Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Zakup gamepada firmy Logitech

Polecane posty

Witam!

Zastanawiam sie nad zakupem gamepada interesuje mnie firma Logitech a dokladnie 2 modele: Logitech rumblepad 2 cordless, Logitech chillstream. Teraz mam dylemat bo nie wiem w ktorego zainwestowac nie traca przy tym w przyszlosci wydanej kasy, bo okazac sie moze ze po pewnym czasie uzytku moze niespodziewanie wystapic jakas wada produktu. Wiec prosze doradzcie ktorego mam zakupic

pzdr :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Chcąc nie chcąc i tak wydasz kasę :D

Wygooglowałem i myślę, że ten pierwszy jest lepszy. Opinie poczytaj google nie gryzie ^^

Nie cytujemy poprzedzającego posta. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa pady są bardzo dobre.

Najlepiej idź do jakiegoś sklepu komputerowego i sobie je pomacaj. Mają one inne układy klawiszy więc jednemu będzie pasował taki jak w PS3, a innemu jak w X360.

Mi obydwa leżą nieźle w ręku i wybrał bym Logitech chillstream ponieważ w np takim PES2010 nie trzeba już nic przestawiać bo ma układ klawiszy jak z x360. Tak samo będzie w innych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym... ChillstreamX. Różne gry obsługują różne joypady, więc z tymi wibracjami to dziwna sprawa.

A ze wiele gier wykorzystuje teraz układ X360, a taki jest w ChillStreamX, który w dodatku ma chłodzenie - to brać. Będzie idealny do siekaniny w DMC 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...