Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

napa88

Sennheiser hd-555

Polecane posty

Witam :) Mam takie pytanie dotyczące tych słuchawek. Istnieje prawdopodobieństwo, że Mikołaj wysłucha moich próśb i znajdę opakowanie z tymi słuchawkami pod choinką. Teraz moje pytanie :) Czy nie będzie problemów z odtwarzaniem muzyki na iPodzie Touch? O odtwarzaniu muzyki z komputera się nie martwię, bo mam kartę dźwiękową, SB Audigy chyba sobie poradzi :D "Wersja słuchawek" będzie 50 ohmów, innych już nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie problemów ale do tych słuchawek już jest potrzebny wzmacniacz jeśli naprawdę chcesz usłyszeć co potrafią ,i twoja k.dźwiękowa to takie totalne minimum jeśli o dźwiękówki idzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer i iPod na pewno nie będą jedynymi rzeczami, na których będę słuchał muzykę. Do tego dochodzi kino domowe, dodam, że firmy harman/kardon (chyba pisze się z małych liter nie?). Oczywiście, głównie będzie to iPod. Koneserem muzyki nie jestem ,głośno jej nie słucham. Chodzi mi głównie o dobre wyciszenie świata z zewnątrz. Dużo podróżuję a w ciągu drogi słucham muzyki, więc coś takiego się przyda... przynajmniej tak myślę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatal1ty to creative nie? Dalej jestem za Sennheiserem, dla mnie absolutny lider, jeśli chodzi o słuchawki.

Mam znajomego DJ'a, kiedyś używał Sennheiserów hd-205, teraz przesiadł się na BOSE i mówi, że nie ma porównania. Sennheiser lepszy :) Takie jest moje zdanie i najpewniej go nie zmienię. Jeszcze tylko dwa tygodnie i będę szukał pod choinką prezentów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie była ironia po prostu jak grają na imprezach to najtańsze słuchawki jakie mieli to były za 800zł(oni z tego żyją ^^) nie podam Ci nazwy bo nie pamiętam.

senki bierz i sobie kasy na jakiś wzmacniacz uzbierasz bądź sam zrobisz (poszukaj na elektrodzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki DJ uzywa Roccat Kave?

S555 na pewno beda cie w 110% zadowalać.

Przede wszystkim pozycjonowanie sceny stoi na bardzo wysokim poziomie, jak i jej szerokośc jest dobra.

Kazde pasmo jest znakomite, znajomy kiedyś narzekał na doł ale jak sie słuchało sporo muzyki na hd650 to tak jest: )

Jednak zadam pewne pytanie do czego to beda sluchawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wyżej

Komputer i iPod na pewno nie będą jedynymi rzeczami, na których będę słuchał muzykę. Do tego dochodzi kino domowe, dodam, że firmy harman/kardon

O to chodziło?

Te Senki moim zdaniem są dobrym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslales moze nad Creative Aurvana. Bardzo dobry dźwięk. Basy powalają. Czyste brzmienie wszystko odseparowane i wyraźne. Wygląd i wytrzymałość na wysokim poziomie. Są też "ciemne strony" tego faktu: słuchanie mp3 128kbit staje się mało przyjemne, słychać każdy szum czy zakłócenia zintegrowanej karty dźwiękowej w kompie (bzyczenia przy ruszaniu myszką itp.), ale w swej cenie IMO deklasują oponentów...

EDIT: http://www.ceneo.pl/1222271

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam absolutnie żadnych utworów nielegalnych, mam tylko pliki zrzucane z płyt CD, z mojej skromnej kolekcji. Nigdy nie słuchałem nielegalnej muzyki, bo to jest to samo co piractwo komputerowe, nieprawdaż? Zdecydowałem się na Sennheisery, ponieważ stawiam na jakość. Nie mam nic przeciwko Creative, ale jednak ^^ chyba wiecie o co mi chodzi...

Mam takie inne pytanie, czy może stać się tak, że iPod po prostu nie będzie dawał rady odtwarzać muzyki na takich dużych słuchawkach? Czy istnieje taka możliwość, że coś mu tam w środku się przegrzeje, i przez to będzie bezużyteczny? Pytam z ostrożności... ale chyba problemów nie powinno być. Chciałbym usłyszeć wasze zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathev, używałem tych słuchawek na komputerze znajomego (miał jakiegoś Xonara, ale modelu nie pamiętam)-ma on pokaźną kolekcję płyt i muzyki słuchało się naprawdę przyjemnie (to musiał być bezstratny format).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam absolutnie żadnych utworów nielegalnych, mam tylko pliki zrzucane z płyt CD, z mojej skromnej kolekcji. Nigdy nie słuchałem nielegalnej muzyki, bo to jest to samo co piractwo komputerowe, nieprawdaż?

I tak i nie ale to juz temat na inną dyskusje.

org

Wlasnie o to mi chodziło, wkradł sie do mojego posta bład juz poprawiłem : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formatu, to mogę tyle powiedzieć, że jak klikam na plik PPM > Właściwości, to przy rubryce "Type of File" pisze MPEG-4 Audio File Format. Mam Windę po angielsku, dlatego pisze w tym języku :P

PS: Na pytanie dlaczego system po angielsku, odpowiem: bo tak mi wygodniej i łatwiej. Oczywiście oryginał...

A co myślicie o tych słuchawkach? Lepsze/gorsze? Pytam się tylko dlatego, że "Mikołaj" (czyt. mój tata) pokazał mi alternatywę dla tego Sennheisera...

PS2: Piszcie ludzie, bo święta zaraz :P Mikołaj musi prezenty kupić ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również długo się zastanawiałem i wybrałem właśnie HD 555 + karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer. Bardzo pomógł mi niedawno wydany poradnik na PClab.pl -> http://pclab.pl/art39650-31.html

Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór :-) Słuchawki do gier(głównie FPS) oraz słuchania muzyki(FLAC, Apple Lossless), chociaż jakiś film na pewno też się oglądnie. Z recenzji wynika, że są naprawdę dobre. Zastanwiałem się jeszcze nad Roccat Kave, ale praktycznie brak wad Sennek przeważyło na ich stronę :P

PS Do tej pory jadę na KOSS SB-45 + zintegrowana karta dźwiękowa Realtek HD. Mam nadzieję, że po zmianie pozytywnie się zaskoczę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...