Skocz do zawartości

CDA 02/2010


Smuggler

Polecane posty

Dla graczy konsolowych są czasopisma o grach konsolowych, dla garczy PC-owych powinny być czasopisma PC-towe.

>>>A co z czlowiekiem, ktory gra na PC ale ma tez Xboksa w domu? Ma kupwoac dwa?

A co, jeśli mam też pralkę i suszarkę do włosów? Żądam, by w CD-Action była o nich wzmianka, bo czemu mam kupować 3 pisma zamiast jednego?!

Takie argumenty do mnie nie przemawiają.

Aha i czytając niektóre posty odnoszę wrażenie:

"Nie podoba się to spieprzaj". Okej, nie ma sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Według mnie to nie wiem o co tyle krzyku. AR i NL dostały po prostu nową oprawę graficzną, poprzestawiano trochę działów, itp...To tylko moje zdanie, ale mi tam te zmiany ani nie ułatwią ani nie utrudnią życia. Ale ja nie o tym...

Na niektórych stronach mam takie białe pasy przez całą stronę, albo takie zielone paski poziome, wygląda to trochę tak jak te zabezpieczenia przed otwarciem pudełka z grą. Nie wiem czy to jakiś problem z farbą tylko u mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi jednoznacznie wypowiedzieć się o nowym CDA, o ile nowy wygląd newsów spodobał mi się bardzo (zwłaszcza komiks), o tyle brak GameWalker'a i felietonów jest (mam nadzieję) tylko chwilowym nieporozumieniem. Recenzji gier jeszcze nie czytałem, ale wierze że jak zawsze trzymają wysoki poziom. O działach AR i NL się nie wypowiadam - nie czytam ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - zmiany na plus.

Najpierw okładka - jedna z lepszych w ostatnim czasie. Zawartość - mało reklam, dużo do poczytania. Szkoda, że AR krótsze niż zwykle. Na Luzie mi się podoba. Bardzo dobry pomysł z przeniesieniem zawartości płyty na koniec pisma.

Reszta jak zawsze na wysokim poziomie.

Co do płytki - działa bez zarzutu (ActionMag w pdf-ie - świetny pomysł).

Ogólnie - 9+/10 jak dla mnie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam najnowszego cda. Oto co mi się nie spodobało:

1. Ten starszy gamewalker przepadł. Zostało tylko po tym opinie innych redaktorów przy niektórych reckach, cda w dobrych rękach w ar i screen shock w na luzie

2. Ar schudło, ale wasza wina to już nie jest

3. Niektórzy się cieszą, że jest mniejsza ilość reklam. Jednak spójrzcie na to: Mniej reklam = mniej pieniędzy = gorsze pełniaki, spadek stron lub mniej bonusów (plakaty, tipsomaniaki itp.)

4. Na luzie straciło swoje logo i ma imo brzydsze tło

Ale to, że się na tym numerze zawiodłem, nie znaczy, że przestanę was kupować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowego CDA i zmiany odnośnie konsol to jest jak najbardziej ZA!

Jestem PCtowcem z krwi i kości, ale bardzo lubie też konsole i chcę wiedzieć co się dzieje w tym "światku".

Oczywiście w dalszym ciągu oczekuję iż CDA będzie pismem głównie PCtowym... chociaż - to już w sumie zaczynam się zastanawiać (: Żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam najnowszego cda. Oto co mi się nie spodobało:

1. Ten starszy gamewalker przepadł. Zostało tylko po tym opinie innych redaktorów przy niektórych reckach, cda w dobrych rękach w ar i screen shock w na luzie

>>>A co w takim razie ubylo? Minifelietony? Toz w Publicystyce i tak od groma tekstow.

4. Na luzie straciło swoje logo i ma imo brzydsze tło

>>>Logo ma tu jakies znaczenie? A do tla trza przywyknac po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłaby numer. Sabrakło GW.

Sosumiem. Dacz ziem trzy topry CDA czy nietobry to question czy jest GW, czy nie. Recenzje, inne teksty, pelniaki, itd. nie maja znaczenia.

CDA rządzi!

Nie ma to jak dwa posty pod rzad i to jakby sprzeczne...

A tu sie dziwie, bo teraz IMO jest ostrzej i agresywniej, niz bylo. Jest "pazur".

Moze i jest agresywniej, ale moim zdaniem jest po prostu o wiele mniej estetycznie, niz bylo.

Kwestia gustu, mnie sie taki agresywny layout podoba. Krew sie leje i to widac.

Srogo się zawiodłem jednak tym nowym numerem... AR i NL wyglądają - w najlepszym wypadku - oldskulowo

:ohmy::huh: A moglbys DOPRECYZOWAC, co oznacza w tym momencie "oldskulowo"?

GameWalker jest "postrzępiony" i właściwie go nie ma.

>>>Bo go nie ma ale jest. :)

Zawartość płyty - nie wiedzieć czemu - wywędrowała na koniec pisma.

>>>Wiedziec czemu - juz to wyjasnialem w tym watku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłaby numer. Sabrakło GW.

Sosumiem. Dacz ziem trzy topry CDA czy nietobry to question czy jest GW, czy nie. Recenzje, inne teksty, pelniaki, itd. nie maja znaczenia.

CDA rządzi!

Nie ma to jak dwa posty pod rzad i to jakby sprzeczne...

Ssam tak jak muwisz a co do numeru do nie tylko pelniaki sie lisza liczy sie tesz GW!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" CDA jak najbardziej przypadło mi do gustu. Może troszkę kręcę nosem na multiplatformowość, ale nie przeszkadza mi to, a po głębszym zastanowieniu można to śmiało zaliczyć na plus.

Najbardziej brakuje mi GW w starej formie, ale z tego co czytam, to jeśli miałoby być robione na siłę, to rzeczywiście kiepski pomysł. Jeszcze jako, że jest to pierwsza odsłona w takiej formie, więc wyszło na pewno bardziej formalnie, a po jakimś czasie wrócą różnego rodzaju dygresje, jeśli będzie czas i pora.

Co najbardziej mi przypadło do gustu? AR. Mimo, że jest troszkę takie... odchudzone, to w jakiś dziwny sposób pojawił się dawny klimat... Takie odświeżenie, tylko takie mało uchwytne. Coś jak pierwsze "mniej poważne" AR, ale też tak bez przesady. Takie w sam raz według mnie.

Publicystyka- też na plus. Rozbudowana i interesująca.

Cóż na koniec można powiedzieć? Tak trzymać. Na początku może być dziwnie i śmiesznie, ale jak już minie szok po zmianach marudzących powinno być niewielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłaby numer. Sabrakło GW.

Sosumiem. Dacz ziem trzy topry CDA czy nietobry to question czy jest GW, czy nie. Recenzje, inne teksty, pelniaki, itd. nie maja znaczenia.

CDA rządzi!

Nie ma to jak dwa posty pod rzad i to jakby sprzeczne...

Ssam tak jak muwisz a co do numeru do nie tylko pelniaki sie lisza liczy sie tesz GW!

Ssiesz? :ohmy::happy::huh::rolleyes::laugh::tongue::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co zmienialiście to co i tak było dobre. Czyżby słabe wyniki sprzedaży? CD-Action do dziś był jedynym ekskluzywnym pismem dla PeCetowców. Było to jedyne czasopismo tego typu na odpowiednim poziomie. A dość niedawno sami mówiliście że nie zamierzacie jeszcze bardziej "konsolizować" pisma. Oczywiście mimo wszystko pismo dalej będę kupował bo jeśli chcę poczytać coś o grach na PC to odkąd nie wychodzi Click nie macie po prostu żadnej groźnej konkurencji. Mimo wszystko te zmiany uważam na gorsze i zupełnie niepotrzebne.

Szkoda jednak, że ostatnie poważne PeCetowe czasopismo o grach dość poważnie zmienia swoją formułę - dla wielu na gorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowe" CDA jak najbardziej przypadło mi do gustu. Może troszkę kręcę nosem na multiplatformowość, ale nie przeszkadza mi to, a po głębszym zastanowieniu można to śmiało zaliczyć na plus.

Najbardziej brakuje mi GW w starej formie, ale z tego co czytam, to jeśli miałoby być robione na siłę, to rzeczywiście kiepski pomysł. Jeszcze jako, że jest to pierwsza odsłona w takiej formie, więc wyszło na pewno bardziej formalnie, a po jakimś czasie wrócą różnego rodzaju dygresje, jeśli będzie czas i pora.

<<<Otoz to!

Cóż na koniec można powiedzieć? Tak trzymać. Na początku może być dziwnie i śmiesznie, ale jak już minie szok po zmianach marudzących powinno być niewielu.

:smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra koniec tej maskarady. Chciałem zapewnić i Tobie i użytkownikom tego forum trochę pośmiania się z głupiego antyfana, bo od wielu lat nam tego brakuje.

EDIT:

A co do numeru to jest dobry, podoba mi się nowa szata AR ale nie podoba nowe NL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co zmienialiście to co i tak było dobre. Czyżby słabe wyniki sprzedaży?

Bo to co dobre, zawsze moze byc lepsze. A i kryzys tez swoje uczynil, i owszem.

Szkoda jednak, że ostatnie poważne PeCetowe czasopismo o grach dość poważnie zmienia swoją formułę - dla wielu na gorsze.

Dobra, to powiedz W CZYM sie zmienilo od poprzedniego numeru. Serio, wylicz ZNACZACE roznice, skoro DOSC POWAZNIE sie zmienilismy, to nie powinno byc trudne.

Nie no dobra koniec tej maskarady. Chciałem zapewnić i Tobie i użytkownikom tego forum trochę pośmiania się z głupiego antyfana, bo od wielu lat nam tego brakuje.

Obaczym, po czterech postach nie wiem KIEDY zartujesz... wtedy czy teraz.

PS. Ta literowka w ksywce to specjalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srogo się zawiodłem jednak tym nowym numerem... AR i NL wyglądają - w najlepszym wypadku - oldskulowo

A moglbys DOPRECYZOWAC, co oznacza w tym momencie "oldskulowo"?

No chodzi mi o taką "surowość" AR - brak gradientów, czcionka w "nazwach" listów kwadratowa, że można się pokaleczyć, czerwony kolor bijący po oczach... OK, tak jest czytelniej, ale faktem jest, że na początku byłem w niezłym szoku, jednak idzie się przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - w Warszawie ktoś wydrukował plagiat CDA! Niby okładka się zgadza z tą na stronie, ale zawartość to jakieś kolorowe pisemko dla gówniarzy! Napiszcie gdzie można kupić prawdziwe CDA, bo sam nie wiem. Żeby w Kolporterze takie rzeczy się działy? Chyba że... nie. To nie może być prawdziwe CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srogo się zawiodłem jednak tym nowym numerem... AR i NL wyglądają - w najlepszym wypadku - oldskulowo

A moglbys DOPRECYZOWAC, co oznacza w tym momencie "oldskulowo"?

No chodzi mi o taką "surowość" AR - brak gradientów, czcionka w "nazwach" listów kwadratowa, że można się pokaleczyć, czerwony kolor bijący po oczach... OK, tak jest czytelniej, ale faktem jest, że na początku byłem w niezłym szoku, jednak idzie się przyzwyczaić.

W wypadku AR miala byc czysta agresja. :tongue:

W NL zas tak bylo nacpane wczesniej tymi gradientami aplami, podlewami itd. ze po prostu na zasadzie "odreagowania" poszlismy w druga strone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...