Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Manga & anime - zagadki II

Polecane posty

Jeszcze dzisiaj opiszę swoje wrażenia z nowego odcinka, tylko znajdę chwilkę wolnego i ogarnę kto kogo ścigał, bo mi się te nazwiska mieszać zaczęły :wacko: . Zagadka z kolei jest następująca:

ARRRRRRRRRHGGGGGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHH GRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zly:

Na skojarzenia, emotikonka to też część zagadki.

SilverBoy: nie, chodzi o raczej o czystą i niepohamowaną wściekłość, furię po prostu, a nie zwykłe niezadowolenie (z drugiej strony S&W nie oglądałem [jeszcze] i nie wiem jak to u Holo wyglądało). Jak nie zgadniecie do 12-13 to daję podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać fragment muzyczny, ale system załączników coś protestuje. W takim razie będzie klasyczna zagadka słowna.

Jeśli kiedykolwiek spyta cię "czy masz drobne" dobrze się zastanów zanim sięgniesz do kieszeni. Komuś może stać się krzywda...

O jaką postać chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło, może odpowiedź nie jest w 100% pełna ale zaliczam :D.

Tak ten fragment jest z Melancholy of Suzumiya Haruhi (bo o tą Haruhi ci chodziło, mam nadzieje :P) a piosenka to God Knows, w wykonaniu (kto by się spodziewał) pani Ayi Hirano.

Brando zadajesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyszedł jakiś special Toriko, odcinek pilotażowy zapewne - ale średnio przypadł mi do gustu, Toriko przypływa na miejsce, klepie krokodyla w pysk i go zjada, tyle. Manga pewnie jest ciekawsza.

Moja zagadka, podaj tytuł anime i/lub imię postaci:

http://img190.imageshack.us/img190/6088/gigadrillbreaker.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...