Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


BlasterLancher

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Po upewnieniu się, że Dracia faktycznie ma spray z golizną, poczułem taki rodzaj dumy, który odważę się nazwać "ojcowską".

Awwww. Wzruszyłam się :3.

Versus był ciekawy. Na początku udało nam się całkiem nieźle skopać przeciwnikom wiadomo co, ale potem niestety sami dostawaliśmy wciry, zwłaszcza będąc Survivors (i kto ginął zawsze pierwszy? JA.)

Udało mi się nawet trochę pograć Tankiem. Niestety, był to mój pierszy raz i nie poczyniłam zbyt wielu zniszczeń... Ale muszę przyznać, że granie tą wielką górą mięcha jest mocno satysfakcjonujące :3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zachęcam Masila do pisania postów na forum oraz do przystąpienia do naszego klanu.

Skoro zostałem przywołany do tablicy to i piszę. :wink:

Założyłem konto z tym nickiem co żeby problemów żadnych nie było (bo miałem inne). Ogólnie trochę verów już z niektórymi z Was grałem (głównie Tomoslav mnie wkręcał) i gra się miło.

No i będę się starał regularnie odwiedzać forum, bo widzę, że dużo się tu dzieje.

Paweł odwalił porządną robotę Chargem i Boomer zaszalał i udało się skończyć.

Małe sprostowanie: To jaaaaa byłem chargerem :tongue: bleeeeeee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Masil ty hardkorze, profil z x-fiera, ten tekscior o Trail Blazers. Zaskakujesz mnie :tongue: No i Hodaki pazerny na taga to też widze wbił na FA :laugh: Może ustalimy w najbliższym czasie jakieś konretne info co do spara z ROTF-ami? Godzina i to jaką kampanię będziemy grali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeszcze Lagor. Gra była bardzo wyrównana i przyjemna. Zresztą wygralibyśmy, gdyby nie mój fatalny błąd - wskoczyłem na krawędź i zawisłem w momencie, gdy akurat 3 pozostałych było w łapskach infectów. Gra na wysokim poziomie, bo i gracze byli na wysokim poziomie.

Trzeba wybrać wreszcie tą kampanię na spar w ROTF'em, no i można by wreszcie jakiś trening zrobić.

Ja głosuję na Dead Center, bądź na Bagna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pawellem i osobiście optuję za Dead Center. Parisha mam już serdecznie dość, a na bagnach zwykle jest problem z grą z uwagi na trudności z respieniem się, gdy gra się infectami. Jeszcze mógłbym podsunąć Death Carnival, ale ostatnio grałem go dość często, więc trochę mi się przejadł. Parafii nie trawię głównie z powodu dwóch pierwszych map - pierwsza jest strasznie krótka, a na drugiej zwykle leży za dużo sprzętów. Z kolei DC to cztery zrównoważone, w mojej opinii, poziomy i ciekawy finał. Dlatego jestem właśnie za tą kampanią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bagnach zwykle jest problem z grą z uwagi na trudności z respieniem się, gdy gra się infectami.

To właśnie uważam za szansę, ale również ryzyko. Bo są moim zdaniem dwie opcje. Albo ROTF na tej kampanii nie dał by nam najmniejszych szans, bo nie za bardzo ją ogarniamy, a oni jak najbardziej, albo sami jej nie ogarniają i nasze szanse rosną. :laugh:

I trzeba zrobić jakiś meczyk w składzie tych, co się zaliczają do "nadających się" na tą potyczkę, aby nieco potrenować. Może w niedzielę się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeszcze Lagor. Gra była bardzo wyrównana i przyjemna. Zresztą wygralibyśmy, gdyby nie mój fatalny błąd - wskoczyłem na krawędź i zawisłem w momencie, gdy akurat 3 pozostałych było w łapskach infectów. Gra na wysokim poziomie, bo i gracze byli na wysokim poziomie.

Trzeba wybrać wreszcie tą kampanię na spar w ROTF'em, no i można by wreszcie jakiś trening zrobić.

Ja głosuję na Dead Center, bądź na Bagna.

Akurat to, że zawisłeś i tak nie nie zmieniło by nic bo mieliśmy jeszcze chargera, który złapał by Ciebie więc prawdopodobnie i tak byłby to wasz koniec na tej mapie.

Odnośnie kampania na ROTF-a zdecydowanie odradzam bagna, bo to jest ciężka kampania, jest bardzo dużo otwartych przestrzeni, są duże problemy na 1 mapie kiedy czeka się na tą łódkę czy co to tam jest bo często pisze, że ocaleni dotarli do safe'a i nie da się respić....DC jest chyba najlepszą kampanią ale też bardzo trudną, jest wiele miejsc na instanty, aczkolwiek i tak jestem za tą kampanią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że zawisłeś i tak nie nie zmieniło by nic bo mieliśmy jeszcze chargera, który złapał by Ciebie więc prawdopodobnie i tak byłby to wasz koniec na tej mapie.

Zastanawia mnie, skąd taka pewność. Może i charger by mnie złapał, a może i nie. Zawisłem dlatego, że miałem zamiar iść po barierce, a poza tym może zdążył bym jeszcze zdjąć smokera i wtedy to już by nie oznaczało naszego końca na tej mapie. :smile:

Ok czyli ma byc dead center ? i jaka dzien chcecie sobota czy piątek ?

Dobra, DC.

A co do daty, to jak już mówiłem piątek lub sobota ok. 20. Dokładniej nie ma co podawać, bo jeszcze komuś coś wypadnie.

A co do tego treningu to w niedzielę o której godzinie?

Myślę, że to w porze versusów, więc 20-21, ale to podam jeszcze jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wybierania składu, to ja bym proponował taki: Tomoslav, Face / Holy, Repta i jeśli pozwolicie to ja.

Osobiście zamiast siebie proponowałbym do podstawowego składu Ahmeda. Nie jestem wcale taki dobry - umiem podnosić ludzi, strzelać, leczyć, rzucać przedmiotami, odpychać i... tyle.

Jeżeli ty jesteś przeciętnym graczem to ja jestem słabym graczem. Grasz lepiej po każdym względem. Zresztą ostatnio nie mogę znaleźć czasu na L4D2 więc mój skill "nieco" spadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed użytkownikami:

-Gofer

-ronirez

-=L4FA=Pingwin

Dlaczego ? Dzieci neo którzy czerpią rozrywkę z między innymi tego, że ja dałem afka a oni w tym samy czasie dla zabawy położyli mnie na ziemie (byłem w ich drużynie) i śmiali się ... wróciłem to się bezczelnie śmiali a ja miałem już resztkę energi. Unikać i wywalać z serwerów jak tylko się pojawią, żeby uniknąć podobnych zachowań . Miało to miejsce w dodatkowej kampanii, nie w versusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...