Skocz do zawartości
Gość kabura

Baldur´s Gate (seria)

Polecane posty

hmm, no tu faktycznie byłby mały problem... a pociąga on za sobą inne: kim byłby główny bohater? Oczywiście dzieckiem Bhaala, ale chodzi mi o konkrety: człowiekiem czy elfem, wojownikiem czy magiem, rozumiecie - to tylko takie przykłady. No a poza tym, czemu miałby to być akurat mężczyzna?
Wiesz, akurat to, że głównym bohaterem będzie kobieta wojowniczka ubrana w obcisły skórzany strój z ćwiekami i dwuręcznym mieczem na plecach, jest pewne! :twisted:
a co do postaci imoen, to jeden warunek: oby to nie była edyta górniak!
Strach się bać! Jeszcze wezmą Julię Roberts i to będzie (mój) koniec! 8)

Hej, chcesz walczyć na ksywki? :D Uważaj, bo jak zacząłem z Panem Feanorem walczyć, to stałem się Cucumberem a on Fąflakoidem :twisted:

Jako Edwin dobry byłby Jon Voight... Doprawić brodę i jest Edwin jak żywy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoxik, oglądałem te wasze pojedynki i nie śmiem zaczynać :twisted:

a co do bohatera... ja bym wolał taką skąpo ubraną elfkę, której przy czarowaniu co nieco by podwiewało... bosh, nam to tylko jedno w głowie! :D

swoją drogą, Jon Voight jest naprawdę podobny do edwina! qrczę, wcześniej nawet na to uwagi nie zwróciłem ;)

aha, cardi (sorki że tutaj to piszę), co mówiłeś o tej kulturze i wzajemnym porozumieniu? (vide: wątek SC) :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tobie jedno na myśli...Ser tylko i ser :D Tak w ogóle to popieram - co by to było, gdyby wsadzić Bloodrayne do Diaboła 2? Wszyscy zaczęliby grać jedną postacią!

Natomiast na Yoshimo nadaje się ten chińczykoamerykanin, który grał w Matrixie 2 Ghosta. Może z aparycji nie do końca podobny, ale to dobry aktor i z pewnościąodpowiedni.

A co do wątku o SC - powiedziałem, że nie musimy się z miejsca kłócić. Ja gości rozumiem, bo wiem, jak zachowałbym się, wchodząc na forum poświęcone RPG i słysząc, że grają tam 19-ściennymi kostkami. Ale wygląda na to, że szns na zgodę już nie ma. Tak czy inaczej właśnie idę napisać coś w wątku o SC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Jon Voight. Że też wcześniej nie pomyślałem. Jesli chodzi o Viconię ktoś gdzieś napisał (kajam sie, nie pamiętam kto), że widziałby Halle Berry. Pomysł w sumie niezgorszy.

A jaka postać by mogła być dziecięciem ( :P ) Bhaala? Najlepiej półork złodziej :) . Wtedy Edytka może grać :wink: .

A propos Polek i Polaków: może linda? (gadajcie co chcecie, ale motyw w "Sarze" jak wchodzi przez furtke z obrzynem za pazuchą jest wielki). A tak poza tym to może Karolina Gruszka jako Imoen. Tak, to by dobre było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, Halle Berry.... chociaż już raz grała białowłosą i czarnoskórą kobietę ;) (vide: x-men / cardi, nie kojarz z nabiał-menem! ^^)

yeah, Linda na prezydenta! :D tylko kogo mógłby zagrać? Sarevoka? - co wy wiecie o bhaalu, wy stare [beeep] jesteście ^_^ (zaraz, napisałem d*** a wyświetliło pupci! co to ma być? :-s )

aha, i jaki ser, jaki ser? kto tu ma kosmate myśli? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, Halle Berry.... chociaż już raz grała białowłosą i czarnoskórą kobietę (vide: x-men / cardi, nie kojarz z nabiał-menem! ^^)
Pomysł całkiem w porządku. Można też ewentualnie wsadzić Jadę Pinkett-Smith (czyli Niobe z Matrixa 2), ew. Whoopi Goldberg :twisted:
A propos Polek i Polaków: może linda?
No, Linda na Sarevoka by się nadawał... Ale znowu Sarego w BG2 za dużo nie ma, a nie mówimy o BG1 i ToB.
jaka postać by mogła być dziecięciem Bhaala? Najlepiej półork złodziej
Hehehe, ona będzie Fąflakoidem a wtedy zagra ją Michael Jackson! :D

A krasnoluda (Korgan) mógłby zagrać ten facet, co wcielił się w Van Zana w Królestwie Ognia (Realm of Fire) - gość wymarzony do tej roli...

aha, i jaki ser, jaki ser? kto tu ma kosmate myśli? ;P
To jakaś (ż)aluzja? Kto tu pierwszy wyjechał z serem? :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo z halle berrry to trafiliscie w sete!! bomba typ! a whoopi goldberg to mozna chyba odpuscic :):):) a kogo w roli tepego osilka minsca??? ja bym proponowal rockyego rambo :) serio! po odpowiedniej charakteryzajci bedzie jak znalazl! albo ten gosc co gral przywodce najemnikow z "wladcow ognia" (a tak troche poza topem: widzieliscie ten film?? podobal sie wam???). ooo nawet lepszy od stallona bo naprawde fajnie sie prezentowal w tym filmie. a jesli mialaby sie pojawic jakas kobitka wojownik to catherine zeta jones bedze jak mysle odpowiednia (jak ktos nie widzial jaj kreacji w "chicago" to niech tylko zaluje). a czmaero diaz bedzie idealna jako "nasza" niesmiala siostrzyczka zlodziejka. no to obsade juz mamy. teraz tylko kasa i przeboj gotowy :):) PS. a czemu zescie sie tak uwzieli na fabule tylko z BG2?? wg mnie ta z jedynki bylaby najllepsza. moglaby przynajmniej dokladnie wprowadzic w swiat, kilmat i cala opowiesc o dziecku bhaala. a do tego lepiej zawsze zrobic sequel niz prequel (vide SW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema..sorry teraz troche z innej beczki: (komus to sie moze przydac a i mnie troszke zal wyrzucac :( )

Mam kupę archiwaliów(53 numery)cdaction począwszy od '96 r.naprawde tanio !!!!!!

Kontakt GG 3519968

SORRY jeszcze raz :)

To napewno nie jest miejsce na takie ogłoszenia. Mimo to nie skasuję tego posta, żebyś wiedział na przyszłość, że tak się nie robi. Najlepiej jak będziesz normalnie postował na forum i w podpisie większą czcionką dasz ogłoszenie :)- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no widzę że wątek nam zamiera! przystępuję do resuscytacji :D

co do Halle Berry wszyscy się zgadzamy. Za to minsc... wiecie, mam swój osobisty typ, ale nie ujawnię go, ze względu na poprawność polityczną :P

tjaaa, warunek podstawowy: ka$a. Ma ktoś pomysł jak ją zdobyć? ;) może będziemy sprzedawać ciasteczka pod mariotem? ^_^

no i na koniec txt do Cardiego :twisted: -

słuchaj, ty mi tu nie molestuj nabiałowej części społeczeństwa! jestem ich przedstawicielem i obrońcą praw serów! ;P - a jeden tekst mnie dobił, spotkałem go na szambiarce a firma nazywała się... SIR-COM @_@ hehehhehhehe

aha, i słówko do beyond:

stary, ale żeś moment wybrał żeby to ogłoszenie dać... i ja się tylko pytam czemu akurat w wątku bg? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esz, chciałem napisać wcześniej ale jak miałem 99,98% to mi się cały post skasował i teraz już nie mam ochoty pisać... Dobra, jeszcze raz.

Resu... co? Uszyfai prostyh słuff, bośmy tu fieśniaki! :D

Wait a sex... to znaczy: wait a sec... Minsc i polityka? Ja stawiam na Tolka Banana :D A tak w ogóle to do roli nadaje się Andrew Lepper - ten sam odcień skóry, ten sam iloraz inteligencji, a dwa metry w barach i tatuaże się dorobi cyfrowo :twisted:

A Kasię najlepiej zarobić kradnąc dresom dresy i potem je odsprzedając ^_^ BTW mieliście już otrzęsiny czy jak to się nazywa..? Moja klasa miała się przebrać za dresów - wyglądałem kapitalnie, jak hiszpański alfons _^_

A tekst do mnie: :shock: A to się goście od Dżaged Alajens :wink: zdziwią. A z serów lubię serniki!

A do roli Korgana nadawałby się Józef Stalin!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może będziemy sprzedawać ciasteczka pod mariotem? ^_^

dobry pomysl!! pod warunkiem ze beda one z przepisu mojej mamusi, tzn z duza ilosci TetraHydroCanabinolu:) (czy jakos tak to szlo po chemicznemu :) ) a tak na sierio to moze blac isle by cos zasponorowalo?? przciez maja troche tej gotowki a jakby jeszcze pogadali z jakims multimilionerem maniakiem BG (co to dla takiego marne 100mln $???) to o kase sie nie musimy martwic :) a co do reuscytacji to w zeszlym roku na beania nasza kalsa przebrala sie za lekarzy (70% rodzicow to lekarze a kalsa to bio-chem) i aby jakos zareklamowac nasza kalse postanowilismy zrobic mala scenke: wparowalismy do pokoju nauczycielskigo i zrobilismy reanimacje "ciezko" rannego kolege :):) hehe tak sie to wszystkim spodobalo ze potem podchodzily do nas laski z pytaniemy typu: doktorze, mam silne bole menstruacyjne. co mi moze pan poradzic??? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to minsc... wiecie, mam swój osobisty typ, ale nie ujawnię go, ze względu na poprawność polityczną

Hmmmmm, czyżby czyżyk :P .

A tak na serio to chyba o Arniego chodziło (nie, nie naszego moda :wink: ).

Irenicus już jest, a macie jakiś pomysł na Bodhi? Może by tak S.M. Gellar na ironie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, panowie, pamiętać mi tu tylko o prawidłowym nazewnictwie mojej ksywki, bo się zły zrobię :twisted:

a typu politycznego nie ujawnię, ale łatwo się go domyślić i jesteście na dobrej drodze ;)

ale wróćmy do tematu: na irenicusa znowu obstawiam Hugo Weavinga (czy jak to się pisze... no ten od matrixów :P ), wyobrażacie sobie jaki to byłby lol zobaczyć go w tej roli? Normalnie "mega kozioł" (by Cardi ;) ) ^_^

ps:

no widzisz krzyku, ja też biol-chem... i także odczuwam plusy takiego stanu rzeczy (moja dziewczyna prosi mnie o ręczną mammografię częściej niż ustawa przewiduje! :D ) a dla nieobeznanego cardiego: resuscytacja (krążeniowo oddechowa) to mniej więcej po twojemu reanimacja metodą usta-usta ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak S.M. Gellar na ironie?

IDEALNA!!!! tylko trzeba ja nieco przyciemnic :)

:)+-->

(ser bank :))
moja dziewczyna prosi mnie o ręczną mammografię częściej niż ustawa przewiduje

tylko pozazdroscic :):):):):) tylko nie zrob jej czasem za glebokiej intubacji:):) (jezykiem ZBOCZENCY, jezykiem :) )

a co do irenicusa do qrde chcialbym zobaczyc w nim tego goscia ktory mu glos w polonizacji podkladal. serio!! jak zobaczylem i uslyszalem go po raz pierwszy w telewizji to jak w morde strzelil nasz wielki przesladowca!!!!! (a moze to nie byl on?? w kazdym razie ja chce tamtago goscia :) )choc pan elrond smith ten niezle pasuje.

ja chce zobaczyc w tym filmie toma hanksa!!!! nie wiem w jakiej roli ale on tam musi byc!!! jak narazie to kazdy film z jego udzilem byl kasowym przebojem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaargh... Na Irenicusa nadaje się tylko John Malkovich, bez dwóch zdań. A Hugo - rzeczywiście mega kozioł ^_^ Już widzę jakby rzucał czary w bullet time :D I zabijcie Toma Hanksa! I SM Gellar wraz z nim! (JEstem okrutny, wiem)

Natomiast co sądzicie o Billym Bobie Thorntonie jako Keldornie? Musiałby tylko lekko przypakować i mógłby siekać Karsomirem jak znalazł!

Resuscytacja, intubacja, mammografia... Wy tak na co dzień? :D Dzięki Bohhu, że nie poszedłem na BebeCHy... Musiałbym się uczyć o zastosowaniach aparatów Głoldżiego jako satelitów szpiegowskich i talerzy do chińskich zupek^_^

nooo, panowie, pamiętać mi tu tylko o prawidłowym nazewnictwie mojej ksywki, bo się zły zrobię
Słuuucham? :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P +-->

(Biskoop :P )
Aaargh... Na Irenicusa nadaje się tylko John Malkovich, bez dwóch zdań. A Hugo - rzeczywiście mega kozioł ^_^ Już widzę jakby rzucał czary w bullet time :D I zabijcie Toma Hanksa! I SM Gellar wraz z nim! (JEstem okrutny, wiem)

Natomiast co sądzicie o Billym Bobie Thorntonie jako Keldornie? Musiałby tylko lekko przypakować i mógłby siekać Karsomirem jak znalazł!

Zdrada stanu :!: zabić Hanksa i Gellar ??? No luuuuuuuuuuuuuudzie, toż to sie nie godzi. B.B.Thornton też raczej nie tegez :? . Zaś jeśli o Malkovicha chodzi to faktycznie nikt nie pasuje lepiej. Elrond odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resuscytacja, intubacja, mammografia... Wy tak na co dzień? Dzięki Bohhu, że nie poszedłem na BebeCHy... Musiałbym się uczyć o zastosowaniach aparatów Głoldżiego jako satelitów szpiegowskich i talerzy do chińskich zupek^_^

jak byś wiedział, co to mammografia, to byś jarzył o jakim rodzaju badania mówiłem :D

powiedzieć wam coś? lubię Hanksa, ale głównie za jego rolę w "Forest Gump" ^^ - Run Forest, run! :twisted:

a z Hugo to jak już mówiłem, przekręt stulecia, chociaż... inny polityk by się lepiej nadawał :D - wyobrażacie sobie satysfakcję z ubicia takiego drania? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: +-->

CYTAT(Nuki :wink: )
zabić Hanksa i Gellar ??? No luuuuuuuuuuuuuudzie, toż to sie nie godzi.
Hanksa nie lubię od zawsze, a już okrutnie od czasów "Szeregowca Rajana" (Na polskim ostatnio mówią, że należy pisać jak się czyta^_^) Zresztą kogo on miałby grać? Sardaukara? /oops, nie ten film/
jak byś wiedział, co to mammografia, to byś jarzył o jakim rodzaju badania mówiłem
Domyślam się... Swoją drogą nie chcę wiedzieć dokładnie, ale zawsze lubię się w doktora pobawić :twisted:

Hmm, do gry wsadziłbym taką gierkę - kill the politician - wychodzi jeden polityk przebrany za Orka i można na nim trenować użycie różnych broni (miecz, kusza, fajerbol, promień Gwiazdy Śmierci, rzut serkiem etc.)^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P +-->

(Dżozef Glęp :P )
Zresztą kogo on miałby grać?

Nie no, nie mówię że by grał w filmie, ale ogólnie aktor jest fajny.

Tak ostatnio wymysliłem, że w każdym filmie sie powinno Deepa obsadzać :wink: . W myśl tego obstawiam że i tu powinien grać. Kogo? Może głównego bohatera? Pasiłby jak w morde szczelił :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, po 'piratach z karaibów' Deepa możnaby wszędzie obsadzić :P

a co do Hanksa, to zawsze będzie mi się jednoznacznie kojarzyć z jedną rolą: 'Run, Forest, run!' ^_^

wiecie, tak sobie myślę: ile postaci powinno być w filmie zawartych? bo oczywiście wszystkich npc ująć się nie da i z części trzeba będzie zrezygnować (poza tym anomenowi mówimy stanowczo nie! tylko zeby nie było, że mam coś przeciw mniejszościom seksualnym ;) ) i tu trzeba konkretnego wyboru dokonać: najlepiej zostawić tylko kontrowersyjne postacie ^^

Gorgonzola+Gouda+Ementaler+Sekret Mnicha+Beaver Cheese+Goat Sheep Milk Cheese hehehehe, dobre, ale to ja jestem cheese master :twisted: i mnie tu nie będzie biskoop z ambony o moim ukrytym zboczeniu gadał ^^

aha, cieszę się, drogi cardinale, że domyślasz się o co nam chodzi. też musisz kiedyś spróbować zastosować to badanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, po 'piratach z karaibów' Deepa możnaby wszędzie obsadzić
Brawo, jesteś kolejną osobą, która pisze Deppa jako głębokiego^_^ (każdego denerwuję tym stwierdzeniem, nie przejmuj się :D)

No cóż, żeby było ciekawie, musi być ciekawa drużyna. Implikacją (teraz moja kolej na serię trudnych słówek :roll: ) tego jest, iż grupa musi być różnorodna.

Moja propozycja: Główny hiroł: Bruce Willis (jako najemnik :wink: )

Minsc: Andrew (Lepper albo Gołota, whatever^_^)

Imoen: Kate Beckinsale (to jużwszyscy znają, prawda? Swoją drogą obejrzyjcie Underworld z tąbabką w roli głównej - wilkołaki vs wampiry, film po prostu wymiata <nie pytajcie skąd to wiem ^o^>)

Edwin: Jon Voight (tylko kręćcie szybko, by mu się nie zmarło!)

Korgan: Van Zan z Królestwa Ognia (jak on się zwał? McConaghuey czy jakoś...)

Shar-Teel (hehehe... Uwielbiam ją, ona jest kopnięta dokumentnie 8) ) Może ją zagrać Cameron Diaz :lol:

Ser... Grałeś w Sens Życia wg Montych na kompie? Błeheheehe... :D

aha, cieszę się, drogi cardinale, że domyślasz się o co nam chodzi. też musisz kiedyś spróbować zastosować to badanie
Czekaj jak ostatni raz sprawdzałem to byłem w wieku przedemrytalnym (jeśli chodzi o szkołę :twisted: )Częste stosowanie powoduje dobre samopoczucie^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas się wtrącić bo gadają o mojej the best game beze mnie :)

Minsc - dawać Andrew Golote, ogolić na zero banie i mamy Minsca. Tylko trzeba na chomika uważać, bo go będzie poniżej pasa...tego..no..wiecie.

Yoshimo (że też nikt o nim nie mówi) - Jet Li, tylko niech sobie włosy zapuści.

Anomen - Michał Milowicz (Bolec :) ) Pasuje jak ulał.

A co z moją ulubioną Aerie?? :D Może Jenna Jameson :?: (ta pani co podkłada głos w GTA:VC) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...