Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andrealord

Rozwiązany: dragon age

Polecane posty

Ja bym sobie odpuścił elfów(obóz dalijczyków) ponieważ w lesie Brecilian możesz zdobyć skarb maga, a potworki które musisz pokonać są bardzo trudne na samym początku gry, myślę że tak jak Cragir ci poradził Redclife(chociaż quest "Oblężona wioska" też jest trudny, pokonanie nieumarłych sprawi duży problem nawet na wyższym levelu) lub do Orzammaru będzie dobrym wyborem na początek. Wieżą kręgu nie jest dobrym wyborem, bo później czeka cię niespodzianka w postaci fajnego questa, gdzie przydadzą się umiejętności nabyte podczas gry, a jak pójdziesz na świeżaka możesz mieć problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieżą kręgu nie jest dobrym wyborem, bo później czeka cię niespodzianka w postaci fajnego questa, gdzie przydadzą się umiejętności nabyte podczas gry, a jak pójdziesz na świeżaka możesz mieć problem.

Jeśli chcemy optymalnie rozwinąć naszą postać, to ja radziłbym udać się najpierw właśnie do wieży kręgu. W tym "fajnym queście" można obejść się bez zaawansowanych umiejętności naszej postaci (

wszystko da się załatwić tymi przemianami

), a podczas przechodzenia trwale wzrastają nam chyba wszystkie statystyki. Dzięki temu możemy np. wydać mniej punktów nauki na siłę w celu noszenia lepszej zbroi grając łotrem, nauczyć się mistrzowskiej perswazji nie marnując punktów na spryt grając magiem lub wojownikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem, to przeszedłem w takiej kolejności: Obóz Elfów -> Redcliffe -> Wieża Magów -> Orzammar -> To największe miasto, nigdy nazwy nie pamiętam.

Nie narzekam na żadne trudności, ani razu nie zginąłem, a ponieważ zadania w lesie mnie trochę nudzą, dlatego przy każdej z postaci, to właśnie przez niego przełażę na początku, aby mieć go z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łotrzykiem po Lothering poszedłem do elfów, nie polecam na początku. Będzie problem z

questem w ruinach, gdy napadnie nas banda szkieletów i jeszcze czeka spotkanie ze smokiem

. Dla mnie jak narazie najlepszym rozwiązaniem było pójście do redcliffe. Oczywiście jak gra się magiem, łotrzykiem już nie próbowałem. Można zdobyć najwyższy lvl pewnych skilli co bardzo ułatwia rozgrywkę w wieży maginów, gdzie właśnie przechodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można jednoznacznie podać kolejności miejsc do odwiedzenia (od najłatwiejszej do najtrudniejszej)... Moja rada jest taka: idź do każdej lokacji (redcliff, wieża magów, denerim, las brecilian i orzammar) i weź sobie zadania od każdej postaci która potrzebuje Twojej pomocy i rozwiązuj je.. Jeśli okaże się, że natrafisz na jakieś zadania ekstratrudne, nie do przejścia, wykonuj inne zadania, idź do innych lokacji, a do tych zadań "ekstratrudnych" wrócisz mając wyższy poziom (poziomy zdobędziesz na tych łatwiejszych zadaniach), wtedy nie powinny być już "ekstratrudne"... A jeśli okaże się, że po zastosowaniu przedstawionej przeze mnie taktyki nadal będziesz miał misje "nie do przejścia" to znaczy, że wybrałeś za wysoki poziom trudności (no chyba, że wybrałeś najniższy, to w takim wypadku, zagraj w inną grę)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszłem do Redcliffe a potem do Denerim i potem obóz elfów i Wieża Maginów a co do chorego kła walka jest trudna??

PS: W Redcliffe podczas oblężenia walka jest trochę trudna zwłaszcza na niskim LVL więc ja biegłem do trupów a potem do straży bo tak to szans nie miałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też wykonać questy poboczne w Lothering zanim zostanie zniszczone przez pomiot. W Orzamarze można mieć całkiem duży problem jak idziesz do kowadła pustki (Matka Lęgu + Caridian lub Branda i ich golemy) na niskim LvLu trochę trudno :)

Na początku najlepiej Redclife proste misje poboczne a główne no cóż :). Ja poszłem do Redclife potem Wieża Maginów, Elfy, Denerim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...