Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Usuwanie upartych plików.

Polecane posty

Wszystko fajnie, tyle że jest jednak więcej przyczyn, dla których pewne pliki nie chcą się usuwać np. jeśli wystąpią problemy z wyszukiwarką internetową podczas ściągania pliku. Wtedy plik określony rozszerzeniem .part usuwa się bez problemu, ale istnieje także mały problem, którego typ pliku to... plik.

http://www.imagic.pl/files//15194/Usuwanie...A0tytu%B3u2.jpg

Próbowałem usunąć ten plik także poprzez "tryb awaryjny", lecz on także nie skutkował. Nie mam pomysłu co zrobić, kiedy wyskakuje mi okno z takim błędem:

http://www.imagic.pl/files//15194/Usuwanie...%A0tytu%B3u.jpg

Ktoś kojarzy problem i jego rozwiązanie? Byłbym wdzięczny, gdyby takim pomysłem się potencjalny pomocnik podzielił :-)

PS. Nie rozumiem, dlaczego nie mogłem wstawić zdjęć poprzez komendę BBCode [ i m g ]. Cały czas zawartość mojego postu zmieniała się w dziwny sposób (BBCode'a zamieniało na niedokończony HTML)...

Przeniosłem tutaj, żeby nie zaśmiecać tamtego wątku. Ogólnie jednak to jest miejsce do dyskusji/sugestii, a nie do rozwiązywania problemów. W przypadku problemów zapraszam do działu "Nie tylko gramy". - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ode mnie na razie jedna rzecz, bo widzę, że i tak to sie rozwija, więc na razie nie trzeba się czepiać, że czegoś brakuje, że są literówki, lub też, że nie wygląda to jeszcze zbyt pięknie, bo to można poprawić później. Do części merytorycznej nie mam zastrzeżeń, Prosiłbym tylko, żeby podawać linki kierujące na stronę producenta danego oprogramowania (o ile jest to możliwe), a nie na portale zbierające darmowe oprogramowanie. Proszę o to, ponieważ na stronie producenta znajdują się zawsze najnowsze wersje programów, a w innych miejscach różnie to bywa.

W sumie jeszcze jedno, czyli można opisać problem jak wyżej. Często pomaga chkdsk (błędne wpisy w tablicy alokacji plików, lub w MFT).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak się wtrącę i rozgrzebię stary temat, jednakże do tego poradnika dołożyłbym krótkie info na temat usuwania plików przez Linuksa. Gdy wszystkie metody skasowania upierdliwego folderu zawiodły, Live CD okazał się przydatny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat w ogóle by już trzeba napisać na nowo. Z bardziej przydatnych rzeczy brakuje jeszcze np. programów DirectoryFixer oraz PocketKillbox. Kasowania plików z poziomu Konsoli odzyskiwania/Wiersza polecenia. Usuwanie plików z niepoprawnymi nazwami. Itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej stwórz nowy temat w piaskownicy. Tak będzie czytelniej.

Nie możesz pisać postu pod postem w krótkim okresie czasu, bo je sklei, więc jeśli będziesz chciał to podzielić na posty, to możesz napisać każdy post jako osobny temat. Później się to połączy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...