Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@czaroslaw trafił xD Toż to najzwyczajniejszy, najklasyczniejszy, najoryginalniejszy, znany wszystkim Solid Snake podczas briefingu do swojej misji w MGS. Pod jego koniec dopiero obciął sobie włosy, żeby nie być podobnym do Liquida. Panoowie, czy żaden z was nie oglądał briefingu? Tak czy siak, czaroslaw, zadawaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przejmę. Zaraz coś dam ;)

370.2.jpg

Okej, mała poprawka. :P Kto to jest?

@MathRaven27 - Okej. Przepraszam. Nie wiem czy trawa763 potwierdzi, że to jest postać z Ceville. Jeśli tak to Moja zagadka ważna, jeśli nie. Przepraszam. Zresztą, i tak dałbym łatwe. Tak to Ken Rosenberg, zmieniłem bo poprzedni był za mały by coś dojrzeć. :P

@No to możesz zadawać MathRaven27 - trawa763 potwierdził, że to jest ten zły z gry "Ceville". A ja potwierdzam Twoją odpowiedź na Moją zagadkę. Sorry, jeszcze raz za zamieszanie z mej strony. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA pewno jest z team fortress 2 i jak cię złapie to się boisz wszystkiego i można go chyba tylko spotkać na harvest Halloween event, ale jak się nazywa to nie wiem.

O znalazłem nazywa się chyba Zepheniah Menn

MathRaven27- jeśli przypadkiem chcesz mi uznać odpowiedź to wiedz że oddaje ją Tilorenowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...