Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

TV Riddles - Zagadki telewizyjne!

Polecane posty

Aj waj, zaraz podpowiedź:

Miałem dziwny sen o kosmitach, głupi braciak tego <rasistowskie określenie> chce iść z nim do szkoły, a ten bawi się w kop bobasa. Gdy im opowaiedziałem o tym śnie, doszło do nich, że już to widzieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam SG regularnie. Czasem zdarzy mi się zobaczyć cały odcinek, a Tilk z jego "indeed" oraz swoim czołem rzuca się w oczy :)

Fragment recenzji pewnej gry.

Nasz komputerowy zuch znalazł się w nie lada opałach. Z samego rana, około godziny czwartej, został wyrwany z łóżka i zmuszony do natychmiastowego stawienia się u dowódcy. Okazało się, że Ziemia jest atakowana przez oddziały niejakiego [nazwa gry]. Naszym zadaniem stało się wykrycie i unieszkodliwienie niewygodnej jednostki. Na tę trochę mętną wypowiedź przełożonego zareagowaliśmy pytaniem, czy przy okazji nie trzeba będzie wyprasować koszul, obrać ziemniaków i wyjść z wężem ninja na spacer. Dowódca odparł: "tak". Jest jeszcze jeden szkopuł w całym zadaniu. Po [nazwę gry] trzeba będzie się udać do innego wymiaru. Oczywiście użyjemy przenośnego masera z kieszonkowym akceleratorem, ukrytym w kagańcu węża (...)

Jaki program mógł się pochwalić tak oryginalnym recenzowaniem gier?

47: No, nie.

Kapero: też nie.

Podpowiedź:

34rauz6.jpg

To nie jest logo jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie strzał raczej, ale kto wie - może celny. Jedyne co mi przychodzi do głowy to stacja Hyper i program Review Territory. Niestety ogladałem to ostatni raz jakieś 120 lat temu, więc nie jestem pewien czy aby na pewno recki miały taką formę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...