Skocz do zawartości

Co to za postać z gry 2


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wybaczcie podwójny post.

Dobra, widzę, że temat stoi i nikt albo nie odnalazł informacji o tej postaci, albo nie chciał szukać.

To Her'thi'zun.

Dobra, spróbuję zadać drugą zagadkę. Ta jest sporo łatwiejsza, po prostych skojarzeniach i użyciu popularnych środków szybko odgadniecie/dowiecie się, o kogo chodzi:

Kim jest postać po prawej?

@Podpowiedź

Z gry Hocus Pocus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się pamięta! Cóż za euforia, gdy po przerwie w zgadywaniu, okazuje się, że z wprawy się tak do końca nie wyszło...

Swoją drogą - miecz, z którym można pogwarzyć w czasie cięć budżetowych (zwolnienia pracowników jednej z koboldziej filii w Amn przebiegły w dość nieoczekiwany i krwawy sposób... :D) to całkiem fajna sprawa jest. ;)

Hmm... co by tu... MAM!

No proszę, tylu dzielnych weteranów tutaj przybyło, a tylko Ty jeden okazałeś się dosyć twardy. Chyba jesteś do tego stworzony.

To nie cytat (bowiem nie pamiętam tego słowo w słowo...). Kto mówi podobnymi słowy i do kogo są te słowa skierowane? Oczywiście, podanie gry, gdzie ta postać się pojawia, byłoby wskazane...

PS: No i dobrze, że nie było literówki... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, kojarzy mi się niejaki Mr. Burke z Megatony w Falloucie 3, gdy przyjąłeś od niego zadanie wysadzenia bomby.

@down: Oj, zdobądź, zdobądź, bo chociaż NV ma kilka fajniejszych rozwiązań (celowanie przez przyrządy. Zawsze mi tego brakowało w 3) to i tak dla mnie jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mister155: To niestety nie Fallout 3. Jeszcze nie grałem, ale w obliczu wychodzącego New Vegas postanowiłem w najbliższym czasie nadrobić zaległości... może tym razem Bethesda mnie nie zawiedzie? (o "trójce mowa rzecz jasna, bo do jakości NV nie mam żadnych wątpliwości... ;))

No proszę, tylu dzielnych weteranów tutaj przybyło, a tylko Ty jeden okazałeś się dosyć twardy. Chyba jesteś do tego stworzony.

Powiem tylko, że zagadka może okazać się trudniejsza, niż na to wygląda... A każda w zasadzie podpowiedź to niemal odpowiedź... ;]

EDIT: Gra jest kontynuacją pewnej serii... bardzo dobrej serii... a w zasadzie serii, gdzie jeden tytuł był wyjątkowo dobry... I jest z tego roku.

@sioka: Zupełnie nie to - gra jest nowsza (TEN ROK!) i nie jest RPGiem. Zasadniczo rzecz biorąc jest to FPS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...