Skocz do zawartości
Gość kabura

Baldur´s Gate (seria)

Polecane posty

Co do Minsca - chodzi że chomik będzie mu robił ten-teges, czy raczej martwisz się o chomika, że Gołota zrobi z niego chomika-eunucha? :twisted:

Jet Li jako Yoshi? Hmm, nigdy Jeta specjalnie nie lubiłem, miło byłóby widzieć go rozchlastanego przez resztę za zdradę ^_^

Jenna na Aerie? Well... Rotfl! :lol: Chyba Jameson jest zbyt dopalona w pwnych miejscach, by odpowiednio zagrać tę osobę... Ale znowu ma doświadczenie, ot grała już przecież w sztandarowej produkcji fantasy pt. "Dreamquest" :D:D

No dobra, ale w takim razie kto miałby zagrać Jaheirę? Nie mówcie, ja wam odpowiem: Agata Buzek (Bosze, oślepłem!) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy raczej martwisz się o chomika, że Gołota zrobi z niego chomika-eunucha? :twisted:

To by w sumie mogło dodać uroku fabule. Wyjaśniłoby się skąd imię : Buu. :D

Chyba Jameson jest zbyt dopalona w pwnych miejscach, by odpowiednio zagrać tę osobę... :
No nie powiesz że na uzdrowicielkę (kapłankę) się nie nadaje... :lol:
No dobra, ale w takim razie kto miałby zagrać Jaheirę? Nie mówcie, ja wam odpowiem: Agata Buzek (Bosze, oślepłem!) :lol:

Nie lubię Jaheiry, ale bez przesad. :)

Pozostają jeszcze Valygar, Cernd, Mazzy, Keldorn. Może jeszcze o kimś zapomniałem. Propozycje? Ja bym na Valygara dał Iversona :) Ten człowiek ma doświadczenie z KULĄ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah, nareszcie mam okazję co skrobnąć! dzizus, normalnie to liceum mnie wykończy :?

jeśli chodzi o gołotę, to świetny pomysł! tylko nie wiem czy to nie będzie zbyt brutalne. Już to widzę: stada goblinów hurtowo pozbawiane możliwości płodzenia potomstwa... straszne ^_^

a co do agaty buzek... cardi, gdzie ty masz oczy? :D ja nie wiem, może z niej specjalnie zrobili taką maszkarę i wcale jej nie przekreślam, ale... nie jestem sado-masochistą ^^ a angażowanie pani b. do filmu, który sam bym chętnie obejrzał wręcz na to zakrawa :D - bądźmy humanitarni!

i na koniec kwestia anomena: faktycznie, niezły z niego bolec :) ale michał milowicz trochę będzie odstawał od reszty obsady... obawiałbym się, że mógłby wpaść w kompleksy ^_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, co tu sie dzieje :lol: Sery jakieś czy inne Glempy :D A co byścier powiedzieli jakby z Baldurka zrobić serial. Coś w rodzaju wiedźmina, tyle że lepiej zreailzowany. Jako obsadę proponuję Deppa, bo po obejżeniu "Dawno temu w Meksyku" i "Piratów z Karaibów" stwierdzam, że w filmach mógłby grać choćby sam :) Za film nie ma sie co zabierać, bo byłby zbyt długi. BTW czytaliście książki o Baldurku (czyli Baldur's Gate, Baldur's Gate 2 i Tron Bhaala)? Jak dla mnie masakra i kiła. Te tragiczne zmiany w fabule! Xan jako wojownik czy Angelo po stronie bohatera gry. Tragedia. A w częściu drugiej Minsc z RUDĄ BRÓDKĄ I DŁUGIMI WŁOSAMI!!! NIech no ja dorwę tego Athansa to mu zrobię krzywdę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, co tu sie dzieje :lol:

Tutaj snuje się plany skomercjalizowania Baldura i stworzenia z niego jakiegoś ciekawego filmu. :) Swoją drogą gości z Bioware pewnie już spisali sobie nasze pomysły i działają :D

jakby z Baldurka zrobić serial. Coś w rodzaju wiedźmina.

NIEEEEEE :D

BTW czytaliście książki o Baldurku (czyli Baldur's Gate, Baldur's Gate 2 i Tron Bhaala)?

Zmiany w fabule to mały pikuś. Zrobili z tej książki tragiczną siekaninę, pozbawioną jakielkolwiek fabuły! W pierwszej części połowa (może i więcej) bohaterów ginie, większości ważnych postaci nie ma wogóle, a bohaterem jest jakiś Abdullach :) Podsumowując stwierdzam iż nie jest to książka a jedynie tekst który został napisany przez kolesia po ciężkim dniu pracy (czyżby redakcja CDA? :) ) i musi się wyżyć.

yeah, nareszcie mam okazję co skrobnąć! dzizus, normalnie to liceum mnie wykończy

Komu Ty to mówisz.... Już za rok matura :evil:

Co do stolca (czy bolca, jak mu tam :) ). Czołowy polski aktor kina akcji miałby wpaść w kompleksy?? Chyba żartujesz :) A na Keldorna nadawałby się nie kto inny jak tylko Boguś Linda (co Wy wiecie o Paladynach...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co tu się dzieje? jak zwykle piszemy coś bez ładu i składu :P

czy inne Glempy

no co ja ci poradzę że cardinałów obrodziło (ready for inqisition? :twisted: )

czytałem książki na podstawie BG, ale tylko dlatego, że kolega je kupił. sam bym w życiu nie wydał moich ciężko uciułanych pieniędzy na taką... profanację :| - inaczej się tego nie da nazwać. wiecie co mnie martwi? że philip athans (specjalnie z małej litery :twisted: ) będzie redaktorem jeszcze kilku książek. przecież po popełnieniu ww. książek o baldurze powinni go do celi śmierci odrazu wysłać! zresztą pasowałby tam jak ulał: rzadko kto potrafi przelać na papier tyle hektolitrów krwi i płynów ustrojowych ^_^

a Boguś Linda: wiecie, on pasowałby praktycznie do każdego filmu - "i co wy, k**** wiecie o '(tu wstawić to o czym jest film ^^)', wy stare d*** jesteście!"

toż to klasyka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja... Wszystko da się powtórzyć. Czekaj no, gdzie ja podziałem swoją skórzaną, ćwiekowaną maskęi katowski topór... Huh, pierwsi na stos idą siry i serki :twisted:

Co do książek - zamiast płakać nad nimi, piałem ze śmiechu... W żadnej innej książce z FR nie udawało mi się wykręcać rotfla co dwie strony. Mega kozioł krótko mówiąc...

Aha, co do autora - chyba wam się go nie uda dorwać. Philip Athans, Troy Denning i Mel Odom to przechodne ksywki dla osób piszących opowieści z FR^_^

A Linda pasuje jak ulał. Pomyślcie co się dzieje ma planie: Boguś w trupa zalany, miecz mu się kołysze, a tu banda wilkołaków nadchodzi. No to zza przepaski biodrowej wyciąga kałasza i blamblamblam :P Albo tekst do Aerie: Ty stara d*** jesteś^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja... Wszystko da się powtórzyć.

Wszak nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji :D

A tak a propo to czy ktos wie czy grożą jakieś konsekwencje za zabicie wszystkich kapłanek w domu pani Wód. I odebraniu księgi mądrości.

To chyba z Baldura I. NIE GRAŁEM!!! ARGH!!! :evil: :evil: :evil: (a dwójkę przeszedłem 5 razy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja... Wszystko da się powtórzyć.

Wszak nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji :D

A tak a propo to czy ktos wie czy grożą jakieś konsekwencje za zabicie wszystkich kapłanek w domu pani Wód. I odebraniu księgi mądrości.

To chyba z Baldura I. NIE GRAŁEM!!! ARGH!!! :evil: :evil: :evil: (a

dwójkę przeszedłem 5 razy)

Szkoda bo to fajne preludjum do dwójki .

Ja dwójkę przeszłem tylko 3 razy i co moge onie powiedzieć to to

że daje więcej swobody od jedynki

Dużooo!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo to fajne preludjum do dwójki .

Ja dwójkę przeszłem tylko 3 razy i co moge onie powiedzieć to to

że daje więcej swobody od jedynki

Dużooo!!!

heh, no to wszyscy wiemy (no, może oprócz biednego Pi(e)gusa ;) ) - ja pierwszą częśc przeszedłem chyba tylko 4 razy, drugą zaś jakby nie liczyć już 11 :twisted: - ale z kapłankami ze świątyni wód to za cholerę nie pamiętam... chyba powtórka z bg1 by mi się przydała :?

widzę panowie, ze pomysł z inkwizycją przypadł do gustu! no to niech poleje się krew niewiernych, wyznawców obcych cardinalów, serofobów, zjadaczy ementalera, posiadaczy cudzych piegów i innych zwyrodnialców! :twisted: muahahahahhahaahhaha (a myślałem, ze juz mnie wyleczyli ^_^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę grać w BG2 singlem. Niezłą mam w sumie tą postać (zabiłem Kangaxxa przed trzecim rozdziałem jeszcze, chciaż do tego to wystarczyła jakaś broń +3 i zwój ochrony przed magią), ale naprawdę dobra to ona będzie jak skończę Trąbala. Lukas spróbuj przejść jedynkę pojedynczą postacią, mówię ci zabawa nieziemska, tylko nie rezygnuj z klasy złodzieja, bo potem bez niego jest cholernie trudno. Tak wogóle to ktoś wie gdzie mogę dorwać Icewind Gate'a, chociażby betę byleby pograć???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoł, hoł, hoł! W tym roku Dziadek Mróz ma dla niegrzecznych dzieci wodę święconą, a dla grzecznych kosę świetlną. :D Czyli witajcie nam prześladowania religijne. Pierwsi pod topór schodząwyznawcy lepkich glutków i budyniów juszycowych... (No, nie dumaj tak Lukas, to o tobie^^)

BG1 - 3 razy, BG2 - 7 razy. Torment - 5 razy^^ Ale i tak nie wiem co może się stać po wycięciu kapłanek Umbrelli (oops, to nie REsident Evil, sorki :D ) Ja i tak zabijałem wszystkich co mi staną na drodze - czyli wszystkich co można zobaczyć. Potem patrole Płomiennej Pięści uciekały przede mną^^

And now something completely different :D

Hehehe - woodchuck chuck don't chuck wood, but what if...^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to ktoś wie gdzie mogę dorwać Icewind Gate'a' date=' chociażby betę byleby pograć???[/quote']

Heh, rozumiem masz na myśli Icewind Dale'a? :) Był jakiś czas temu w Extra Grze (or Extra czymśtam) za (?) 29,90 z dwoma dodatkami. Poszukaj po jakiś Empykach. BTW Icewind nie lubię. Sama sieczka, zero fabuły i myślenia (hm? może nie jest taki zły :) ). Każdy quest sprowadza się do tego żeby coś/kogoś zabić. Nie to co Baldur 8)

Ja i tak zabijałem wszystkich co mi staną na drodze - czyli wszystkich co można zobaczyć.

Metoda na drecha? Do przodu i wszystkim wpier...? :D

:P +-->

(Ser półtłusty z mangusty :P )
(...)posiadaczy cudzych piegów i innych zwyrodnialców!

Ależ wypraszam sobie! Ja posiadacz cudzych piegów?? :D Inkwizycję zacznijmy od fanów Icewind Dale'a :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P+-->

(biskupie kapsko :P)
Hoł, hoł, hoł! W tym roku Dziadek Mróz ma dla niegrzecznych dzieci wodę święconą, a dla grzecznych kosę świetlną. Czyli witajcie nam prześladowania religijne. Pierwsi pod topór schodząwyznawcy lepkich glutków i budyniów juszycowych...

...a zaraz po nich na ścięcie idą fanatyczni wyznawcy mazi zwisowej afgańskich orangutanów i niejakiego arcybiskoopa, posądzanego o zboczenie w stronę moskwy, ew. syberyjskich klimatów (kozaczka, dziadek mróz, etc. :D ) :twisted:

noooo dobra, ulżyło mi ^^

Tormenta przeszedłem także pięć razy, choć pewnie przydałaby mi się powtórka z rozrywki ;)

a jedynkę singlem przeszedłem, podobnie jak dwójkę, i nie powiem, zabawnie było :D - choć mi wystarczyło połączenie wojownika/maga.

ps:

baldur rulez! choć niektórych icewind dale przekonał do całego gatunku rpg, więc może taki zły nie jest? ^_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli Icewind Gate'a czyli moda, który konwertuje BG2 do zasad ID2 czyli trzecia edycja D&D, grafika itp. A Icewind Dale'a z XK mam, kupiłem niedawno. I prosze mi tu nie napuszczać inkwizycji na fanów ID bo kastrował będę. Innych se inkwizycjujcie :D

P.S. Pigus czyżeś ty przypadkiem nie z Koszalina jest?? Gdzie się uczysz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Baldurka przeszedłem tylko dzięki super zdolnością mojego złodzieja. Pod koniec (?) gry wymiatał kolczastą pułapką :)

:) +-->

(Wiadomo kto :) )
...a zaraz po nich na ścięcie idą fanatyczni wyznawcy mazi zwisowej afgańskich orangutanów

Nieee ich oszczędzimy. To równi goście :) Potem dajemy fanów Neverwintera :P

Marbec >> Köslin = Koszalin :) I'm from the second LO (to gdzie chodzę, nie odpowiem na pytanie gdzie się uczę gdyż unikam takowej czynności :) ). Powinienem kojarzyć ? Bo póki co to nie wiem o co chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee ich oszczędzimy. To równi goście :) Potem dajemy fanów Neverwintera :P

hmm, no ale to było w połączeniu z drugim członem całej nazwy :twisted: - wtedy cały zwrot nabiera głębszego znaczenia i może się tylko jednoznacznie kojarzyć z ca... z canapką, taaaak :)

anyway, fanów neverwintera powinni betonować lewatywą i odsyłać na sybir (ew. do cardiego - podobne klimaty ^_^). mówię to, choć sam przeszedłem z 2 razy nevera... bardziej ze względu na system niż wszystko inne (nawet grafikę) - ta gra jest tak strasznie płytka i uboga w treść jak menisk wypukły w kałuży pełnej łosiowych sików :D

ech, to może ja tak profilaktycznie spytam, czy ktoś nie chodzi przypadkiem do LO. im hoffmanowej w wawie? ;) (choć wiem, że to próżne nadzieje i daremny trud ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anyway, fanów neverwintera powinni betonować lewatywą i odsyłać na sybir (ew. do cardiego - podobne klimaty ^_^).

Miej litość, nie zasługują na tak okrutny los! :)

ta gra jest tak strasznie płytka i uboga w treść jak menisk wypukły w kałuży pełnej łosiowych sików :D

Cóż za poetyckie porównanie... :)

Generalnie fabuła NWN sprowadza się do tego co w ID, byle do przodu (drogę oczyszczasz sobie mieczem, toporem, tudzież innym narzędziem zagłady; swoją drogą w tej grze w ekranie ekwipunku to ten stuff strasznie mały się wydaje!). Zacząłem grać, ale nie dotrwałem. Wolę Vampire'a (i Baldura :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaplinek leży 100 kom od Koszalina, więc raczej nikogo stamtąd nie znasz. A w I LO są raptem 2 osoby z Czaplinka, w drugim nie ma nikogo. Ja jestem z pierwszej "c" (językowa). A ty do której klasy chodzisz w II LO moze mam tam jakiegos znajomego. Coby offtopicu nie zrobić - gdyby osadzić w grafice Neverwintera np. Baldur's Gate 2 to by sie można było do niego modlić (do Baldura znaczy się, zresztą ja i tak się modlę :lol: ). Tylko możnaby jakoś usprawnić ta grafikę, bo to co mozna zobaczyć w Neverwinterze, to same kąty proste. Masakra!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no grafa w nwn jest lekko mówiąc średnia, po takich zapowiedziach spodziewałem się czegoś lepszego. Dlatego wydaje mi się, że lepiej aby powstał nowy silnik, z którym mogłoby się bg2 zmiksować... ale i tak infinity rulez! :D

hehehe, ja też się do baldura modlę, codziennie całą litanię & pochwalne peany odprawiam ^_^

cóż, chyba zaczynam przechodzić bg2 po raz dwunasty :twisted:

:P+-->

(Pig(us) :P)
Wolę Vampire'a (i Baldura :) )

to, że lubisz vampira to widać, ;) a co do drugiej części wypowiedzi: za takie wyznania powinni order dawać! ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P+-->
(Pig(us) :P)
Wolę Vampire'a (i Baldura :) )

to' date=' że lubisz vampira to widać, ;) a co do drugiej części wypowiedzi: za takie wyznania powinni order dawać! ^_^[/quote']

Albo przynajmniej herbaty :wink: . Ja coś utknałem w OzWM w wieży durlaga. Znaczy sie nie tyle mam problem co nie chce mi sie dalej przechodzić. A nie zaczne dwójki dopóki tego nie skończe, bo chciałem sobie postać importować. Porąbana sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że lubisz vampira to widać, ;)

O cholera, wydało się. A miała być maskarada :) Jak coś to nie wiecie nic o żadnych wampirach :twisted:

Ja coś utknałem w OzWM w wieży durlaga. Znaczy sie nie tyle mam problem co nie chce mi sie dalej przechodzić. A nie zaczne dwójki dopóki tego nie skończe, bo chciałem sobie postać importować. Porąbana sytuacja.

ARGH znowu motywy z jedynki... Z tego co wiem, to lepiej zacząć Baldura 2 nową postacią. Przedmioty i tak stracisz, a wybór klas itp. masz na wejściu większy. Poza tym jakieś zawirowania są z poziomem postaci (nie wiem czy i tak on się nie dostosuje do BGII czyt. zmniejszy się). Ale może EX-peryci coś doradzą :) Hohland? Inkwizytorze? Jakieś propozycje? :)

Marbec>> ja jestem z najlepszej klasy w II LO (czyt. IIB) :lol: Raczej wątpie żebyś miał tam jakiś kumpli bo jest u nas 7 chłopaków (na 31 osób ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...