszcze. Wprawdzie ścieżka mojej postaci będzie ociekać krwią i trupami (w każdym razie w przeciwieństwie do mojej postaci, która bezwzględnie eliminuje swoich prześladowców).

P_aul--------> No tak... :] Zapiski wspominają coś o ich wylądowaniu na Deann, może były tam jakieś ich pozostałości, ale Ellanie wszystkie zniszczyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huehuehuehuehuehue... (obłąkany śmiech)

Czas na moje "Big Enter" naskrobałem także długiego posta :D mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu, oraz że będziecie się bać Alfy:P (wasze Fs-owe postacie będą żyły w błogiej nieświadomości :twisted: )

Po mym poście będziecie wiedzieć, jaki my androidy mamy stosunek do was ludzi :twisted:

...huehuehuehuehuehue... (kolejny obłakany śmiech)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy - BUAAHAHAHAHAHAHAHAHA "wąpierze" ROTFL. Sorki ale milo byloby sprawdzic co slowko "wąpierz" oznacza zanim sie go uzyje... Ja wiem ze sciagnales to od Sapkowskiego, ale on sam sie przyznal, ze to nie jest wampir (nie wiem czy w Sadze uzywal tego umyslnie czy tez sie pomylil.) Zebys nie musial szukac to ci zacytuje (A. Sapkowski "Rekopis znaleziony w smoczej jaskini" str. 209) "(...)Na koniec drobna uwaga - słowo 'wąpierz' w języku polskim absolutnie nie oznacza ani upiora, ani wampira, lecz... wsypę z pierzem(...)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul----> Na ogół używam tylko tych słów, które rozumiem. Po prostu te owady w lesie nazwałem "wąpierzami", dla mnie to tylko nowy gatunek - coś podobnego do komarów. Więc "dookoła latały wąpierze" - czyli te komary z Green Hell... I kompletnie nie miałem na myśli Sapkowskiego (pozory mylą), tylko ten nieszczęsny gatunek. Nie wysiliłem się na wymyślanie nazwy dla nich, tylko nazwałem je "wąpierzami".

Jeżeli uważasz, że zrobiłem źle - sorry. Ale musisz przyznać, że "te wąpierze" to całkiem nieźła nazwa dla tych małych krwiopijców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sorry, ale chyba nie wziales tej nazwy z powietrza, nie? Zwlaszcza ze nazywasz ich krwiopijcami ;) Po prostu jak to przeczytalem to natychmiast mi sie skojarzylo z czestym bledem popelnianym przez mase ludzi (sam przejrzyj polskie stronki o fantasy i opisy wampirow, zaloze sie ze znajdziesz tam co najmiej pare wapierzy :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na mój drugi post na FS.

Korzystając z okazji chciałbym wyjaśnić kilka spraw:

-Pierwszy post był w formie opowiadania i było to zamierzone, drugi post dla odmiany :wink: jest napisamy w formie raportu, miłego czytania.

-Nie kontroluje dwóch postaci. Alfa to imię nadane mojej bohaterce przez ludzi, Pierwsza to imie nadane przez bioandroidy. Alfa i Pierwsza to ta sama osoba.

-Nie mamy zbiorowj pamięci, każdy bioandroid ma wolną wole. Bioandroidy wyznają zasade, że w jedności siła i tylko w grupie widzą swoje ptrzetrwania, dlatego trzymają się razem.

Na razie to wszystko :D

W kwesti organizacyjnej. Będe miał w sumie trzy hermetyczne posty opisujące zajścia "przed" konfrontacja. Dwa z nich juz napisałem, jutro albo pojutrze skrobne trzeci i przestane się tak rospisywać zapychając forum :wink: wtedy też licze na pozostałych członków FS.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajne klajne pytanie - gdzie sie podziali gracze??? Ja nie pisze, bo czekam az ktos inny ruszy dzialania naszej grupy, vysoki ma podobne pole manewru, ale darek, niziolka, cypher, spell, hawk i kto_tam_jeszcze_aktualnie_gra mogliby cos napisac... Dobrze ze Rev i Holy sie nieco powstrzymali, bo maja taki entuzjazm, ze zarzuciliby caly temat swoimi postami pisanymi na zmiane... Panie, Panowie wakacje sie koncza, czas sie brac do roboty (I POSTY PISAC TAKA JEGO MAC!!!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul----> Powstrzymujemy się? To niezamierzone! Ostatniego posta napisałem tak, by dać wam pole do manewru. Jak widać próba się nie powiodła. Kiedy Rev coś skrobnie, zacznie się "Hunting unlimited" :twisted: . Mieliscie szanse, obecnie jestem na etapie wybierania ofiary. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za moją długą nieobecność i brak aktywnoci we Free Sesji. Dlaczego tak się stało? Odpowiedź jest jedna: Guild Wars wsysa niesamowicie. Czy to jest wytłumaczenie? Nie, to jest moja wina, że nie pisałem w FS. Ale z drugiej strony, nie dostrzegłem szczególnego zaangażowania pozostałych "starych" graczy. A jeśli chodzi o Spella, to prawdopodobnie wyjechał gdzieś na całe wakacje, bo nie zauważyłem, by coś gdzie przez ostatnie 2 miechy napisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandlaf - a moglbys zwrocic uwage na to ze jestesmy u pustelnika? Co raczej wyklucza istnienie wioski? Ale ok jako ze to FS, to uznajmy ze wioska znajduje sie w poblizu, po prostu uzdrowiciel mieszka w pewnym oddaleniu (tak pareset metrow.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ktoś ruszył FS :D balem się już ze będę musiał z holym samemu prowadzić te zacną sesje do jej usra... ehm do jej końca (a przynajmniej do końca wakacji :wink: )

Tak wiec, witajcie o strudzeni wędrowcy (tzn. witam Pana Od Hobbitw i Pana Bodajże Nie Najniższego :wink: )wśród nas skromnych forumowiczów i zapraszam do częstego odwiedzania naszych skromnych progów :D

P.S.

Where is Pan Cybernetyczny and where is Pani Impe... ehm Moderatorowa, bo smutno bez nich

======

Cóż P_aul, mowiles ze masz plan opuszczenia GrenHell. Mam tylko nadzieje, ze nie potrzebowales do tego tych trzech pojazdow ktore zostawiles w dzungli :twisted: hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul-----> Poradź sobie z tym!

No to mamy bigos, gdzieś niedaleko wioski eklsplodowała kula ognia - pewnie tubyle gapią się oniemiali, my chyba też...

Vysoki jest, "w kłopocie" - to mało powiedziane, reszta z was stoi przede mną, poza niziołką - której nie zauważyłem (czyli pole do manewru, dla was). No i jesteśmy w impasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne położenie nie jest wystarczająco opłakane, żeby przy odrobinie chęci i wykorzystaniu tego, co piszą inni, trwał impas :)

A że we FS sytuacja ma prawo zmieniać się jak w kalejdoskopie - cóż, nigdy nie wiadomo, czyje będzie na wierzchu ...

PS. Rev - myśmy tu, na tym forum, na tej sesji, zęby zjedli, zanim ty mleko spod nosa wytarłeś... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących osób będących już w sesji:

- Czu CYPHEROWI znudziła się jego - na początku ekscytująca - koncepcja postaci i sesja go nie interesuje? Ostatni post był nieco ponad miesiąc, więc zakasać rękawy, wypadałoby coś naskrobać.

P.S. Na forum jeteś aktywny, na sesji śmierdzi rdzewiejącym metalem, wymówki typu "nie mam czasu/weny" odpadają. Bycie w sesji do czegoś obowązuje.

- Czy nasza Ethaine może rozpocząć jakąś akcję na sesji, fajnie byłoby się dowiedzieć jaki stosunek do mnie może mieć pacyfistyczna, emocjonalnie aktywna bioandroidka. :D Rządy twardą reką to czasochłonny obowiązek, ale niziołka się jeszcze nie wyładowała?

P.S. To samo co do CYPHERA pisać ludki, pisaaać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie, piszcie, ale czy w ogóle ktoś czytał mojego ostatniego posta na FS? Raczej nie, bo gdyby tak było, ktoś w Was odpowiedziałby mi na pytanie i dalej budowalibyśmy most. A tak - od razu imprezujemy w najbliższej wiosce i u pustelnika... Jeśli nie zagalopowalibyście się tak - skrobnąłbym coś, co zmieniłoby aktualną sytuację... I jakiego ja mam teraz posta napisać? Zależało to do Was - olaliście mojego posta i teraz bardzo ciężko jest mi wybrnąć z tej sytuacji...

Najlepiej będzie, jeśli mnie ktoś zabije, bo innego wyjścia z tej sytuacji nie widzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od was zależało jak się sytuacja rozwinie, ja tylko ratowalem własny zadek z piekła. :twisted: Obiekcje kierować proszę do kogo innego (P_aula - bodajże) ja robiłem swoje, i gotów jestm ciebie zabić. Powiedz tylko jaki rodzaj śmierci preferujesz a moja postać wydostanie się z więzów i - zabije "tubylca z nożem bojowym w łapie", który stoi na straży Jamesa.

P.S. Pytam na serio... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...